reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Kociatka mylisz sie....waga wcale nie jest dla mnie najważniejsza. Owszem ciezko mi sie pogodzić z tym, ze moje ciało sie zmieni , ale wiem z czym ciąża sie wiąże i jak widać zdecydowałam sie na dziecko. Kiedyś i tak bede brzydka, stara i być moze gruba....nie zatrzymam czasu. Jak jestem glodna to jem....nie glodze siebie ani dziecka. Czasami to obawiam sie ze te wymioty są właśnie spowodowane tym ze wiecej teraz jem do czego moj organizm i mały żołądek nie jest zupełnie przyzwyczajony. Jesli bede toczyć sie na porodowke to trudno....bede sie pocieszac faktem ze poszłam w ślady siostry, która w ciazy przytyla prawie 30kg :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam.
Ale dzisiaj pospalam. Obudzilam sie o 9.50 bo ktos gdzies pukal chyba do sasiadow, a pewnie gdyby nie to to jeszcze bym spala. No ale w nocy cos spac nie moglam i sie budzilam i o 6 mialam przymusowa pobudke na siku i strasznie bolalo mnie gardlo wiec psiklam tylko tantum verde i dalej poszlam spac. A jak u was teraz z wstawaniem w nocy na siku? ja na poczatku wstawalam 1 czasami 2 razy w nocy ale 1 raz to byla koniecznosc a teraz juz jakies 2 miesiace moze, nie wstaje wogole. No dzisiaj rano o 6 pewnie dlatego ze przed samym spaniem wypilam kubek wody z cytryna i miodem bo mnie tak gardlo bolalo, ale zawsze ide siku dopiero jak juz sie obudze czyli przewaznie ok 8-9. Biore sie za sniadanko bo juz patrzy na mnie z talerza :)
 
daga ja tez dzis pospałam, ale pewnie dlatego ze wczoraj pozno się położyliśmy

w ogóle jestem w szoku jesli chodzi o moja emocjonalnośc. nigdy tak nie mialam, trzymalam sie w miare. A wczoraj oglądałam dokument na TVP o zmaganiach rodzin przechodzacych przez metode invitro. I ryczałam jak bóbr... Nie moglam sie opanowac. Mąż wrocil, pyta przestraszony co sie dzieje, a ja mowie ze nie wiem ;)
 
Witajcie!
Kurde widzę dziewczyny że jesteście wytrwałe w siedzeniu przed kompem do tak późna ;-)Ja godzina 21 no 22 to już odlatuję, a jeszcze wczoraj chyba mnie coś dopadło jakieś drapania gardełka i nieco osłabiona przez to jestem.
Ja nudności miałam do pierwszego trymestru,a wymiotów w ogóle nie miałam.
Jak ja Wam zazdroszczę tego pieczenia tych pierników :-) Mnie to się nic nie chce po prostu :(
 
Witam marcóweczki.OD 4 dni męczy mnie mega zgada :szok: i to obojętnie co bym nie zjadła tryskam kwasem , rennie mało pomaga trzeba przeczekac .Jak rano zobaczyłam sie w lustrze to najpierw sie wystraszłyam a potem zaraz za tel i umówiłam sie do fryzjera, co prawda moja wina bo juz od miesiąca odkładam wizyte boję sie czy wytrzymam tam siedziec trzy godziny, ale cóz trzeba jakos wyglądac, tak to jest jak sie przestało pracowac i zycie zwolnilo obroty , nawet mega burdel na głowie można sobie jakoś wytłumaczyc :-D i pomyslec ze przed ciążą biegałam do fryzjera co trzy tyg , moje włosy zawsze rosły mega szybko.Dziennie uprawiam tez jakies sprzątanie , święta coraz bliżej i juz zaczynam łapać ten cudowny świąteczny nastroj.....Miłego dnia kobitki :tak:.
 
hey dziewczyny,

przeszpalam dzisiaj od 24-8 z 1 przerwa na siku :tak: a obudzilam siebie i meza zdaniem: "wiesz ze on sobie wpisal franczyze do cv jako znajomosc jezyka obcego" ;-) maz brechta zapodal i powiedzial, ze juz nie bedziemy ogladac kuchennych rewolucji na dobranoc :-) podobno cala noc o gotowaniu i prowadzeniu restauracji mowilam...
 
Kania trzymaj się jakoś!!!

Herbata wszystkie koleżanki ostanio mi mówią, że ich dzieciaki strasznie marudne i jest płacz o wszystko:(

Kociątka co to znaczy troszkę się wyczekałaś?? mam termin na środę na to echo w ujastku, mam zabrać jakąś dobrą książkę???

Ewelinka raz mi się ostatnio zdarzyło zwymiotować ale nie wiem czy to nie bardziej na mnie euthyrox rano na czczo tak podziałał (podrażnił ę ) i dlatego... jest teraz przesilenie nie da się ukryć ale minie a z nią Twoja deprecha na pewno!!!

Anka takiego masażu to zazdroszczę!!!

Nomi gratuluję udanej wizyty:)

Daga byle to nie żadne choróbsko!!!

Betina ja nawet się nie biorę do oglądania takich programów bo też nie daję rady!!!

Barbia też mam takie dni czasem..

Aśińska ze zgagą nie pomogę bo w życiu nie miałam..

Byłam w Makro dzisiaj z rana dziewczyny i jest akcja od dziś do niedzieli na zabawki z poza gazetki (fisher price, lego,mattel itd.), że oddają 30% w bonach od ich wartości netto także się opyla:)kupiłam bratankowi na mikołaja taką lokomotywę za 100 zł bez groszy a 24 złote dostałam w bonach:D

Popołudniu jadę do warszawy także jakbym już dziś nie zaglądała to miłego weekendu dziewczyny i do poniedziałku!!!
 
barbia polecam świąteczne gotowanie/wypieki. nie jest trudne, bo ze mnie żadna kucharka, a wprowadza od razu w świąteczny nastrój
Asińska za mna tez fryzjer chodzi od jakiegos czasu i tak to przeciągam bo nie wiem co zrobic sobie na glowie.. ale isc musze bo zaczynam juz straszyc
trytytka milego wyjazdu. ja warszawy mam juz dosyc, a raczej pkp krakow-warszawa ;)
 
reklama
Ja się właśnie tak zastanawiam czy na pierniki świąteczne to nie za wcześnie...hmmm??? Ale chyba zatrudnię Gabrysia i zacznie je tworzyć w przyszłym tygodniu:)) On kocha kucharzyć a najbardziej podjadać mi wszystkie możliwe składniki:-D


Ewelinka do 30 to chyba nie ma opcji już na tym etapie, no chyba żebyś męża zjadła:p

Barbia ja cierpię na typ sowi i w nocy mogę siedzieć ale wstanie rano to masakra...
 
Do góry