reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

anka fajny kumpel. ja o 3 rano przdnioslam sie na kanape bo nie moglam spac.
kuba tez chyba sie nie spieszy.
ja bym zjadla cheeseburgera:) no ale jajka na twardo tez super.:)
Wczoraj dowiedziałam sie ze do 18 musze byc na chodzie bo mam egzamin..kuurcze..
 
reklama
Hey kochane:) czytam Wasze bóle i mocno Wam współczuję... U mnie odwrotnie, nie czuję żadnych bólów, kręgosłup ostatnio nie doskwiera, samopoczucie super, wcale nie spieszy mi się na porodówkę, tak sobie myślę może ktoś się u mnie pomylił i powinnam rodzić gdzieś za miesiąc?!:D heh
Ogólnie mam szczęście na datę 8 marca, same szczęsliwe chwile się wtedy wydarzają m.in. zdałam prawo jazdy :) Hmmmmm...;))))

Wczoraj był dobry dzień, dwa dzieciaczki dołączyły do nas :) GRATULACJE DLA MAMUŚ SZCZEBIOTKI I MADZI!

anka został nam tydzień !:)
aleksp trzymam kciuki by w końcu się udało!
nimiti zobaczysz jak Cię chwyci to raz dwa będziesz tulić maluszka :) prawie tydzień po terminie to już naprawdę czas :) heh
banankowa ciekawe co u niej....?
zabko fajnie, że pieczenie przeszło :) swoją droga ciekawe czy dostaniesz prezent na dzień kobiet w postaci dzieciątka :)

Mam prośbę odnośnie nr tel, może mi ktoś podać żebym w razie co mogła powiadomić kogoś? ale gapa ze mnie ze wcześniej nie poprosiłam :D
 
Niunia się dziś z rana przejadła i sobie ulała..., kup robi tyle że szok..., w nocy pobudki średnio co 3 h i jeszcze katar złapała chyba ode mnie :-(
Starsza w żłobku, mąż niedługo wraca do pracy więc czasu dla siebie będzie jakby mniej.

Szczebiotce, Madzi
serdecznie jeszcze raz gratuluję, czekam na fotki Maluszków oraz relacje z porodu i co u Nich.
Truskaffka ja też taki typ, że jak bałagan wokół to odpoczywać nie umiem, powodzenia na badaniach.
Aniulkas przeszły bóle i napinania?
Deizzi dziennie 2 saszetki parzę, wcześniej jedną ale teraz dwie piję.
Aleksp trzymam kciuki by do piątku coś się rozkręciło w temacie :-)
Anka ale zakupy i tak widzę że zaliczone poza drzemką popołudniową :-) Dobrze, że udało Ci się kupić te butki. W ciąży nie spuchłam ani grama, ale po porodzie swoich kostek nie widziałam przez tydzień a buzię miałam tak wysypaną jakbym trądziku dostała. Trzymam kciuki by Cię wzięło zanim dr pójdzie na urlop. Super, że masz takiego kumpla, co dba o Was :-)
Makunia podejrzewam że masz ucisk i dlatego tak promieniuje ten ból, u mnie tak było że jak Gabi uciskała na jakiś nerw, to ból promieniował albo do nogi albo właśnie do rąk. A jak u Ciebie z wodami? Jest ich więcej? Bóle krzyżowe to miałam jak jechałam już ze skurczami co 3 minuty ;-)
Banankowa przykro mi, że musisz iść wcześniej do szpitala ale najważniejsze że będziesz pod stałą opieką medyczną a lekarz wie co robi. Wierzę, że ciężko zostawić małe dziecko w domu, sama to przerabiałam kilkakrotnie tej ciąży ale dacie radę. Najważniejsze by wszystko w Wami było w porządku.
Ala-84 ja przeziębienie leczę Prenalenem i piję dużo ciepłej herbaty z sokiem malinowym i odrobiną cytryny.
Nimitii może jak będziesz w szpitalu to Cię szybciej weźmie co??? Z tym czopem nie u wszystkich jest tak samo, w pierwszej ciąży dopiero po 2 tyg urodziłam a teraz odszedł mi po wizycie u dr w środę a w piątek mnie ruszyło.
Trytytka czyżbyś zapasy robiła jedzeniowe, a może masz zachcianki przed porodem?
Zuzkon a nie możesz egzaminu przełożyć??? Terminu porodu nie przewidzisz chyba że się ma zaplanowane cc.
Patrycja kciukasy zaciśnięte :-)
Gosienska witaj :-) szczęśliwego rozwiązania życzę :-)
Basiatoja zatem życzę Ci byś 8 marca urodziła :-)
 
Ostatnia edycja:
Niunia się dziś z rana przejadła i sobie ulała..., kup robi tyle że szok..., w nocy pobudki średnio co 3 h.
Starsza w żłobku, mąż niedługo wraca do pracy więc czasu dla siebie będzie jakby mniej.

