reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Trytytka moja też tak zasypiała do czasu, teraz trzeba jej pomóc ;-) Zwykle zasypiała przy cycu, przy wieczornej butelce też potrafi zasnąć ale odkładając ją do łóżeczka budzi się no i zamiast spać to tłucze się, jękoli a jak mamę straci z oczu to płacz. W ciągu dnia śpi na kanapie sama albo ze mną, jak mam czas na to by się z nią położyć. Dzielna Polusia :-)
Witak Ewciulek wśród Nas, rozgość się i czuj się jak u Siebie :-)
Deizzi wstaję bo czasami muszę, a nawet jak nie muszę to budzę się o tej 6 i już spać nie mogę, za to w dzień mnie łamie.
Madzia83 czyli kupujecie tą hulajnogę na dwóch kółkach, to fajnie :-) Jak tam pakowanie Ci idzie?

U mnie się rozlało ale zdążyłyśmy z Gabi zakupy zrobić.
Właśnie się budzi z 20 minutowej drzemki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
aaa Deizzy zapomniałam;)

6600 g (25 centyl)
68,5 cm (90 centyl)

z tym wzrostem zawsze niby ma mniej niż mi wychodzi z ubranek, a że ubranka różnych firm to sama ją muszę zmierzyć bo w żadnego pajaca ani bodziaki 68 nie wchodzi:no:!!! bluzeczki i spodenki w miarę ale ona chudzinka jest - smukła jak to lekarka powiedziała;) ale przyrost systematyczny także taka jej uroda! i podobno do 2 tygodni ukażą się nam pierwsze zębiska....

Madzia jak stoi nie używane to jasne że korzystajcie z samochodu brata!! i podziwiam bo ja zdjęć robić nie umiem - cyfrówka nam się zepsuła a jak robię lustrzanką to wychodzą fatalne nawet na automacie.....

Ewciulek witaj!! skąd jesteś???
 
dzień dobry :)

po kawce, porządkach...zasiadłam z leniem na kanapie ;)

wracam dziś do ćwiczeń z Ewką, nie ma już takich upałów to mi się chce poćwiczyć i mam nadzieję że blizna po cc już boleć nie będzie :)

dzięki wielkie dziewczyny za opinie o foteliku ;-)

Kania
i ode mnie pełen szacunek za wartę tak wcześnie rano, jak nieraz czytam ile Ty już zrobiłaś, podczas gdy ja się obijałam/spałam...to pokłony biję ;)
super że nocka lepsza :) oby takich jak najwięcej :)
co do wieczornego zasypiania, moje dzieciaki jak były malutkie to miały takie akcje, że zasypiały, a po ok pół godziny się przebudzały-jakby nie radziły sobie z emocjami nagromadzonymi z całego dnia. Wtedy musiały się docycać i zasypiały na dobre. Ale mała już od dłuższego czasu zasypia normalnie, bez problemu. Wieczorem kąpanie, przygotowanie do spania, butla- i tu już zazwyczaj młoda odpływa, przekładam do łóżeczka i śpi. Czasem jednak po jedzeniu nadal nie śpi, ale i tak ją odkładam do łóżeczka, puszczam karuzelkę, mała pogada pokręci się i zasypia.
Trytyka ładnie Pola rośnie :) no i czekamy na zębole :)
Betina ...ehhh znam ten ból :/
Ewciulek fajnie że się odezwałaś :) witam :)
Deizzi chore to jest...nie mówiąc o tym ile frajdy się zabiera dzieciakom tymi zakazami... to przecież chodzi też o umiejętności, wyrabianie sprawności manualnych, ehhh...nieraz słyszałam od znajomej przedszkolanki że niektóre dzieci to nawet nożyczek nie umieją trzymać..
Madzia u nas podobnie z nockami, mała jak była młodsza to przesypiała nockę do 5/6 jadła i spała dalej. A teraz odkąd te zębiska zaczęły się przebijać to nocki w kratkę. Czasem śpi tradycyjnie, a czasem kręci się, wierci, budzi np o 3ej, 6ej...

Miłego dnia ;)
 
Dziękuje ślicznie za przyjęcie mnie do waszego grona:)trytytka jestem z Kielc, już uzupełniłam tę informację:)

U nas dziś bardzo brzydko, więc siedzimy sobie w domciu niestety :(
Nikusia dziś ma nawet humorek bo od 2 dni był ryk , bo prawdopodobnie idzie jej 2 dolna jedynka , jedna "wykluła " się tydzień temu:)
Miłego dnia życzymy
 
Truskaffka życzę wytrwałości w ćwiczeniach, dla mnie upały nie upały ćwiczyłam, dziś odpuściłam sobie bo przeciążyłam bark i ramię i muszę odpuścić jeden dzień. Może rzeczywiście Gabi ma za dużo emocji przed spaniem stąd jej problemy z zasypianiem i nocne pobudki.
Trytytka to super waży Pola :-) Trzymam kciuki za pierwsze ząbki !!!
Ewciulek gratulacje dla Nikoli pierwszego ząbka, oby druga jedynka tez szybko się wykluła.
 
Mam do Was pytanie, Czy podczas ząbkowania wasze dzieciaczki stękały? Nikola od 2 dni strasznie stęka ,ale nie na kupkę i tak sobie myślę,że może ten drugi ząbek się wykluwa i może przez to?
 
Witajcie Kobietki,
nazywam się Marta, mam 22 lata, pochodzę z Podlasia i co na tym wątku najważniejsze od 17 marca jestem szczęśliwą mama Blanki Emilii:) Najczęściej udzielam się na ciąży po poronieniu- nie dołączyłam do Was w czasie ciąży bo bardzo się bałam czy drugiej też nie stracę. Kilka słów o moim porodzie- był długi bo 22 godzinny, pełen komplikacji bo ciąża była przenoszona- Blanka urodziła się w zielonych wodach, mi skakało ciśnienie, straciłam dużo krwi przez co chwilę po porodzie zemdlałam i miałam przetaczaną krew. Mimo tego wszystkiego byłam szczęśliwa:) Blanka ważyła 3650 g i mierzyła 57 cm :) Teraz jest pięciomiesięczną gadułką i rozrabiarą :) każdego dnia zaskakuje nas czymś nowym :) czytam Was już od jakiegoś czasu, przyjmiecie mnie do swego grona?? :)
 
reklama
Do góry