reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Wróciłam z pobrania, za godzinkę jadę na wizytę, będę pewnie ok 13 z powrotem....stresuję się bardzo...ale z pozytywnym nastawieniem.
 
reklama
Ja w poprzedniej ciąży cały pierwszy trymestr miałam dopochwowe bo na początku tak podobno lepiej widać... A i w trzecim trymestrze miałam i przez brzuch żeby dziecko zobaczyć i dopochwowo żeby zobaczyć ile ma szyjka bo się skracała... Generalnie tak chyba się zazwyczaj robi na początku (zazwyczaj) ale nie wiem jak to jest po poronieniu - może wtedy inaczej się do sprawy podchodzi..i nie wiem...
 
Hej :)
Ja miałam USG dopochwowe.

A becikowe jeszcze jest? Bo miało nie być już becikowego....

Ja nie mam n a nic sił :( jest mi słabo, mdli mnie i chce mi się spać :( mam już dosyć tych ciążowych dolegliwości bo nie mogę normalnie funkcjonować :(
 
No nic ja jestem zapisana na 7 sierpnia na usg:szok:(a miałam termin na 31 lipca ale to byłoby usg dopochwowe)
Musiałam więc szukać gabinetu gdzie lekarz wykonuje we wczesnej ciąży usg przez brzuch, ale jak się okazuje u mnie w mieście jest sporo takich gabinetów chodź posiadają oni głowicę do usg dopochwowego :tak:

U nas w szpitalu np. u dziewczyn z zagrażającym poronieniem też nie robili dopochwowego ze względu na ryzyko wystąpienia krwawienia :-(

Ale chciałam się dopytać jak to jest u was. Ja mam zalecone przez lekarza więc i tak postąpię :tak:
 
Iwona jesli chodzi o temat wozkow.....to jest temat rzeka ;( wszystkie sa piekna, bardzo podobne do siebie a jednak czyms sie roznia. Proponuje Ci wybrac sobie jakies 2-3 firmy i sie tylko na nich skupic bo inaczej to mozna zwariowac :)
 
Ja miałam przy Tymku taki wózek: roan-marita_170.jpg Roan Marita i jest rewelacyjny!! Żałuję, że go sprzedałam :-p A teraz przy Tymku, bardzo wózkowym, będę czekała z wózkiem do samego końca. Niestety... Chcę kupić wózek podwójny tego typu: graco-stadium-duo-pushchair-tarmac-stripe.jpg albo: kees_twin_k2_plus_rodz_d.jpg
 
reklama
Jestem:)))))))
Beta 4512 :) Rośnie jak szalona:)) Pęcherzyk urósł, ma 6,5mm, zarodka nie ma. Wg profesora to 5t4dc, mam być w środę i jeżeli przyrost będzie taki ładny to musi być już i zarodek i serduszko. Powiedział, że wyniki śliczne.
Kamień z serca.
Czyli lekarz na pierwszym usg dał ciała.
 
Do góry