Szczebiotce, Madzi
serdecznie jeszcze raz gratuluję, czekam na fotki Maluszków oraz relacje z porodu i co u Nich.
Truskaffka ja też taki typ, że jak bałagan wokół to odpoczywać nie umiem, powodzenia na badaniach.
Aniulkas przeszły bóle i napinania?
Deizzi dziennie 2 saszetki parzę, wcześniej jedną ale teraz dwie piję.
Aleksp trzymam kciuki by do piątku coś się rozkręciło w temacie :-)
Anka ale zakupy i tak widzę że zaliczone poza drzemką popołudniową :-) Dobrze, że udało Ci się kupić te butki. W ciąży nie spuchłam ani grama, ale po porodzie swoich kostek nie widziałam przez tydzień a buzię miałam tak wysypaną jakbym trądziku dostała. Trzymam kciuki by Cię wzięło zanim dr pójdzie na urlop. Super, że masz takiego kumpla, co dba o Was :-)
Makunia podejrzewam że masz ucisk i dlatego tak promieniuje ten ból, u mnie tak było że jak Gabi uciskała na jakiś nerw, to ból promieniował albo do nogi albo właśnie do rąk. A jak u Ciebie z wodami? Jest ich więcej? Bóle krzyżowe to miałam jak jechałam już ze skurczami co 3 minuty ;-)
Banankowa przykro mi, że musisz iść wcześniej do szpitala ale najważniejsze że będziesz pod stałą opieką medyczną a lekarz wie co robi. Wierzę, że ciężko zostawić małe dziecko w domu, sama to przerabiałam kilkakrotnie tej ciąży ale dacie radę. Najważniejsze by wszystko w Wami było w porządku.
Ala-84 ja przeziębienie leczę Prenalenem i piję dużo ciepłej herbaty z sokiem malinowym i odrobiną cytryny.
Nimitii może jak będziesz w szpitalu to Cię szybciej weźmie co??? Z tym czopem nie u wszystkich jest tak samo, w pierwszej ciąży dopiero po 2 tyg urodziłam a teraz odszedł mi po wizycie u dr w środę a w piątek mnie ruszyło.
Trytytka czyżbyś zapasy robiła jedzeniowe, a może masz zachcianki przed porodem?
Zuzkon a nie możesz egzaminu przełożyć??? Terminu porodu nie przewidzisz chyba że się ma zaplanowane cc.
Patrycja kciukasy zaciśnięte :-)
Gosienska witaj :-) szczęśliwego rozwiązania życzę :-)
Basiatoja zatem życzę Ci byś 8 marca urodziła :-)

U nas też dzisiaj pobudki były co 3 godziny. A facecik ma tak delikatną dupcie że bez przerwy muszę go przebierać bo inaczej płacz, ba nawet dzisiaj w nocy posunął się do tego, że nie zaczął jeść póki nie założyłam mu czystej pieluchy. Z antkiem tak nie miałam. Tak więc jedziemy już 4 paczkę pampersów przez 2 tygodnie :szok:
 
Dziękuję za tel :)
Kaniu ale ja nie chcę jeszcze urodzić :p hehe chce do 18 wytrzymać :D no ale jak tak będzie miało być z tym ósmym to też będę szczęśliwa :) heh
zuzkon ja ostatnio robiłam cheeseburgery, wyszły super:) a jajko dziś na śniadanko sobie zrobiłam, widzę że mamy podobne smaki:) hehe za to dziś nie mam pomysłu na obiad...:(
 
Ja się witam ze szpitala nadal. Ponoć mają mnie tu do porodu trzymać, co może wydarzyć się już niebawem, bo od wczoraj męczą mnie skurcze, pojedyńcze, ale na ktg się piszą. Brzuch mi od wczoraj opadł i zaczął czop odchodzić... A Nina gigant, waży ok.3700-3900g.
Pozdrawiam Wszystkie i gratuluję Nowym Mamuśkom :-)
 
Hej :) u mnie od rana w bloku wiercą i już mi głowa pęka...Poza tym spokój Kacperek w brzuchu, nic się nie dzieje...

banankowo
bardzo Ci współczuje, że jak na razie to nie jest scenariusz o jakim marzyłaś, ale może akurat szybko pójdzie i będzie dobrze, trzymam kciuki, żeby tak było, staraj się myśleć pozytywnie, przesyłam uśmieszki :)
aniulkas jak Ci się tak brzuszek napina staraj się spokojnie oddychać- głęboki wdech nosem i wypuszczenie ustami, to tak relaksuje..A 30 min czekania na męża to nie długo, skurcze powinnyśmy zaobserwować przez godzinę regularnie, więc spokojnie :blink:
Szczebiotko bardzo gratuluję :)super
Madzia83 gratulacje syneczka!
Aleksp to dalej kciuki, żeby ruszyło
makunia ja też się staram nie nakręcać, ale jak czasami sobie pomyślę, że już coraz bliżej to taki strach lekki jest, ale zaraz potem sobie myślę, że tylko ten poród przetrwać i mały będzie z nami :)
nimitii oby się zaczęło
herbata wiadro skurczy, jak Ty już coś powiesz:-D
Patrycja powodzenia!
anka26,07 mmmm hot dogi ze stacji, fajny kumpel no,no...
asinko85 to oby poszło już szybciutko!
 
To dzisiaj trójka Maluszków się zapowiada??? Trzymam kciuki

Mamy 17 bobasków już a Mamusie gdzieś się ulotniły... Aż strach się bać tych pustek pod koniec marca :)

Jutro bardzo ładna data :)
 
reklama
Deizzi moja też ma pupcię wrażliwą, i z kupą spać nie będzie, jeść też nie bardzo chyba że już taka głodna że połyka swoje piąstki.
Basiatoja 8 czy 18 ty, najważniejsze by wszystko szczęśliwie się zakończyło :-) U mnie dziś gołąbki, ale oczywiście nie przeze mnie robione :-)
Asinka trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie, być może już dziś :-)
Patula Ty też czekasz do 18-tego? Współczuję bólu głowy z powodów niezależnych od Ciebie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry