reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

reklama
podpisuję listę
jestem dziś skrytoczytaczem :ninja2: :-p

w serial się wciągnęłam i korzystam jak młoda śpi:-p

pogoda paskudna...cholercia ze skrajnosci w skrajność...albo upały takie że aż ciężko żyć, albo szaro buro zimno deszczowo :/

Zdjęcie polubione Madziara :)
Anka udanego urlopu!!! a Ethan jasne że kochany mały facet ;) po mamusi ;)

pozdrawiam mamuśki ;)
 
madzia zdjecie polubione:).sliczne jest:))

Trytytka co do ubranek to my cały czas sie ubieramy w 56 od momentu urodzenia. nie sa ani za ciasne anie za krotkie sa. dobre. a 62(mowie o tej samej firmie) sa za duze...a Kuba urodzil sie majac 58..PONOC..to jest dla mnie dziwne..

Ja jeszcze nie bede dawać mu "naszego" jedzenia. jeszcze poczekam.
u nas pogoda do bani. zimno i wieje. Dzis mialam ostatnie zaliczenie. Zaliczyłam cały rok. nie wiem jakim cudem ale wszystko zdalam. jestem z siebie dumna. bo nikt nie wierzyl ze mi sie uda.
Powiedzcie mi jak cwiczycie z chodakowska to od czego najlepiej zaczac. jak mozecie podeslijcie link..:) chce cwiczyc ale nie wiem co.co do wagi jestem na 0 ale brzuch mi strasznie zwisa.. w ogole nie czuje atrakcyjna. czuje sie brzydka.

A zapomnialam. Chce ktoś ze mna może w przyszlym tygodniu pojsc na spacer?? na kepe potocka. bo mi smutno samej:(
a i powiedzcie mi jakie macie maty edukacyjne.
 
Ostatnia edycja:
mikowata jak mnie marzy się taki dzień! zazdroszczę :) a z tą bułką to jest tak jak deizzi piszę. Nie dawaj jeszcze może bo też słyszłam że się jeszcze nie powinno.

trytytka Alex też tak miał dobrze że szybko przeszło. Powiem ci że moje monsytrum w 74 wchodziło już miesiąc temu :D nie czuj się gorzej że mogłaś mieć gorszy pokarm. Nie ma sensu ważne że dawałaś jej to co najważniejsze w twoim mleku, witaminę "m" miłość mamy ;)

zabka fajnie że mu smakowało! ja się ciągle zastanawiam kiedy młodemu dać, ale skoro wy już dajecie to ja też spróbuję :)
madziarra kilknełam :)

anka ja używam D&G the light blue ( uwielbiam). Dobrego urlopu i zazdroszczę wagi ;)

a u nas jest fajnie. Po kryzysie jaki miałam po urodzeniu Alexa śladu nie ma ( po jego płaczu też) wczułam się w rolę mamy i jest fantastycznie. Powiedźcie mi dziewczyny kąpiecie dzidziolki w wanience czy w wiaderku? ja kąpię w wanience ale jest mi troszkę niewygodnie i na profilu jednym zauważyłam że rodzicie kąpią też w wiaderku i się zaciekawiłam :) a jak to u was jest?
pozdrowienia :)
 
Bry wieczór.
Podziwiam Mamy, które są na co dzień same z dwójką lub większą ilością dzieci.
Oliwia ma się lepiej, skóra się goi, angina mija, Gabi temperatury nie ma więc sama nie wiem od czego to było :-( No chyba że dopiero coś się tam rozwija, oby nie.
Koniec tygodnia się zbliża a ja jestem totalnie zmęczona... zaraz idę spać, bo to mi jedynie pozostało.
Żabka jak Arturek po szczepieniu? Marudztwo mu przeszło? Fajnie, że marchewka mu smakowała :-) Pamiętam do dziś jak Oliwia wsuwała pierwszy raz marchew, umorusana była cała ale bardzo jej smakowała.
Mikowata korzystaj póki masz okazję i udanych zakupów meblowych.
Maryńka może po prostu drobnej budowy będzie chłopak :-) A co do ubrań to ja zawsze zakładam ciut większe, by dziecko miało swobodę ruchów.
Trytyka Pola nie taka Kruszyna, moja ma 4 miesiące a waży 6000 g :-) Oby skok szybko minął :-)
Madziarra21 kliknięte ;-) zdjęcie świetne :-)
Anka spokojnego, sprawnego pakowania i bezpiecznej podróży :-) Udanego urlopu :-)
A co do książki mam, ale ciężko się z niej ćwiczy ;-) Wolę filmiki na youTube :-)
Truskaffka co Cię tak wciągnęło ?
Zuzkon gratuluję :-) A ćwiczyłam na początek z tego Ewa Chodakowska SKALPEL - YouTube, teraz już mieszam treningi.
Nimitii my kąpiemy w wanience. Super, że kryzys minął i teraz się dobrze czujesz :-) Szczęśliwa mama, to szczęśliwe dziecko :-)
Kociatka mam nadzieję, że Nas podczytujesz i odezwiesz się co u Was.
Ciekawa jestem co u Martuski, Szczebiotki i Natali88?

