reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

reklama
Żabka, Ewciulek ciemny blond ale wyszły ciemny brąz, może dlatego że wcześniej miałam pasemka jasne.
Postarza mnie ten ciemny kolor...
 
Witam i ja... czytam strasznie na raty i mało pamiętam:(
u nas nadal gondola dopóki mały się mieści choć już chyba nie długo niestety...
kiniusia oby się szybko wchłonął... ja też mam do takich rzeczy tendencje:( a z tym okresem dziwiłam się jak dziewczyny ale jak nie karmisz piersią to wszystko jasne;)
królowa Ty karmisz piersią to nie masz się co przejmować brakiem @ a cieszyć;) jedne dostają szybciej inne później. Ja przy Wiki dostałam dopiero jak mała skończyła 11m-cy a karmiłam ją do roku..
Piotruś wciąga cały mały słoiczek i za pół godziny muszę mu jeszcze mleczko z piersi podać... głodomorek kochany;)
 
Kaniu my też we wrześniu rocznice ślubu mamy :) Ale troche później bo dopiero 25 września. Co do spania to mój ma taka samą aktywność jak córeczka Truskaffki. Rano 1 godzina później tak 2,5 godziny i przed nocnym spaniem 3 godzinki. Najlepsze jest to że jak idę odprowadzić Antka to Ignaś się budzi więc zanoszę go do babci. Zanim wrócę to pół godzinki mija. Biorę go do kuchni sobie robie herbatkę jemu cos na szybko do zjedzenia (Boże jak ten mały człowiek uwielbia chleb!) i jak zje to idziemy na górę, przebieram się w piżamę i idziemy spać dalej :)

Ewciulek mleko powinno się mieszać 1 z 2 na poczatku w coraz to większych proporcjach. My już całkowicie na 2.

Kiniusia właśnie odszukałam kiedyś Monisie i sprawdziłam czy sie udziela na jakims watku ale od marca się nie logowała. Tez o niej myślę dużo i chciałabym wiedzieć co u niej

Do Mamuś farbowanych :) najpiękniejsze są wlosy naturalne :) nigdy jeszcze koloru nie zmieniałam i nie zamierzam
 
Basieniak moja ostatnio na słoiki się wypina, na mamy zupki też więc po kilku łyżeczkach zupki i tak cyc stanowi ten solidniejszy posiłek, chyba że mało to dostaje mm.
Deizzi już chlebek dajesz? Wow to y faktycznie idziecie do przodu, bo ja z tym wprowadzaniem to daleko w tyle a różnica miedzy naszymi dziećmi jest tylko trzydniowa. Fakt naturalne są najpiękniejsze włosy, tyle że ja już uzależniona od farb haha. Tak naprawdę to teraz zafarbowałam sobie by schodzić do swojego naturalnego koloru, niby miał być zbliżony do mojego ale jakiś ciemny wyszedł chyba że się zmyje zobaczymy. Póki co nie czuję się zbytnio dobrze w nim...
Widzę, że więcej Par Małżeńskich z września :-)
Truskaffka będziecie mieli okazję do świętowania pod koniec września :-)

Gabi dziś miała wizytę u ortopedy i usg bioderek, wszystko dobrze następna kontrola w styczniu :-) Jeszcze miałyśmy dziś iść na szczepienie ale odpuściłam jej bo taka marudera że wolałam nie pogarszać tego stanu. Dodatkowo badania krwi musimy zrobić i tego się najbardziej obawiam.
Oliwia z przedszkola szczęśliwa wróciła i o dziwo nos na wieczór był już suchy i mniej kaszlała. Zobaczymy jak rano będzie.
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny:)

kubusiowi wyszedł dziś pierwszy zabek:).. zero placzu bólu czy czegokolwiek:). usmiechniety i szczesliwy jak zawsze. jedyne co to temperatura. ale to nie wiem czy z zeba czy nie. licze ze tak.
weekend w białowieży udany:). kubuś siękąpał w basenie i był bardzo zadowolony. po raz pierwszy nie spał ze mną w łożku..dziwne uczucie.
pozatym mielismy usg przeciemiąckowe i brzucha i wszystko ok:). przy okazji zważyłam go u mamy na OIOM'ie. i musze Wam powiedziec ze waga nie jest ładna.
22.08 wazył 6600 bez ubrania a we wtorek ważył 6860 w cieplym ubraniu...:(
co do farbowania to ja też farbuje. ale zawsze na blad bo mam ciemny blad a ja lubie miec taki jak byłam mała czyli jasne wlosy:)

Kaniu Ty jestes w tyle?? ja zaczynam znow od 0....ale czekam az cała wysypka zejdzie. wiec zaczynamy od marchewki again..
 
Hej :-)
pisze z tel wiec będzie krótko i zwięźle.

zuzkon mojej Emilce tez wyszedł dzisiaj pierwszy zabek :-) wczoraj za dnia była marudna i zrobiła z 10 kupek, ale noc przespala cała(dzięki Bogu!)...od razu wiedziałam co się święci.

Dołączam do dziewczyn ktore maja rocznice ślubu we wrześniu....dokładnie 24 września :-) sporo nas!
ja tez jeszcze nie farbowalam nigdy wlosow....aczkolwiek marzy mi sie zostać blondynka, ale to nierealne przy moich ciemnych kudlach :p

P.S. Rzadko pisze ale to nie znaczy, ze tu was nie podczytuje....jestem ze wszystkim na bieżąco, ale jakoś weny brak na napisanie cos od siebie :-(
 
reklama
Ewelinka, Zuzkon gratuluję Waszym Pociechom pierwszych ząbków :-)
Podwyższona temp. jak najbardziej może być od zębów tak samo jak większa ilość kupek.
Zuzkon super, ze usg wyszło dobrze, a waga hmm podobno w 6 miesiącu dziecko już tak szybko na wadze nie przybiera, taki troszkę zastój ma, po którym znów waga zaczyna wzrastać więc na zapas się nie martw. Trzymam kciuki za spokojne wprowadzanie nowości bez kolejnych atrakcji alergicznych.
Ewelinka to super, że córcia Ci nocki przesypia całe, a karmisz ją jeszcze w nocy czy już nie?

Nocka znów nieciekawa...Oliwii założyłam pieluchomajki na noc, imprezuje w sumie od 3....najpierw mamo/tato lalę chcę, potem mleko a potem do rana już niewiele spała i maruda się jej włączyła. Nadal kaszel ją dusi, tyle że kataru nie ma. Gabrysia wylądowała ze mną gdzieś koło 3 i gadane się jej włączyło. Ale położyłam na boczek, przytuliłam i zasnęła, obudziła się po 5 na jedzenie i dalej śpi. Dziś pójdziemy pewnie na szczepienie. Pogoda się wyklarowała, słonko już wstaje i od razu inne nastawienie mimo zarwanej nocki.
 
Do góry