reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Witam się z Wami.
Asia_grubasia witaj :-)
Heledorka czemu rodzinka będzie zaskoczona? Ja witamin póki co nie jem żadnych prócz kwasu foliowego.
Udanego wypoczynku nad morzem.
Królowa Dramatu może rzeczywiście dr nie orientował się w tych znieczuleniach.
Ewelinka kiwi też b.lubię, totalna bomba witaminowa.
Corazon :**** ale masz sny :-( ale pamiętaj że złe sny trzeba tłumaczyć odwrotnie !!! A jak wygląda wg profesora ten pęcherzyk? Sama widzisz wyniki świadczą o ciąży. Po 48 h powinno się wynik powtórzyć. Skoro to jest 4 tc to wcale nie jest powiedziane że zarodek powinien być, bo może pojawić się później bo do samego zagnieżdżenia mogło dojść dużo później niż przypuszczasz.
Sunshine ja ze słońca korzystam w umiarkownych ilościach :-) A co do buntu dwulatka to niestety histerie też są na porządku dziennym, a jak odprawia mi taką akcję to sadzam ją w pokoju jej na łóżku, mówię jej ze jak jej przejdzie to niech przyjdzie, jestem w drugim pokoju. Ale to też zależy z jakiego powodu One wynikają a zwykle jest tak, ze już jest mega zmęczona i totalnie wszystko jest na nie...
Maryjka dużo zdrowia dla córci, moja ostatnio przechodziła wirusówkę - gorączka ponad 39 stopni plus katar, 4 dni to trwało. Postaraj się odpoczywać jak najwięcej, wiem doskonale że ciężko przy brykającej 20-miesięcznej córce ale nie masz wyjścia. Super, że serduszko udało się podsłuchać.
Kaso8 współczuję tych kamieni :-( leż i wypoczywaj jak najwiecej.
Aniulkas nie martw się, trzymam kciukasy z usg :-) a co do nagrywania bijącego serca to nie mam pojęcia czy robia.
Ostatnio wrzuciłam na luz w pracy, bo za dużo stresu mam poza nią.
A poza tym moje dziecko co dzień mnie rozbraja pozytywnie swoją mową ;-)
 
reklama
Corazon pod twoim serduszkiem maluszek się chowa tam najwiecej ciepła i miłości..trzeba wierzyć bedzie dobrze...

A mam pytanko...
bo równie jest z tym wyliczaniem tygodnia ciązy i w ogóle...
Ostatnia @ małałam 9 czerwca... a z moich obserwacji owulacja i dni płodne było w 3 tygodniu od pierwszego dnia @...a nie tak naj zawsze w 2... Czy teraz skoro ja licze ze tydzien ciąży niby 6 i 4 dzien...lekarz moze stwierdzić ze to np 3 tydzien? Czy na pewno będzie coś widać ?:( Martwie się by ta wizyta nie sprawiła że będę chodzić i zamartwiac sie jeszcze bardziej
 
Aniulkas wg kalkulatora zawsze liczy od pierwszego dnia ostatniej @ odejmij sobie mniej więcej jakieś 2 tc, czyli jak masz 6 tc to może być 4 tc od owulacji, ale jak wiesz że owulacja była później to odejmij 3 tc choć powiem Ci że do zapłodnienia nie musi dojść własnie w tych dniach ale później, nawet do 7 dni po owulacji.
 
Aniulkas ja pewnie bym poszła mimo wszystko, choć teraz i tak jestem bardziej cierpliwa (czekając).
Corazon jeszcze 10 minut i wszystkiego się dowiesz ale wg mnie dr każe Ci powtórzyć wyniki w piątek i poczekać. Jak nic z tego nie będzie to beta zacznie spadać. Ja mocno wierzę ze będzie i Ty też zacznij, bvo wiara czyni cuda.
 
Corazon, takie gdybanie w oparciu o USG to jest za przeproszeniem o d........ rozbić. Ja byłam w zeszłym tyg w lekarza i mój zarodek miał 4 mm w 6 tyg i lekarz powiedział że to zupełnie prawidłowe ( więc nie wiem, czemu przejmujesz się, że twój maluszek nie ma 1 cm...) Dwa, że jak mi kilka dni przed porodem robili usg w szpitalu - lekarz podobno "wybitny" to ocenił dziecko wagowo no 2900. A urodziłam 3 dni później niemal 4 kilogramowego malucha. To USG nie jest dokładne. Lekarz przystawi znacznik nieco niżej, wyżej itp i już wynik jest inny. Szczególnie że mówimy o fasolkach, które licza kilka milimetrów! Głowa do gówry, bo masz wzorcowe wyniki, a takie przejmowanie się tylko niepotrzebnie podnosi ci adrenalinę i jeszcze z tego będzie jakieś nieszczęście. Bądź dobrej myśli, bo twój maluszek spokojnie rośnie sobie w brzuszku i NA PEWNO chce mieć szczęśliwą i spokojną mamusię!
 
reklama
Ulkan ale Corazon ma pęcherzyk chyba 4mm a nie zarodek.O ile dobrze doczytałam. Wielkośc zarodka w 6 tyg 4 mm to dobry wynik. Mój pęcherzyk w którym był zarodek miał 19 mm.Ale na poczatku tak jak pisałam to różnie bywa. W 7/8 tyg przy w miare regularnych cyklach zarodek powinien już byc i miec serduszko a wcześniej bywa różnie.
 
Do góry