reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Nie mam pojęcia gdzie :no: lekarz powiedział, że organizm osłabiony i uaktywnił się uśpiony wirus ospy wietrznej:cool:

Corazon skoro @ miałam 10 czerwca a seks był 3lipca to minęło 23dni prawda? 14 test był pozytywny kreska słabiuteńka, ale była. Tydzień później krechy grubiutkie.
Nie wiem co dla ciebie jest nie jasne nie każda z nas ma owu w 14dniu cyklu.

Gosiulek ja kawy nie piję...



Ja owoluację w tym miesiacu też miałam przesuniętą ok 16-18 dzien...
 
reklama
Gosiulek w profesorskiej klinice ale u innego doktora, profesor tylko wprowadzał u nas wszystko bo to nowa klinika.
A do ''mojego'' lekarza idzie dzisiaj mój mąż, po kartę i powiedzieć, że rezygnujemy...nie zaufam mu już:(

Dziękujemy za życzenia:))
 
Ja też się nie złoszczę tylko zrozumiałam, że wychodzisz z założenia, że nie mogę mieć owu w 23dniu cyklu :cool:
Zresztą u mnie jeden lekarz też twierdził, że to niemożliwe i chyba dlatego zaczęłam Ci tłumaczyć jak do tego doszło :szok: :-D
Przepraszam, ale wiem, że niektórzy uważają, że owu ma być do 14 dnia inaczej jej nie ma i już :szok:
A według mnie jest to krzywdzące :-D:-D:-D
Wszystkiego najlepszego dla twojego malucha :-)
 
blanx, corazon sorki, że się wtrącę. blanx z tego co zrozumiałąm to corazon nie chodzi o to, że nie możliwe, że miałaś owu 3 tygodni po @ tylko, że nie możliwe, że różnica między terminem standardowo obliczanym (czyli 2 tygodnie po @) a tym kiedy doszłó do zapłodnienia była 3 tygodnie - wtedy wynikałóby, że do zapłodnienia doszło 5 tygodni po @. A skoro doszło 3 tygodnie po @ to różnica między tym co standardowo się oblicza a tym co było w rzeczywistości jest tydzień (bo tydzień później niż standardowo doszło do zapłodnienia). Więc corazon nie mówi nic o tym, że owu musi być 14 dni po @ bo sama pisze, że miała 9 dni później.
Sorki, że się wtrącam ale mam wrażenie, że się nawzajem nie do końca rozumiecie i niepotrzebnie jakieś problemy... sorki jeszcze raz:)
Mam nadzieję, że nie namieszałam bardziej;)
 
Basieniak już wyjaśniłyśmy co i jak ale dobrze to wszystko ujęłaś:)

Kurka, miałam wstać i co? Mdli mnie... Poleżę jeszcze:)
 
Corazon mnie tez mdli...rano myslałam ze zemdleję...
teraz w pracy popijam znów wodę... zjadłam prince polo :) i troche lepiej mi :)

czuję dziwną gorycz w gardle. Chce do domciu!!! :(
 
reklama
basieniak z tego co pamietam, Ty i jeszcze jedna dziewczyna myslicie o dostawce do wozka chyb dobrze kojarze?ja mam roznice miedzy dziewczynami 2 lata i 4 miesiace i powiem, ze ta stojaca dostawka jednak niezbyt nadaje sie dla takiego maluszka,czesto musialam mala wyciagac z wozka, Nadie wpakowac na jej miejsce, bo ja nozki bolaly... moze wam to tyci pomoze w podjeciu decyzji ;-)

Corazon wszystkiego naj dla pociechy:-) ciesze sie ze maluszek rosnie, a roznica w wielkosci miedzy om a usg sie wyjasnila

blanx uwazaj na siebie, bo polpasiec w ciazy, to niebezpieczne :-(

a co do mdlosci, ja tam musze podjadac w nocy i zanim wstane z lozka, wtedy dzien mam ok, bo jak troszke dopuszcze do uczucia glodu, to mdlosci mecza mnie i mecza...
 
Do góry