reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

basieniak a przy cc to pewnie z tydzień wcześniej Cię wezmą :)
a ja ..zobaczymy czy do Ciebie dołączę czy będe się kulać dalej:-p

Natalia doczytałam że uparciucha dziś wyganiać będą z brzucha :) POWODZENIA!!! :D
 
reklama
Cześć dziewczyny,

Szczebiotko sorki za pomyłkę :D
banankowa,dziękuję, nocka nawet ok, były gorsze nocki :) dziś głównie za potrzebą się budziłam :) aha nie denerwuj się,nie warto, popołudnie będzie na pewno lepsze :)

Jestem juz po dzisiejszym KTG, dziś zapis wyszedł super więc z usmiechem na twarzy wyszłam ze szpitala :) Teraz idę w piatek. Nie wiedziałam że na końcówce trzeba to tak kontrolować często. Idę pisać pracę więc zajrzę do was później!
 
anka 26,07 wiem coś o opuchliźnie, jak mnie wypuszczali w piątek ze szpitala to musiałam iść w klapkach!!Tu u góry zimowo- kurtka a tu skarpetki i klapki, bo w buty nie weszłam. Tragedia! Na szczęście obrzęki minęły, bo człowiek się czuje strasznie niesprawny, życzę, żeby Ci też zeszły! Staraj się trzymać nogi w górze i na lewym boku się kłaść, można też okłady robić,ale Ty pewnie już to wszystko stosujesz....
Czy Ty te skurcze masz bolesne???
basiatoja ja teraz w szpitalu miałam robione po kilka razy dziennie ktg i jeśli ten górny wykres był dosyć równinny to oznacza, że maluszek po prostu był mniej aktywny, spał sobie w większości, nie martw się!Przynajmniej u mnie tak było. A jak brykał to takie góry i doliny!
kwasia gratuluję jednak marcowego bobaska
aspirynka trzymam kciuki powodzenia!!!!!!!!!
Szczebiotko ja Cię podziwiam za Twój spokój, że już Cię skręca z bólu a Ty jeszcze w domu i czekasz....ja bym już dawno spanikowała
kociatko to tylko póki możesz wypoczywaj, wszystkiego dobrego
nimitii i jak skurcze odpuściły?
 
truskafffka no ze względu na moje wskazanie do cc (zagrożenie, że jak zaczną się skurcze to moja macica nie wytrzyma i może pęknąć) to 2 tyg przed terminem to taki max wg lekaza bo potem coraz większe zagrożenie, że samo się zacznie. Więc ten 1 to już późno, i to ja przekonuję lekarza, żeby spróbować do tego terminu dotrzymać bo tak to pewnie nawet wcześniej by było.
 
Hej kobietki,

Ja na szybko bo u nas tez pieknie dla odmiany i na spacer wybywamy.

Truskawka widze, ze Ty z tym leniem calkiem zaprzyjazniona jestes:-Di dobrze korzystaj poki mozesz:tak:

Banakowa wspolczuje, wiem co oznaczaja takie poranki, trzymam kciuki aby reszta dnia zrekompensowala Ci ten start

Patula ja ze Szczepkiem mialam podobnie, wtedy praktycxnie co drugi dzien w szpitalu ale i tak nic nie pomoga a w domu psychicznie lepiej, dlatego poki Mala rusza sie regularnie to nie zawracam sobie glowy, szkoda nerwow;-)

Trytka wierz mi Kochana, ze gdyby ode mnie zalezalo to juz 18lutego po tym pierwszym dniu solidnych skurczy bym sie rozpakowala, teraz na porod jak na wybawienie czekam:-D a Ty sie nie boj szyjki nie masz powinno szybciutko pojsc:tak:pomysl sobie, ze niektirym kobietom potrzeba godzin, albo dni skurczy;-) zeby ona sie zmiekczyla a Ty ten etap juz masz z glowy. Ciesz sie pogoda, przyjemnej wyp-rawy

Natalia kciuki zacisniete, czekamy na wiesci o pojawieniu sie malego uparciucha:-)

Basiatoja nie masz za co przeprac, fajnue ze o mnie pomyslalas. Super, ze dzis zaspis ktg bez zarzutow. Owocnego pisania zycze

Uciekam Kobietki, milego dnia zycze Wszystkim i kazdej z osobna, te na wylocie-szybkiego rozpakowania, a reszcie odpoczynku :-)
 
ufff nerwy jakoś wywietrzały na wietrze :-p zjadłam serek homo, szklanka pepsi na zgagę i można się zdrzemnąć z Synkiem:sorry2:

nimitii wybywaj z domku. zupełnie inaczej się człowiek czuje jak się przewietrzy:) a no i może się coś ruszy
truskafffka ja bym korzystała i spała ile wlezie hihi. nawet pomimo słońca:p
basieniak współczuję:( zapewne dostałaś jeszcze masę tabletek i innych takich. szkoda, że to nie lato, to chociaż byś mogła sobie gdzieś na dworzu posiedzieć w słońcu troszkę. a tak to dupka
basiatoja no to super! i niech ten uśmiech Ci towarzyszy do końca:) ja nie mam żadnego zalecenia od lekarza, żeby na ktg chodzić. w poprzedniej, a kto inny prowadził, też nic mi nie mówił. ale to chyb od lekarza też zależy.
Szczebiotka udanego spacerku!:)
 
Przepraszam że tak wybiurczo ale jestem na komórce.

