reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Dziewczyny Oliwia ma anginę plus bostońska, a przy tym zaostrzenie azs, jakbyście zobaczyły jej plecy, zgięcia rąk, pod kolanami, dłonie - jakaś masakra, cała zdrapana wysypana, ogromne czerwone krosteczkowe plamy, załamać się można, dziecko mi się zadrapie
unhappy.gif
Apogeum było z piątku na sobotę w nocy, dziś temp już nie ma więc się tak nie poci a tym samym nie drapie. Dostaje hydrokortizon w syropie na noc jest na antybiotyku, dostaje też wapno, dziś wykąpałam ją we fiolecie. Niczym jej tego posmarować nie mogę, mam maść z hydrokortyzonem ale nie wolno jej smarować na uszkodzoną skórę, a ma tak rozdrapane do krwi
unhappy.gif
Naprawdę jeszcze w życiu nie widziałam czegoś takiego. Nic nie je bo buźka ją boli, pije tylko chłodną wodę, herbatę i mleka troszkę.
unhappy.gif
Nie wiem do kogo iść z tym teraz, bo mąż był z nią w piątek w przychodni i w sobotę na IP bo ją tak wysypało, że myślałam że szkarlatyna ale dr stwierdziła, że bostonka i że takiego zaostrzenia azs to Ona jeszcze nie widziała. Skumulowało się wszystko...
Mam nadzieję, że Gabi tym razem to ominie.
Przepraszam że dziś tylko o sobie, jutro we Trójkę będziemy rządzić, i jak będzie tak jak dziś to załamka
 
reklama
Kania trzymaj sie kochana, oby Oliwia wydobrzala szybko! kciuki za Gabi zeby ja wielkim łukiem to choróbsko ominęło..
trytytka slodki maluch :)

tak patrzylam dzis na swoje ostatnie zdjecia i musze potwierdzic ze przy karmieniu (albo po prostu opiekowaniem sie dzieckiem) waga sama leci baardzo.. Ja sie jeszcze nie zdążyłam wziąć za siebie tzn żadnej diety (jem wszystko) i zero ćwiczeń a waga leci w dół..
Choc na zdjeciach widze chudzine to jednak ciałko pozostawia wiele do zyczenia - trzeba by je wycwiczyc, ujędrnic.. tylko kiedy :dry:
 
Nomi u nas hulają tylko smoczki firmy MAM (innymi pluje). Są przede wszystkim leciutkie. Tylko nie te cienkie, ale z grubą końcówką. Są np w Superpharmie.

Trytytka jak dla mnie to Pola trzyma głowę bez zarzutu.

Kania ojej :( Trzymam kciuki by szybko przeszło :(

Betina co to za pszczółka?
 
Deizzi ja młodego tez już od jakiegoś czasu zapinam pasami w leżaczku bo podnosi wysoko pupe, odpycha się nogami i zsuwa właśnie w strone podłogi ;) a z pasów bardzo niezadowolony jest ;)
Nomi chyba najlepiej wtedy dac smoczek. choć pewnie jest to mało skuteczne, bo dziecko wypluje - woli kciuka ;) mój kciuka nie ssie ale za to non stop uporczywie wpycha sobie dlon do buzi ;)

No właśnie z tym samym mam do czynienia. Dzisiaj zrobił tak w wannie i nos i usta w wodzie. BArdzo zaskoczony był.

No właśnie z tym kciukiem to nie wiem czy dobrze, słyszałam , że może się bardzo przyzwyczaić i później trudno oduczyć . Smoczka można zabrać i coś tam dziecku wymyślić a palca przecież nie odetnę bo rączki ma cały czas przy sobie . Piąstki Justynka też wpycha (nieraz za głęboko i ma cofkę) ale ten kciuk mnie troszkę martwi. A ten smoczek który posiada Nuk uspokajający , nieraz działa alewidze , że z kciukiem szybciej się uspokaja i raczej paluch będzie wygrywał :baffled:


Myślałam o zakupie takiego smoczka gryzaczka MAM Gryzak Bite & Brush - Minikrainaoraz takiego uspokajaczaMAM Smoczek uspokajający Perfect Teeth 0-6 miesięcy - Minikraina , miała któraś z was takiego ?

