reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Witajcie :-)
...ale mnie tu długo nie było :szok:
U mnie dużżżooo zmian dziewczyny,tyle się dzieje że szok.
Ja nadal zawsze zabiegana i czasu jak zwykle brakuje.Jeszcze 5 tyg.pracy i prawie 2 tyg.urlopu ale się cieszę i nie mogę się doczekać wolnego.
Ogólnie wszystko ok poza zdrówkiem Alana bo od paru dni zaczął mi kaszleć,podaję leki i mam nadzieję że się poprawi.
Nie długo święta i po woli zaczynamy się przygotowywać do Świąt,pierwsze prezenty mamy już zakupione i tak w każdy kolejny weekend kupujemy następne :-)

A co u was dziewczyny?
Jak wasze pociechy?
Jak zdrówko?


Pozdrawiam was!
 
reklama
Witam

Hej!!!a jak przezywa Lenka wyrzynanie sie zabkow?tylko slinienie sie czy tez jeszcze placze marudzi goraczkuje?bo pewnie niedlugo i u Nadi sie zacznie.9 kg ??o my good ,kobitka spora super masz co wziasvc na rece przy twojej to moja kruszynka ale to fajnie ze tak rosnie:tak:kciukaski za szczepienie&&&,Aguska calkiem calkiem juz te moje bobo:-D

Wiesz ogolnie jest spokojna w nocy czasami pojekuje ale na szczescie nie goraczkuje mi tylko sie slini ale co sie dziwic tzry zabale ide naraz
Wazy wazy troche mam co wziasc ale tez i spora sie urodzila wazyla wiecej jak Nacia

Aniaa no no Lenka to już spora dziewczynka i ząbeczki już ma:) w takim razie mój to kurdupelek bo waży 10.200
Ja to sie smieje ze jeszcze troche i starsza siostre dogoni Natalka wazy niecale 15 kg :-)

Ania no to duża jest Lenka:-)

duza duza:tak:zdrowka zycze

Witajcie :-)
...ale mnie tu długo nie było :szok:
U mnie dużżżooo zmian dziewczyny,tyle się dzieje że szok.
Ja nadal zawsze zabiegana i czasu jak zwykle brakuje.Jeszcze 5 tyg.pracy i prawie 2 tyg.urlopu ale się cieszę i nie mogę się doczekać wolnego.
Ogólnie wszystko ok poza zdrówkiem Alana bo od paru dni zaczął mi kaszleć,podaję leki i mam nadzieję że się poprawi.
Nie długo święta i po woli zaczynamy się przygotowywać do Świąt,pierwsze prezenty mamy już zakupione i tak w każdy kolejny weekend kupujemy następne :-)

A co u was dziewczyny?
Jak wasze pociechy?
Jak zdrówko?


Pozdrawiam was!

Jestes nareszcie to co to za zmainy sie szukuja u Ciebie u WAS?

Uciekam ogarnac domek i za obiad sie wziasc

My sie odpieluchowujemy:-D brtek dziś pierwszy raz sam świadomie zrobił 3 razy siusiu do nocnika i nawet mi pokazał że chce.
jestem z niego bardzo dumna

Bravo dla synka
 
Jestes nareszcie to co to za zmainy sie szukuja u Ciebie u WAS?
Witaj Aniu :)
Na razie jeszcze nic nie mogę powiedzieć.
Jak tylko wszystko będzie jasne to wam powiem :tak:
Na razie nadal proszę o kciuki ;-)
Szybkiego i bezbolesnego ząbkowania życzę:)





...ale fajnie,mamy prawie weekend :-D:-D:happy:
Pozdrawiam was !
 
Hej

Aga kciuki zacisniete

Ja wczoraj mialam kiepski dzien,maz zostal z dziecmi a ja mialam wychodne sama czasmi trzeba troche odspnac od tych domowych czynnosci gdyz wkolo to samo codziennie.Mezowy na poprawe humoru kupil mi ekspres do kawy dolce gusto fajna promocja jest wiec sie oplacalo a w domu jeszcze zamowil przez neta blender z tej samej serii co mam mikser jestem happy i nie moge sie doczekac kiedy przyjdzie.
Lena ostro zabkuje a co za tym idzie zalatwie sie po kilka do kilkunastu razy czasmi wiecej czasmi mniej,w nocy marudzi eeeeh trzeba jakos to przetrzymac.
dzis tez sie nie wyspalam tym bardziej ze sama wstawalam do Leny mezowy na 5 rano do pracy a ze jzdzi na plycie lotniska do sprzetwo wiec musi byc wyspany bo o nieszczescie niedlugo,dobrze ze juz niedlugo ma urlop:-)
Ide ogarnac domek,pozniej prasowanie mnie czeka i przygotowanie sie na party takze dzionek intesywnie minie co mnie bardzo cieszy bo czlowiek wtedy nie ma czasu na myslenie...

Milej soboty zycze
 
Ostatnia edycja:
Hey!!!ania alez ci zazdroszcze meza tyyle prezentow chyba po suficie bym chodzila z radosci:-Dmi tez by sie przydalo jakies wyjcie nigdzie jeszcze od ponad 4 miesiecy nigdzie niebylam na poczatku przez ponad 3 miesiace na cycu byla to wiadomo ,ale jak teraz na butli to moze w koncu gdzie wyskocze ,najgorzej tylko dla Nadi od paru dni cos sie przestawilo ,zawsze zasypiale przy mleczku o 19 30 gora 20 teraz to jest bunt masakra jakas jak zacznie marudzic od 19 to bez 21 niezasnie i ti placze marudzi rece niepasuje lozko naipasuje ja juz sama nieiwem :-(marzenka ja jestem z suwalszczyzny:)
 
reklama
widzę że dziewczyny tu rzadko zaglądacie
my chorujemy tj Bartuś ma biegunke byliśmy u lekarza to raczej nie rota całe szczęście ale nic nie chce jeść i bardzo mało pije
biegunka póki co ustapiła
 
Do góry