reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Hey dziewczyny! Nareszcie po upalach. Ostatni tydzien non stop 30 stopni w moim wspanialym bloczku na 4 pietrze bylo... A my bez balkonu i wszystkie okna na 1 scianie, zero przewiewu. A na zewnatrz 38 stopni w cieniu, Mlody spal calymi dniami a ja z nim. Zal mi go bylo strasznie, tak sie meczyl... W weekend troszke odpoczeismy na basenach, wczoraj i dzisiaj troszke padalo, w czwartek znowu sloneczko... Dzisiaj wyciagnelam rozmiar 2, bo Gucioch w końcu wyrosl :tak: dalej bym nie wyciagala, ale kolezanki mi zwrocily uwage, ze dziecko nie powinno miec dekoltu w bodach i lekko ugietych nozek w pajacu :sorry::cool2::eek: tak to jest jak sie nie ma matki, siostry, itp blisko siebie, a czlowiek taki niedoswiadczony :szok: powtarzam sobie, ze przy 2 dzieciaku bede obcykana co i jak ;-)

My dzisiaj zaliczylismy Pania Doktor. Maly wypil 2. dawke RotaTeq no i dostal w nozke szczepionke 6w1 (Infanrix hexa). Poplakal 20 sekund i znowu gruchal, ja to bardziej przezylam... No i zwazono i zmierzono - ma 4600 g i 57 cm. Masakra jak na 11 tydzien. Pani doktor powiedziala, ze nie ma co panikowac i ze nie ma nic lepszego dla dziecka od mojego mleczka i nie dokarmiac.

Tak wiec mam nadzieje, ze maly dobrze zniesie szczepionke i w sobote ruszamy do Polski na tydzien w odwiedzinki do rodzinki ;-)

Pozdrawiam Was i Wasze kochane Malenstwa!

a co do perfum, to moj zapach, uzywam oszczednie, bo pozniej sie musze dlugo kolo mezulka krecic :-D
J'adore fragrance for women on Dior Beauty Website
 
Ostatnia edycja:
reklama
mikowata mi pediatra wyjaśniła tak. Że te daty od 4 miesiąca albo od 6 miesiąca obejmują różne dzieci. Niektóre są gotowe wcześniej a inne dużo później. Ogólnie należy obserwować dziecko i wtedy zacząć wprowadzać posiłki kiedy ono daje znaki. I jeżeli dziecko obserwuje jedzących i wędrówkę posiłku z talerza do ust wyciąga łapki otwiera buzie wkłada rączki do buzi to daje wyraźne znaki ALE muszą być zaobserwowane wszystkie a nie tylko np. wkładanie rączek do buzi. My zaczęliśmy dużo wcześniej i jestem zadowolona. Ale bułki mu nie dawaj. Bo o ile się nie myle to jest z glutenem a gluten wprowadza się dużo później bo może narobić bałaganu u dziecka a tego nie chcemy.
Najpierw warzywa po jednym po kilka łyżeczek kilka dni i dodajemy nowe warzywko. My zaczęliśmy od marchewki, później zupka jarzynowa, szpinak, później zaczęłam dodawać owoce ale sporadycznie bo wole żeby warzywa polubiło.
 
hejka.u mnie byla wczoraj kolezanka i karmila swojego szkraba marcheweczka ze sloiczka.moj widzac to az sie trzasl:) wiec wyciaglam jego nowa lyzeczke,ktora kilka dni temu kupilam i dalam mu sprobowac:)matko jak wsuwal:)zjadl moze ze 4 maluskie lyzeczki bo wiecej sie mu balam dac:)ale widac ze mu posmakowalo.
 
Pola miała trochę stan podgorączkowy po szczepieniu... i niestety tak jak Betina sugerowała weszłyśmy w skok rozwojowy... znów nie chce zasypiać sama w łózeczku, tylko krzyk taki..... łooo matko.. Dobrze, że są wyprzedaże bo właśnie zaobserwowałam że ledwo się mieści w rozmiar 68... o ile z bodziakami jest luz to pajace (dawno przez pogodę nie korzystałam- dzisiaj nad ranem jej chciałam cienki ze Smyka ubrać bo się chłodniej zrobiło), które zresztą uprałam niedawno i nie miałyśmy okazji jeszcze z nich korzystać są maławe....Mimo, że urodziła się 56 cm to z tego rozmiaru ubranek i tak stosunkowo najdłużej używałyśmy chyba:p

Aaa i odkąd przestałam jej dawać moje mleko bardzo przybrała (wcześniej była z tym tragedia)... przykre to trochę ale chyba słabe to moje mleko było.... także może wagowo też dorówna kiedyś do waszych smyków bo póki co to tylko 5500 kruszyna waży;)

Żabka to super skonsultuj się z lekarzem ale Artuś kawał chłopa i na pewno będziecie mogli zacząć:) zresztą u dzieci na modyfikowanym można chyba wprowadzać coś wcześniej nieco

Kania mam nadzieję, że te choróbska Wasz w końcu opuszczą na dobre!! Pola póki co to macha głową jakby rozhuśtując jak chce się przewrócić i nawet jej sposób dobry bo się jej udaje:)

Agula 4 kg na plusie to bardzo niedużo - wierz mi:)

Anka ja nie mam jednych ulubionych - na dzień do pracy używam donny karan - zielonego jabłuszka ewentualnie 212 herrery, wyjściowo to ulubione allure - chanel:) tylko ciężkie trochę ale uwielbiam, jak chce się godzić z mężem to jego ulubione to diesel'e butelka w takiej siatce:)
 
ulka Artek wczoraj tez po szczepieniu goraczkowal:(ja mu kupuje body na 74:szok:na dl sa dobre ale na szer. troszke luzne. 68 za ciasne:( ehh faktycznie chlopisko z niego :)
co do wagi to ja na plusie mam ze 14 kg :confused2: nic tylko plakac :/
 
Ula ja 13... w porywach do 14... na szerokość bodziaki faktycznie luźne wszystkie!!!


a i widziałam że się Kociątka pokazała:) myślałam że o nas zapomniałaś i nas nie lubisz;)
 
reklama
Kobietki ja w locie
Madzia polubilam :)

Jutro wyjezdzam na urlopik w zwiazku z czym bede tesknila za Wami ale wracam w srode wiec napewno sie odezwe
Dzis czeka mnie pakowanie walizek a jutro z rana mam jeszcze wizyte z Ethanem- bilans. Pewnie szczepionki nie dostanie bo cos kasla a to dziwne bo kataru nie ma. Zobaczymy. Napisze z drogi jak rozwuj mojego szkraba:tak:
Dzis bylam u fryzjera razem z synem i przespal cala akcje pasemek. Obudzil sie jak juz wychodzilam:-D Kochany chlopak
Za tydzien w czwartek ide z paznokciami zele zrobic.
A no i pochwale sie na wadze wkoncu widze z przodu 5:-D:-D:-D Musze jeszcze zmierzyc centymetry;-)
Zamowilam ksiazke Chodakowskiej ciekawa jej jestem jak cholerka
Ja ze sloikiem czekam az dziecie bedzie mialo 4mc mimo ze moj zarloczek:-D trzymym sie zalecen:happy:
Co do bulki to fakt nie podawac bo zawiera gluten a to moze zaszkodzic.

Agula zdjecie wrzuce jak wroce, wybacz ze bedzioesz czekala ale dzis juz nie mam ochoty i zbyt czasu bo jeszcze musze cwiczenia odbebnic:-D. Czekam az Ethan pojdzie spac, wlasnie sie bawi w lezaczku z siostra:rofl2:
 
Do góry