reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

no i niestety spełniły się moje najgorsze oczekiwania:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-( dostałam skierowanie na patologię.
łożysko jest już w złym stanie i mam małowodzie. znowu będą wywoływać:baffled::baffled:
mam się stawić jutro albo po jutrze, jak wszystko pozałatwiam. na pewno mam to zrobić przed weekendem - zalecenie lekarza.
aż się popłakałam w gabinecie jak to usłyszałam:sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad:
najgorzej mi jest Michałka zostawić na te wszystkie dni, bo też nie wiadomo ile czasu będą mnie trzymać nim się zdecydują na podłączenie do oxy.

Deizzi dasz radę na pewno! i super, że masz już kołysankę znalezioną, na pewno ułatwia Ci to usypianie:))
patula jeszcze pewnie nie raz ją przepakujesz;) hihi
nimitii życzę Ci z całego serducha, żebyś to mogła przeżyć. mi niestety to nie będzie dane:( a też bardzo tego wyczekiwałam. a kolejny spacerek to będę miała już z dwójką urwisów
truskafffka jak tak Ciebie czytam to masz fajny taki luzik w domku. tylko się cieszyć:)
Królowa to faktycznie rekord! nasz następnego dnia po myciu wyglądał jak kupa nieszczęścia
trytytka i co upichciłaś?
zabka pieczenie ustało? dzwoniłaś do gina?
Kania zdrówka dla Was! Misiu chyba za bardzo nie rozumie, że będzie miał rodzeństwo, chociaż ciągle mu powtarzam, że braciszek jest w brzuszku i zaraz do nas dołączy
Patrycja super, że Piotruś już do domku wyszedł! :) może i na Ciebie teraz przyszła pora?
aniulkas niech piesek szybko zdrowieje:) a te skurcze Ci przeszły?
daga to nawet i lepiej, że tych skurczy nie czujesz;) nie będzie tak źle przy porodzie:p
Aleksp cierpliwości Ci życzę!
 
reklama
makunia jak chodze czuje napinanie się brzucha jak siedze czuje troche mocniej, narazie nie panikuje i nie mowie o moich odczuciach w domu, niedługo pora spania, wiec moze odpoczną moje mięśnie, o ile nie zwiększy się moc ... ;) Boli mnie czasem mocno nad wzgórkiem łonowym jak by ktos mi kamień dociskał do kosci...tepy ból. Trwa kilka sekund i przestaje ...
 
SZczebiotka grtaulacje:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Kolejna mała gwiazda na świecie:-)

Aniulkas to może początki???:-)

U mnie dziś ostatni dzień byliśmy sami we trójkę a od jutra Luka już jest z nami przez całe dwa tygidnie:-D:-D:-D:-D Tak więc jak pomyślałam, że musi być dobry dzień taki też był!!:))
Gardło mnie zaczyna boleć więc stzreliłam sobie mleko zmiodem...a później myśl "o cholera przecież miód uczula":/ Tak więc mam nadzieję, że Nela nie odczuje skutków mojej leczniczej mikstury...swoją drogą co ja mogę łykać kiedy karmię??? Oprócz wtaminek i domowych sposobów...
 
Ala mam nadzieje ze to początrke, chociaz boje się...
a co do preziebienia mozna stopsowac *spam* *spam* syrop 150g - Apteka internetowa i-Apteka.pl i/lub prenatal Grip Care, ja brałam te drugie tABLETTKI jak byłam przezeiona i szyciej mi mijały dolegliwosci.
Lekarz tez mi zalecała ... ale syrop...
Moze Nela bedzie miala słodsze mleczko i nic jej nie bedzie :)
 
Banankowa wszystko bedzie dobrze, mysle ze pobyt w szpitalu juest wskazany bo przy zle funkcjonujacym lozysku trzeba non stop monitorowac. Oby szybko nastapilo roziwzanie
Ala na przeziebienie *spam*, wez co by cie nie rozlozylo na maxa:sorry2:
Makunia czyzby? Czas na Ciebie? Mnie dzis pigula pytala czy mam bole krzyza, ale ja z Laura nie mialam wiec chyba teraz tez nie bede miala:baffled: Pocieszyla mnie mowiac ze chlopaki sa leniwe i byc mnoze przenosze:-D

Kurcze a moj gin jest tylko do konca nastepnego tygodnia a pozniej ma 2 tygodnie urlopu:baffled:
Obym do tego czasu urodzila.
 
Madzia_83 GRATULACJE!!! Czekamy na szczegóły i zdjęcia!

banankowa, mogę się tylko domyślać jak ciężko zostawić Michałka ale to tylko kilka dni a najważniejsze, że będziesz pod stałą opieką i w szpitalu będą mieli oko na Ciebie i na Twojego malucha.

dzisiaj fatalną noc miałam ale plan na jutro to się wyspać :) Śniły mi się koszmary, mąż twierdzi, że to przez kryminały, które czytam ale myślę, że to bardziej ze względu na zbliżającą się godzinę 0.

czy tylko ja z tu obecnych nie miałam jeszcze ktg?
 