A gdybyś wkładała jej jakiś gryzak do rączki, grzechotkę, smoka ale do rączki? Tak żeby miała je zajęte? Ja jak widzę że ssie kciuk to delikatnie wyciągam mu rączkę z buzi łapie oby dwie i zaczynam się z nim wygłupiać, robić samoloty, łaskotać i wtedy zaczyna się śmiać i na chwilę spokój. A jak już jest spokój to daje coś do rączki. Uważam że słodko wygląda taki bobas ssący kciuk ale to prawda trudno oduczyć. Smoka zabierasz a kciuka nie. Niektóre dzieci mają tak silny odruch ssania że potrzebują ssać w tym przypadku kciuk bez przerwy a to już problem.

Dziewczyny Oliwia ma anginę plus bostońska, a przy tym zaostrzenie azs, jakbyście zobaczyły jej plecy, zgięcia rąk, pod kolanami, dłonie - jakaś masakra, cała zdrapana wysypana, ogromne czerwone krosteczkowe plamy, załamać się można, dziecko mi się zadrapie
unhappy.gif
Apogeum było z piątku na sobotę w nocy, dziś temp już nie ma więc się tak nie poci a tym samym nie drapie. Dostaje hydrokortizon w syropie na noc jest na antybiotyku, dostaje też wapno, dziś wykąpałam ją we fiolecie. Niczym jej tego posmarować nie mogę, mam maść z hydrokortyzonem ale nie wolno jej smarować na uszkodzoną skórę, a ma tak rozdrapane do krwi
unhappy.gif
Naprawdę jeszcze w życiu nie widziałam czegoś takiego. Nic nie je bo buźka ją boli, pije tylko chłodną wodę, herbatę i mleka troszkę.
unhappy.gif
Nie wiem do kogo iść z tym teraz, bo mąż był z nią w piątek w przychodni i w sobotę na IP bo ją tak wysypało, że myślałam że szkarlatyna ale dr stwierdziła, że bostonka i że takiego zaostrzenia azs to Ona jeszcze nie widziała. Skumulowało się wszystko...
Mam nadzieję, że Gabi tym razem to ominie.
Przepraszam że dziś tylko o sobie, jutro we Trójkę będziemy rządzić, i jak będzie tak jak dziś to załamka

Kochana aż mnie dreszcze przeszły. Ale Ty masz pecha z tymi choróbskami. Mam nadzieję że Oliwce szybko przejdzie a Gabrysia ocaleje. Ta skóra jej się naglę tak zrobiła?
 
Kania trzymaj sie kochana, oby Oliwia wydobrzala szybko! kciuki za Gabi zeby ja wielkim łukiem to choróbsko ominęło..
trytytka slodki maluch :)

tak patrzylam dzis na swoje ostatnie zdjecia i musze potwierdzic ze przy karmieniu (albo po prostu opiekowaniem sie dzieckiem) waga sama leci baardzo.. Ja sie jeszcze nie zdążyłam wziąć za siebie tzn żadnej diety (jem wszystko) i zero ćwiczeń a waga leci w dół..
Choc na zdjeciach widze chudzine to jednak ciałko pozostawia wiele do zyczenia - trzeba by je wycwiczyc, ujędrnic.. tylko kiedy :dry:

To ja mam tak samo jak Ty. Waga leci niemiłosiernie dzisiaj 54,7 kg jestem na minusie 3,3 kg. I dobrze mi z tym tylko ćwiczenia by się przydało żeby to wyeksponować. I też kompletnie nic nie ćwiczę. A jem masakrycznie dużo. Mąż CODZIENNIE ze sklepu mi przywozi całą jednorazówkę ciastek i wiecie że dzień i tego nie ma??? Plus oczywiście noramlne posiłki i inne przyjemności. Mąż mówi że nie wie gdzie to mieszczę.
 
Kania bidulo, mam nadzieje, że szybko Oliwci przejdzie a Gabi ominie!!! trzymaj się ciepło!!!

Betina ja nic nie mogę zrzucić:( nie mieszczę się w nic... mało jem, cały dzień na pełnych obrotach i nic.. ćwiczyłam trochę ale teraz wieczorami nie mam siły a w ciągu dnia i na drzemce młodej mogłabym poćwiczyć ale na prysznic już by drzemki nie starczyło;| do jędrności też mam wiele zastrzeżeń... jeśli ta waga nie drgnie trochę w dół to obawiam się że zacznę znowu palić:(

Królowa jeszcze tydzień temu w ogóle nie podnosiła także jestem z niej bardzo dumna, że nadrabia trochę:)

My z rana po szczepieniu, niby lekarka przebadała młodą ale jakaś dziwna jest, byle ją coś nie rozłożyło... usnęła wczoraj o 16 normalnie - tak jak zwykle na godzinną drzemkę ale się nie obudziła.... całowałam ją po stópkach koło 18:30, otwierała troszkę oczka i zamykała z powrotem, zadzwoniłam do męża i powiedziałam, że córka mu niezłą noc z okazji dnia ojca zafunduje bo myśli że jest noc czyli na moje oko wstanie koło 2:00. Wstała dopiero o 3:30 - zjadła, pobawiła się może z 15 min i usnęła znowu - obudziła się dopiero o 6:30 od mojego budzika... jakaś taka płaczliwa i nie swoja jest... wróciłyśmy ze szczepienia a ona znów usnęła:(
 
ellooo

Kania wspolczuje Oliwce i zycze jej szybkiego powrotu do zdrowka. Mam ogrmona nadzieje ze Gabi nie zalapie i szybko pozegnacie azs. Sciskam mocno

Trytytka my tez mielismy taki dzien i powiem ci ze bylam pewna ze Ethan cos zalapal a tu poprostu mial taki dzien. Pewnie Apolonia tez ma dzien na spanie;-) Przed szczepieniem przeciez zostala zbadana wiec nie martw sie na zapas;-)

Betina, Dezzi u was waga spadla a mi zostalo 3kg:-D za to ja jestem mega zadowolona ze swojego ciala. Mam super skore i sama jestem w szoku bo po 1 ciazy to byla jakas masakra. Wchodze we wszytskie swoje ciuchy sprzed ciazy wiec niby te 3kg to chyba w miesniach bo cwicze:happy2: Ja znajduje czas jak Ethan spi a Laura w przedszkolu wiec wlasnie jestem po Ewce:tak: Zycze Wam wiecej czasu i rowniez szybko bedziecie zadowolone i jedrne;-)

Truskaffka jednym slowem mieliscie fajne weselicho. Super ze mogliscie posiedziec do 22 i bez stresu üpojsc na poprawiny. Oby kazda z imprez byla tak udana. A ze tance byly to ja ci zazdroszcze:tak:

Deizzi moj Ethan od dzis ma te sama metoide przsuwania sie. Dupka w gore, prawa noga w ruch i buzia na podlodze:-D:-D:-D:-D az mu fotki zrobilam:-D:-D:-D
 
trytytka nie martw się, pewnie to taki dzień, u mnie było to samo. Nawet się raz pediatry o to pytałam, powiedziała że dzieci mają jak dorośli - dni kiedy mają pełno energii oraz dni, które najchętniej całe by przespały. U mnie dzisiaj też sennie :) więc się nie martw, tylko to wykorzystaj :)
 
reklama
Dzień dobry :)

córcia na poprawinach znów się pięknie zachowywała:cool2: nocka spokojna ...córcia dała nam odespać szaleństwa i wstała o 10:cool2:
Matik wybawiony, z koleżanką wymieniali adresy:-D i przedstawił ją nam:-D nie wiem czy mam już kase na wesele zbierać?

ja ogarnęłam chatę, bo zaległości się porobiły :p i teraz już luuz bluuuz odpoczywam ;)

mój mały hihrak też kombinuje z tyłkiem żeby się nieco przemieszczać :-D czy to na brzuchu czy na pleckach, dupcia w góre i podskakuje, trochę się przemieszcza, albo kręci..nie zauważyłam żeby w jakimś konkretnym celu..ot tak po prostu dla przyjemności :-D

Kania :( ale was męczą choróbska :(
strasznie współczuję, tak mi żal Oliwki :( niech szybko żabcia wraca do zdrowia, i niech Gabrysię choróbsko omija z daleka
Anka fajnie że ciało jędrne i kuszące :cool2: :-p
ja dzis wracam do Chodakowskiej i mam nadzieję ze brzuch nie będzie bolał.. wtedy co ćwiczyłam, nieco zeszło z centymetrów, więc warto :)
nad brzuchem chce jeszcze mocniej popracować bo ta skóra mi się nie podoba, taka miękka fala dunaja:-D
trytyka piękne Pola robi postępy :tak: a dziś pewnie jak dziewczyny piszą- ma dzień śpiocha ;)

miłego dnia wszystkim :)
 
Do góry