reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Hej dziewczyny :)
Ja dzisiaj na 16 do lekarza idę, już nie mogę się doczekać a z drugiej strony mam trochę obaw. Wczoraj troszkę plamiłam i się troszkę boję ale dzisiaj jest ok bez plamień. Mam nadzieję że zobaczę dzisiaj serduszko :)
Mam straszne mdłości, wczoraj było gorzej.
Gratuluję wszystkim dziewczyną co zobaczyły serduszka :) za resztę trzymam kciuki :)
 
reklama
Ewelinka na USG czekałam ponad 1,5 tyg. wiec ide, jesli bedzie tylko kropek to i tak dobrze wazne bym mogla zobaczyc kropeczke..a ejsli bedzie serduszko to bede w 7 niebie... i tak czekałam na 6 tydzien po to by niby bylo serduszko ale czy bedzie to sie okaze.
Corazon dasz rade... przynajmniej sie czymś zajmiesz... :)
 
Corazon powtórz bete jak mozesz. No to czekamy dassz rade.Trzymam &&&&&
Patrycja jest szansa że zobaczysz bąbelka z serduszkiem chociaż na tym etapie różnie bywa;-)
Ewcik ja mam L4 z powodu komplikacji musze praktycznie lezec cały czas:sorry2: L4 mam od 19 lipca wcześniej pracowałam ale mój organizm sie zbuntował i dostałam plamień. Bolał brzcuh no ale ja mam praktycznie prace 8 h na nogach ciagle gdzies biegam i cos załatwiam. I na to wyglada ze tak bedzie do końca. Z córka pracowałam praktycznie do 17 tyg z małymi tygodniowymi L4 z powodu mdłości itd. Wtedy miałam niezłego powera, potem poronienie, no i lekarz nie chce ryzykowac ani ja tym bardziej;-)to zalezy od zdróweczka.
 
Corazon możecie do soboty jakoś to zorganizować, przecież zawsze można kogoś o pomoc poprosić :-)
Nie mnie oceniać dr ale myślę że On nie zawinił w niczym, w tak wczesnej ciąży to tylko trzeba czekać co się rozwinie, nieczego nie przyspieszysz sama ani On tego nie zrobi. Wiadomo jakie badania masz mieć w tą sobotę? Lekarz nie zleca badań tak o sobie jakiś specjalistycznych, chyba że są ku temu przesłanki.
 
Patrycja dobrze że idziesz do ginka plamienia najlepiej skonsultowac ja dostałam duphaston na samym poczatku i łykam do dziś:tak:
 
Corazon ja równiez trzymam kciuki bardzo mocno !!! na pocieszenie powiem Tobie, że u mnie tez długo nie było widac nic prócz pęcherzyka więc to różnie bywa. dziewczyny, czy którać miala z was takie tępe pulsujące bóle podbrzusza? nie takie jak na @ ? ja mam dzis takie od rana :(
 
Corazon na razie trzeba się cieszyć, że wyniki dobre no i jakoś wytrzymać do soboty (choć to na pewno nie będzie łątwe...)
Aniulkas jeżeli chodzi o filmik z usg to wszystko zależy od jakości sprzętu jaki ma Twój gin. Mój niby prof, sprzęt dobrej jakości jeżeli chdzi o badanie ale takich bajerów jak możliwość nagrania nie ma... Moja kolerzanka chodziłą z aparatem i mąż nagrywał;) No a jeżeli miałaś owulację tydzień później to pewnie wiek ciąży powinien być o tydzień krótszy niż jak się standardowo liczy...
Ewcik ja siedzę na wychowawczym na razie a jak się skończy to od września idę na l4 ponieważ należę do tej grupy gdzie ciąża jest z definicji zagrożona... Ale w pierwszej na początku mimo, że gin od razu proponował zwolnienie to ja chciałam pracować przynajmniej do końca 6 miesiąca ale z różnych powodów się nie udało...
 
Corazon więc takie badanie powtarza się po 48 h od ostatniego i potem można powtórzć jeszcze po 72.
A po drugie cykle masz regularne? Kiedy miałaś ostatnią @?
Kaso82 dużo spokoju, odpoczynku i relaksu Ci życzę i pozytywnych myśli.
 
reklama
A ja jestem trochę załamana, chłopak mi właśnie napisał że myśli nad tym czy jest sens być razem :( mamy jedno dziecko, teraz jestem w ciąży z drugim a mu się zebrało nad rozmyślaniem czy jest sens być razem, nie wiem co mu odbiło :( masakra jakaś :( w poniedziałek on kończy 24 lata a zachowuje się jak małolat, ehh... :(
 
Do góry