reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

u mnie tez nocka nie ciekawa..;/ wiem kaniu ze wolniej przybiera ale do 6m powinien podwoic wage urodzeniowa..pytanie jak długo moze byc temperatura przy zabku???
 
reklama
Witajcie :)
Ja też mam rocznicę we wrześniu , dokładnie 22 :) także niedługo z mężusiem będziemy świętować, mam za zadanie zdecydować gdzie itd.(przyda nam się takie oderwanie od rzeczywistości) .
Gratuluje waszym maluszkom pierwszych ząbków :)
co do farbowanych włosków to ja zawsze miałam blond włoski, pózniej rude,a teraz ciemny brąz,ale chciałabym je rozjaśnić bo też na chwilę obecną niezbyt się w nich czuje , tyle ,że nie chciałabym ruszać rozjaśniacza, macie jakieś pomysły jak to zrobić?
 
Zuzkon dobrą chwilę zastanawiałam się o jaki Ci kolor włosów chodzi... co do wagi to My chyba ledwie i to dopiero teraz podwoiłyśmy... lekarka się nie przejmuje - uznała , że Pola raczej z tych smukłych także i ja nie zamierzam...

U nas przy ząbkach (mamy dwie dolne jedynki - dzień po dniu wyszły) była marudna ale bez tragedii, żadnej temperatury ani biegunek brak:) dzięki dziewczyny za ta camille - jak nie wierzę w homeopatię to na pewno nie szkodziło:p

Żabka Wszystkiego naj, naj dla Artusia!!!!! a ząbki mają czas - szczerze to ja liczyłam, że trochę później nam zaczną wychodzić!!

Kania jak Ty funkcjonujesz dziewczyno po takich nocach to ja nie wiem...

Ewciulek jak Ci bardzo nie wadzą odrosty to parę miesięcy poczekaj aż się "spiorą" ile się da:) u mnie nie ma tego problemu - moje włosy w ogóle pigmentów nie trzymają i wystarczy, że robię o ton jaśniejszą zawsze i szybko z kasztanu bardzo ciemnego już zeszłam do jasnej miedzi w 3 miesiące. Teraz mam ciemną miedź - od kilku lat w tonacjach rudawych się obracam zawsze w miedzianych nigdy czerwonych:)

Deizzi o gustach się nie dyskutuje... a kobiety lubią coś zmieniać w wyglądzie - najłatwiej kolor włosów:) ja już od jasnego blondu przez rude, machoniowe, kasztanowe prawie czarne miałam i każda fryzjerka mówi, że mam super zdrowe włosy - co kto lubi;)

Młoda śpi ale jak tylko oczy otworzy idziemy za spacer bo coś się przejaśniło nad nami :)
 
Anka troszkę spóźnione ale wszystkiego najlepszego dla Ehana z okazji pół roczku:)
Zabka dla Arturka również najlepsze życzenia z okazji 6 miesięcy:) a z ząbkami to jest różnie mój Jasiek miał prawie 10 miesięcy jak przebił się pierwszy, a Mariuszek 5 miesięcy, a bracia:)

Przepraszam że znów tak tylko na szybko, od poniedziałku powinnam mieć więcej czasu:), dziś i cały weekend będę siedzieć nad rysunkami, mam nadzieję że skończę, mój mąż ma teraz 3 dni wolne to posiedzi z chłopakami:).
 
hejka

faktycznie sporo z nas ma imprezowy wrzesień :tak::-)

Zuzkon Ewelinka
Gratki dla małych gryzoni:-)
Żabka Buziak dla kochanego półroczniaka :-) i tak jak dziewczyny piszą, spokojnie zębiska mają czas ;)
Kania szacuneczek za power ;-)
Madzia no to odliczamy i czekamy :-p

Miłego Dnia dla wszystkich
 
Antoś nie poszedł dzisiaj do przedszkola bo wieczorem gorączki dostał, nic nie chciał jeść, mówi że go gardło boli i nogi. I o dziwo kazałam mu się 12 położyć do łóżka, posłuchał mnie i zasnął w tym samym momencie Ignas też poległ :)

Kania tak kiedys mu dałam kromkę chleba żeby sobie pocyckał a później takie malusieńkie kęsy mu dawałam do buzi a on je tak długo ssie póki się nie rozpuszczą i jak teraz widzi jak ktoś je kanapki to kryczy: "AAAAMMM" albo "AAAMMUU" i wzroku nie spuści. A co do nocki to jedziemy na tym samym wózku to kaszel, to katar i nie radzący sobie z tym starszak.

Zabka wszystiego dobrego dla Maluszka z okazji półrocznicy :)

Zuzkon mój tez nie podwoił masy gdy miał pół roczku ale nie ma się co martwić na zapas. Gratuluje pierwszego zębola :0

Ewelinka Wam równiez gratuluje ząbka :)
 
reklama
Witam!
Gratulację z okazji pół roczku dla Arturka i Ethana :-) na nas jutro kolej :tak:
Ninkę złapał katar :-( a mieliśmy iść dzisiaj na szczepienie. W nocy co chwila pobudki i radosne opowieści, aż się Tymek obudził i nie chciał zasnąć.
Także młodzi teraz śpią, a ja korzystam i leżę :p dzisiaj już się dość narobiłam: 6 słoików z dżemem zrobiłam, a jeszcze trochę przede mną.
Ja też ciągle farbuję włosy. Swój ma blond, ale źle się w Nim czułam i od jakichś 4-5 lat farbuję na ciemno. Ostatnio mahoniowy brąz z Syossa.
Co do ząbków u nas cisza. Tymek miał 5 msc i 2 ząbki. Ninka jak na razie tylko szuka :-D
A jeżeli chodzi o podwojenie wagi, to Nam bardzo dużo brakuje... Ninka powinna ważyć 8,6, a waży 6,5 kg. Trudno... Ważne, że się super rozwija. Mieliśmy wizytę w pn.u neurologa. Lekarka aż się za głowę chwyciła jak usłyszała, że Ninka raczkuje :-D powiedziała, że super sobie poradziła, bo ona miała obniżone napięcie nerwowe. Także mamy się pokazać jak Ninka będzie już ze 2-3 miesiące chodziła.
 
Do góry