Dobrej nocki.
 
madzia polubione :)

ja teraz rzadziej tu zaglądam bo zmagam sie z sesją :-( a przy dwójce dzieci to jednak nie takie łatwe.... :no:

warzywka wprowadziliśmy jak mała miała 3,5 miesiaca. teraz zaczynami powoli z owockami. wszystkie ubranka są w marchewce :dry:
a co do chodakowskiej zaczęłam ją ćwiczyć zaraz po połogu ale teraz nie mam czasu. po sesji chce iść na siłownie :tak: a tymczasem zaszywam się w książkach........:confused2:
 
młoda miała dziś problematyczne zasypianie...łobuziara zamiast spać, to mnie zaczepiała i się hihrała:eek: i tak do 21:30:eek:
no ale wreszcie panna zasnęła a ja zasiadła z grzanym piwkiem do serialu hehe

Kania Zemsta - Odcinki - Filmweb
namiętnie też oglądam chirurgów, czekam na nowy sezon:-p
a Tobie teraz życzę spoookoju, żadnych zarazków, chorób, płaczu.. sporo przeszłaś Ty i dziewczynki, oby już z górki było
Gosha powodzenia! Kciuki zaciśnięte :)
Zuzkon GRATKI!!!:-)
ja ćwiczę to co Kania :)
a mate mamy taką i mała jest nią zachwycona :tak:TINY LOVE Edukacyjna MATA Edu MOVE PLAY Nowość (3325503759) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Nimitii cieszę się że bycie mamą zaczęło sprawiać taką radochę :)
a D kąpie małą w wanience, widziałam już przy MAtiku tą wersje z wiaderkami, ale jakoś do mnie to nie przemawia. Nasze dzieciaki uwielbiają wodę, chlapanie, w wanience/wannie mają sporo radochy :)
 
wczoraj czytałam o wprowadzniu stałych pokarmów i wyczytałam, że najlepiej gluten wprowadzać 5-6 mz. Kiedyś były zalecenia, że później. Ja na razie nie wprowadzam.

Dziewczyny, mam ostatnio problemy z karmieniem. Już jakiś czas temu Wam pisałam, że popołudniami młoda czasem w trakcie jedzenia zaczyna się drzeć. Teraz jest jeszcze gorzej. Je maks. 5 min potem ryk. Albo na rozmowę jej się zbiera, w zależności od humoru. Ten ryk jest straszny, jakby ją coś bolało. Robi się purpurowa i wrzeszczy. Martwi mnie, że mało je.

Jak się wprowadza produkty stałe? Zaczyna się od warzyw a potem owoce?

Anka ja używam D&G Light blue, Moschino I love love; lubię też Kenzo le monde est beaux

Zuzkon mogę któregoś dnia podjechać na kępę potocką, ale nie wiem czy w przyszłym tyg mi się uda bo muszę trochę popracować.
 
reklama
młody śpi a mnie mam nadzieje uda się zaraz wyrwać na pazurki i do fryzjera. mleko jeszcze z kwietnia w gotowości ;-)

anka26 udanego urlopu! oby Ethanowi tez przypadl wyjazd do gustu :)
truskaffka mozna piwko przy karmieniu? :cool2:
zabka to pierwsza próba dobrze wróży ze Artuś bedzie potem pięknie jadl nowe rzeczy. my od przyszlego tyg pewnie z marchewka zaczniemy..
zuzkon my mamy dwie maty. jedna z ikea (
01.png
) druga z tiny love (
images
). tą druga mlody uwielbia, bo na tej z ikei za malo sie dzieje, a pałąk jest dla niego chyba jeszcze za wysoko. Ogólnie polecam wynalazek jakim jest mata, codziennie daje mi to troche czasu wolnego ;)
nimitii super ze i u Ciebie sie zaczal pogodny radosny czas macierzynstwa. mowiac szczerze to nie wyobrazalam sobie wczesniej ile szczerej radosci i wzruszenia moze dac taki maly czlowiek usmiechem, swoimi codziennymi postępami..
Kania odpoczynku troche Ci zycze..
 
Do góry