Kania niestety na strachu zostało. Na KTG ani jednego skurcza nie było widać. Mało tego lekaż kazał mi sie kłaść już w piątek na patologii ale zadzwoniłam do mojego gina i on powiedział że mam do niego przyjść jeszcze.

truskafffka dziękuję :) może dziś w nocy coś ruszy kto wie :baffled:

aniulkas chciałabym żeby to były te skurcze :-) a mierzysz ich długość i częstotliwość?

szczebiotko ty farciaro :)) gratuluje z całego serca! teraz czekam na zdjęcie małej !!:)))

Aleksp ja mam tak samo :( dupa zbita z tymi naszymi dzieciakami obwarowały się tam i koniec :/ ale u ciebie widać że mała rusza do przodu ostro :) POWODZENIA!

Anka dobrze że kurtka wyschła :-D

makunia u mnie na KTG też zerowy brak skurczy :( ale przynajmniej wiem że to czop śluzowy wypadł i był zabarwiony krwią kto wie może za 2 tyg urodze ;-)

banankowa !!!!!!!! ja ciebie ściskam tak mocno i bardzoooo!!!!! tak strasznie ci współczuje !!!!! bądź silna dla siebie i Michałka i oczywiście dla Tymusia!

Już wam nawet pisać nie będę że mam nadzieje iż to już dziś się zacznie :-p bo i też po co jak sie zacznie to napisze z porodówki ale coś czuję że się nie zacznie i będę pykać po schodkach z oxcy ;)
 
Banankowa, trzymaj się!!! Współczuję Ci bardzo tej sytuacji, ale jak mus to mus.. Mam nadzieję, że nie będą Cię długo trzymać i już niedługo wrócisz do domku rozpakowana.
Aniulkas, a ten tępy ból nad wzgórkiem to może ucisk główki? Ja np największy ból w tamtym miejscu odczuwam jak się podnoszę i robię pierwsze 2-3 kroki...
Aniu, na mnie chyba trochę za wcześnie ;-). Wydaje mi się, że to są tylko takie delikatne przepowiadające, które się pojawiają i nawet dość szybko mijają. Nawet nie odczuwam tego jako skurcze tylko taki chodzący po ciele ból...
Królowa, spokojnie :) Chyba od skończonego 38 tyg. powinno się robić? U Ciebie jeszcze kilka dni zostało:)
Nimitii, czop to już coś, teraz wszystko jest mozliwe:-). Ważne, że z maluszkiem wszystko ok.
 
banankowa kurde wspolczuje, ale dobrze ze wiesz na czym stoisz i masz czas by sie przyszykowac. 3mam kciuki aby wszystko szybko i sprawnie poszlo. michalek bedzie tesknil napewno, ale mysle ze Ty bardziej. dzieci szybko zajmuja sie czyms innym

szczebiotka super ze juz masz core przy sobie!! gratuluje!

krolowadramatu to zycze wyspania sie! mnie sie nawet dzis udalo, ale co z tego skoro nadal nieprzytomna chodze. ja tez nie wiem co to ktg :-p

anka wysylam Ci wiec wiadro skurczy! obys urodzila nim doktorek pojedzie! :cool2:

ala84 pewnie malej nic nie bedzie. trudno mi powiedziec co mozesz... apap napewno, moze jakis syrop? oby szybko Ci przeszlo!

makunia dobrze ze ktg udane. bol plecow to ja mialam tragiczny wczoraj, ledwo chodzilam. przeszlo Ci juz mam nadzieje. bole krzyzowe sa najgorsze :dry:

nimitii mam nadzieje ze szybko Ci pojdzie! zbieraj zapalki na wszelki wypadek ;-)
 
reklama
Szczebiotka super!!! cieszę się ogromnie, że w końcu się udało!! GRATULACJE:)

Madzia gratulujemy, czekamy na relację:)

Królowa ja mam pierwsze KTG jutro dopiero!

Nimitii a Ty tu co?? myślałam, że Ty to już po:p

Anka to należy się sprężyć i urodzić przed urlopem doktorka!!

Ala zazdroszczę:) mój ze mną tydzień zostanie!!

Banankowa dziś o wyboru do koloru:) zupa kalafiorowo - wiosenna:p pyzy z mięsem (ale to mrożone - miałąm straszną ochotę) a la M. makaron ze szpinakiem i gorgonzolą (nie miałam gnocchi):)

Makunia ja też lewo brzuch mieszczę, kierownica jest na maxa dosunięta, ja lekko odchylona i jest gites:)

Natalia ładnego uparciucha nosisz!!! lepszy niż Bianka:)

Ale dziś nam dzieciaczków obrodziło:) może nawet więcej:)
 
Do góry