reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

reklama
U mnie z usg na pewno będzie z 21 dni różnicy. Bo zaciążyłam raczej na początku lipca :confused:
Przecież to 3tygodnie...a to nie możliwe.

Pospałam:))) Masakryczna pogoda jest, duszno niesamowicie, miała być burza i nie ma.
Byliśmy małej tort zamówić, kilometr samochodem i brzuch boli.... :( Kładę się znowu:)
 
Hej,
tym które się wybrały na urlop szczerze zazdroszczę ale i gratuluję:-)
Corazon- super, super, super:)
Cudownie gdy nadchodzi weekend i moje dziecko widzi tyyyyylko Tatę:-D bardzo dobrze się wtedy odpoczywa:cool:
idę polegiwać dalej i Wam tego życzę:-D
 
Maryjka:) Ja na szczęście mam nieroszczeniowe dziecko...tyle, że gada dużo:)))
Ja najadłam się, burzę nakręciłam, Allegro napadłam i oglądam film:)
 
hej

Witam zmulona w niedzielne popoludnie;-)

Ewcik, współczuję i zyczę szybkeigo ponowniego szczesliwego zaciązenia:tak:
Corazon, świetne wieści:-)
Aniulkas, dołączam do Ciebie mnie od paru dni mecza mdłości i poranne wymioty.Bywa że nawet w nocy budza mnie mdlości.

ja ostatnio miałam znowu beżowe plamienia 2 dni z rzędu ale troszkę pochodziłam i chyba dlatego. W czwartek mam wizytę bardzo sie boję ech....
 
Hej dziewczyny, u nas burza, w końcu bo już się oddychać nie dało.

Mnie na razie mdłości omijają, ale za to piersi bolą. Nigdy nie sądziłam, że będę się w tego cieszyć, wiem, że jeszcze wszystkie objawy mi bokiem wyjdą, ale póki co to znak, że (mam nadzieję) wszystko gra :)
Wizytę mam dopiero 06.08, chyba skisnę do tego czasu, ale wolę dłużej poczekać, bo może zobaczę wtedy już zarodek i serducho. Nie mogę się doczekać.

Pozdr.
 
U nas też burzowo więc siedzimy w domu.Mru ja wizytę mam jeszcze później niż ty bo dopiero 8-go a na usg będę pewnie musiała poczekać jeszcze dłużej bo takie u nas kolejki.No chyba że prywatnie bym poszła.Też się nie mogę doczekać ale z pierwszym synkiem też 1 usg miałam dopiero w 13 tyg.Będzie dobrze :-)
 
witam:) u nas tez burzowo ale przynajmniej jest czym oddychac:-D

ja od piatku nie wymiotowalam i juz zaczelam sie martwic ze cos nie tak ale dzis wrocilo wszystko i leze plackiem w lozku;-) pozdrowionka:-)
 
reklama
Mru to idziemy na wizytę tego samego dnia:) tylko ja to jakoś późno wieczorem pewnie... I też czekam bo chcę mieć pewność, że serduszko zobaczę i już się nie mogę doczekać...
Coś tu strasznie pusto dzisiaj;) pogoda chyba wszystkich z domu wywiała... a my dla odmiany cały dzień w domku... Ja się kuruję a mąż powiedział, że ona w taki upał się na zewnątrz nie rusza więc i mała musiała się kisić ale jakoś dałą radę... Uwielbiam lato, ale już wię cieszę z tego, że tym razem nie będę chodzić z wielkim brzuchem w upały;)
 
Do góry