Patula niestety ustały. Ale lyknelam łyżeczkę oleju rycynowego bo mam już dość.
Położna kazała nam przyjść dzis na porodowke i mnie zbada. Więc czekam do 19 i zobaczymy co nam powie.

Banankowa oj masz rację. Byłam właśnie na godzinnym spacerze i było cudownie. Teraz siedze u mamy :)
 
Ostatnia edycja:
Bry...

Betina79 przechodziłaś już termin na dobre, a nuż na dzień kobiet sprawisz sobie prezencik :-)
Kingajanik trzymam kciuki za owocne wywołanie :-)
Basiatoja górny wykres to tętno dolny to skurcze, ale jak było ani wysoko ani nisko to pewnie spało :-) Nie martw się. Doczytałam, że wszystko dobrze na dzisiejszym wyszło, to super :-)
Deizzi ja to mam apetyt ogromny i strasznie mi się pić chce, mam nadzieję że Tobie też wróci.
Zuzkon przeszło???
Kwasia ogromne gratulacje !!! Niech synek zdrowo rośnie a Ty szybko wracaj do formy.
Aspirynka trzymam mocno kciuki, będzie dobrze:-)
Ala-84 u mnie nawał trwał aż 3 dni...
Anka to już???
Banankowa powodzenia na wizycie:-) i miłego spacerku, oby po powrocie było już tylko lepiej.
Szczebiotka Ty się połóż i leż, im więcej chodzisz Tym bardziej Cię męczy a nic nie nabiera, spokojnego spaceru bo widzę że Cię nosi :-)
Kociatka Oliwia też tak się zachowuje, ale najbardziej to widać podczas snu, jest niespokojna, krzyczy, rzuca się a tak normalnie w ciągu dnia to strasznie ją stresuje jak mała płacze, wtedy to jest jeden jazgot, zazdrosna jak mąż ją bierze na ręce. Mam nadzieję że im to minie, że początki zawsze są trudne to wiemy Obie :-)
Trytytka a nie masz czasem w planie rodzić?
Natalia88 co u Ciebie? Już po wszystkim?
Kinajaka super, że już w domu jesteście :-)
Nimitii i przeszło?

Nocka dziś niespokojna, więc spałyśmy razem, Oliwia też niespokojnie śpi, wybudza ją płacz Gabrysi i też płacze więc mąż kładzie się z Nią. Wczorajsze popołudnie było dużo spokojniejsze i Oliwia się ładnie z Nami bawiła kiedy Gabrysia spała, i nie było ataków histerii, złości itd. Może wszystko wróci niedługo do normy :-)
 
witam po krotkiej przerwie:-)
dzis wyszlam ze szpitala. w niedziele ze mnie wody chlupnely tak ok pol szklanki. wiec sie zebralismy i do szpitala pojechalismy.okazalo sie ze wody wiec mnie zostawili. no ale jak w domu wylecialy to na tym koniec:dry:zadnych skurczy no nic normalnie wiec dzis w dwupaku do domu :(maly sie tam mocno trzyma,wazy 3700 i dzis pani doktor stweirdzila ze ma dlugie nogi:) pozniej poczytam co u was.pozdrawiam.
 
reklama
Barankowa dzisiaj za dłuższe spacery to się nie nadaję, ale zawsze jakiś sklep zachaczę;) z nia na dzień jestem bardziej popuchnięta...

Szczebiotka - moja gin też tak mówi, że ten etap mamy z głowy:) to szybciej pójdzie!!

Kania plan na rodzenie jest ale kiedy:p... to nie wiem:)

Basieniak też miałam plan do 18 trzymać ale co ma być to będzie, wydaję mi się, że jak wstałam to mam mniej skurcziy niż jak leżałam, mało tego to i tak szyjka się skróciła ale nawet "pozamykana" jestem więc wcale urodzić nie muszę:p

Zabka mówisz że młodemu się nie spieszy:) bez wód Cię puścili??

W Krk super ciepło - weranduje się;) za godzinę wezmę się za obiad:)
 
Do góry