reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

patrycja o rany, no co za tekst!!! jak on w ogóle może?! kobieta w ciąży i z małym dzieckiem, a jemu się na rozmyślania zebrało.. brak słów:no:

a Wy mieszkacie razem?
 
reklama
basieniek...
dzieki za inf
tak wąłsnie sprawdzałam liczyłam niby dni płodne w czerwcu tylko 2 dni sie przesunęły wiec owulacja moze tez jakies 4 dni... ale i tak ide na to usg...umowina jestem to umowiona niech jakis lekarz wreszcie zajrzy do dzidziulki...
bo do gin jeszcze 2 tygodnie
 
Patrycja Twój to chyba sobie jakieś jaja robi, weź zlej ten tekst bo przecież gruba przesada albo napisz mu żeby się nie zachowywał jak gówniarz ....
 
Patrycja może poprostu go przeraża wszytsko za dużo na niego spada..pomysli i sobie wszytsko poukłąda, a najlepiej byscie razem porozmawiali.
Mój mąż np przed slubem jeszcze jak chodzilismy ze soba stwierdzil ze nie jest gotowy na cos wiecej i na slub, w zwiazku z tym postanowil ze sie rozstaniemy, rozstalismy sie na 3 miesiace, okazalo sie ze nie mozemy bez siebie zyc. Ja popełniłam pare błędów, wybaczyl mi i pozniej zareczylismy sie, a po roku był slub.
Od slubu ja marudzilam o dziecu on mowil ze nie jest gotowy wiec nie naciskałam czasem zdarzalo m i sie płakac . Ale kiedy powiedzial ze mozmey probowac i bedzie musial sie przyzwyczaic do nowej sytuacji to teraz jest zachwyciny ... dba, chce bym czytala mu ksiazki w lozku o maluszku :) ale i tak powiedzial ze uwierzy ze we mnie cos jest jak zobaczy dzis... jesli bedzie dobrze to idziemy sobie poswietowac :)
 
Patrycja nie przejmuj sie....licze na to, ze mu przejdzie i Cie goraco przeprosi za swoje zachowanie.
Daj mu czas i nie naciskaj, albo pogadaj z jego rodzicami, niech oni mu przemowia do rozsadku.

Aniulkas wierze, ze juz uslyszysz serduszko :) tego Ci zycze! A kiedy masz wizyte?
 
reklama
Aniulkas pewnie że idź;) ja też najchętniej już bym poleciała... Ale głupio się przyznać ale czekam troszkę ze skąpstwa do 6.08. Mój lekarz sobie bardzo dużo za wizytę rzyczy a z doświadczenia wiem, że akurat wizyta teraz nic nie wniesie... No ale ja mam dopieor 4tc3d więc sporo wcześniej. Mam nadzieję, że okaże się, że do zapłodnienia doszło wcześniej niż Ci się wydaje i zoabczysz już serduszko:)
 
Do góry