reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Mój jak ma tylko mokro to już wrzeszczy... Mały dzisiaj praktycznie na mnie wisi... bo je malusio (bo mało jest) i przysypia i tak w kółko co 10-15 minut przystawianie, mam nadzieję że w końcu się ruszy ta laktacja...

mój też dziś cały czas przy cycku, w nocy co godzinę się budził na jedzenie mam nadzieję że się najada
 
reklama
Dzień dobry!

Na początku chciałabym Wam Wszystkim podziękować serdecznie za pamięć i słowa otuchy!

Przepraszam od razu, że tak oszczędniej dzisiaj napiszę.
Zdecydowałam się jutro iść do szpitala, żeby jeszcze Chłopakom w domu posprzątać, pranie zrobić, spakować się i posiedzieć z Misiem. Jutro się stawiam już na oddział. Nie wiem czego się spodziewać do końca, bo na moje pytanie czy od razu będą wywoływać lekarz mi odpowiedział, że wszystko zależy od badań i lekarza przyjmującego mnie na oddział.
będę się starać do Was zaglądać i podczytywać na tyle na ile mi komórka pozwoli.

Ściskam Was gorąco i życzę jak najszybszych, najlżejszych i najradośniejszych porodów jakie możecie sobie tylko wyobrazić!!!

Rozapakowanym Mamom natomiast zdrówka dla nich i Pociech, przespanych nocy i dużo, dużo sił!!!
 
My dziś dzień urzędowy...załatwiłam prawie wszytsko, jutro tylko muszę złożyć papiery do przedszkola i pod koniec przyszłego tygodnia do zus-u złożyć podanie o macierzyński:-)
z chrobą niestety się nie udało bo Gabryś wieczorem zaczął się strasznie kiepsko czuć i no dup..blada wezwałam lekarza dod domu i czekmay na werdykt. U mnie prenelan działa średnio ale walczę dzielnie:-)
 
Dzień Dobry Kobietki! Życzę Wam i sobie wszystkiego dobrego, żebyśmy miały szybkie i w miarę bezbolesne porody, oraz zdrowe, rozkoszne dzieciaczki ...a i grzeczne. (ps. co niektórych obowiązuje już druga część zdania) :)

Banankowa trzymaj się powodzenia!

A teraz mam bolący problem, może któraś też tego doświadczyła. Na pipce zrobił mi się malutki bolący guzek, już kiedyś taki miałam, zaoobserwowałam, że to po goleniu. I fest boli, tak, że pół pipki mam opuchnięte, czy któraś może kiedyś miała tak? I może jakoś sobie cudownie poradziła? Teraz kiedy mi pipka potrzebna to mi jeszcze jakieś ałuciu wyskakuje... :(
 
No makuniu na to wygląda. Tylko czy jest jakiś sposób, żeby to szybciej zniknęło? Zawsze mi takie coś samo znikało, ale zalezy mi teraz na prędkości.:)

Racja cisza, za niedługo wszystkie będą już rozpakowane...a my tu zostaniemy..
 
Może spróbuj jakoś delikatnie zdezynfekować to miejsce? Ale zniknąć to chyba musi samo, ważne żeby nie dotykać i nie podrażniać np ciasną bielizną bo podziała odwrotnie...
 
Patula mi się przydarzyła taka sytuacja, to rzeczywiście zapalenie mieszka włosowego i do tego zrobił Ci się naciek. Mi gin przepisał na to Augmentin, ale oczywiście dałam temu szanse, żeby samo się zagoiło. Psikałam to Octeniseptem dezynfekująco i absolutnie nie dotykałam, po jakichś dwóch dobach obrzęk się zmniejszył i przestało boleć... psikałam dość często... powodzenia, pewnie też przejdzie
 
reklama
patula bidulko :/ ten guzek to pewnie pryszcz. Czasem się zdarzają i bolą ale schodzą po pewnym czasie. Niestety nie wiem jak sie tego pozbyć :/

a ja mam dziś o 21 wizytę u mojego gina jestem ciekawa co mi powie. Powiedziałam już mężowi że ma mnie "przedmuchać" :-D żebym urodziła wreszcie :D
 
Do góry