reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

reklama
Iwonas85 gratulacje ogromne :-) jak tylko będziesz czasowa to napisz coś więcej...cieszymy się razem w Tobą....wyściskaj i wycałuj swoją córcię od BB ciotek :-)
 
Deizzi, 52 cm:biggrin2:

Monisia, nie dziwie sie, ze chcesz wiedziec, na czym stoisz. Mam nadzieje, ze sie ta Chlamydie latwo wyprosi - mam przez nia okreopne bole stawow:baffled:

Basieniak, Chlamydia nie wychodzi na standardowym posiewie. To cholerstwo wchodzi w komorki i nie jest wcale latwe do wykrycia. Potrzebne jest specjalistyczne badanie, z Krakowa wysylaja probki w tym celu do Wroclawia.

Patrycja, to lepiej sie spakuj!

Natalia, wymaz sie bierze, ale musi byc specjalnie w kierunku Chmamydii. Nie wykrywa jej standardowe badanie bakteriologiczne.

Makunia, u mnie wlasnie te stawy... Bede to leczyc na 100%! Im blizej godziny zero, tym wieksze ozywienie na forum. Wiecej emocji:laugh2: Jak bedziemy sie ropakowywac, to dopiero bedzie

Iwonas, gratulacje!!!! Super, ze porod taki krotki!
 
reklama
Ja torby spakowanej nie mam. A dzisiaj mam bole podbrzusza jak na okres i troszkę niekiedy plecy mnie bola :(

To już do pakowania! :)

betina - plan porodu w ogole maczasami zaskakujące pytania. U nas np. jest pytanie czy chcę rodzićw atmosferze intymności i poszanowania godności (na pewno masakobiet wybiera NIE). Co za zmiany szykujecie? Poza dzieciątkiemrzecz jasna
Ile czekasz na GBSa? Z tego co mimówiła babka w laboratorium, to czeka się gdzieś 5 dni (zawoziłamw środę mam odebrać w poniedziałek)


deizzi - nie moga cofnąc stypendium nadrugi semestr nawet jakbys zdała na samych 3 :p Ważne, zebyś miałazdane:) a co do poprawek - ja ostatnie wyniki mam za tydzień, alejakby co to mogę przyjść na poprawkę od razu jak się dowiem, żeoblałam:p
Gratuluję zdanych egzaminów:)


ewelinka - ja jestem taka panikarą, żejakbym miała jechać do szpitala dłuzej niż godzine, to bymdoprowadziła kierowce do szału. także podziwiam Twój spokój


herbatka - zajmuj się brzdącem, nicsię nie przejmuj, wszystkie jestesmy juz na wylocie, wiec Cięrozumiemy


kociatka - a na chlamydie to się wymazbierze czy co? bo ja chyba nie mam takich badan:\ u mnie skurcze wnocy najgorsze, budzą mnie i bolą jak wściekłe...


monisia - hahaha, znam ten bol:p zkażdym tygodniem do stop mam coraz dalej a wcale nie rosnę


zuzukon - ja dla mojego Kuby nie mamwszystkiego, ale mam dużą rodzinę, wiec jak nie zdążewszystkiego kupić albo o czymś zapomnę, to wszystko dokupią:p


basieniak - dobrze, ze ktoś ma tak jakja, to znaczy nie cieszę się z Twojego bólu, ale przynajmniejwiem, że nie jestem nienormalna

Mogą. Bo to jest stypendium z jakiegoś innego funduszu poza szkolnego i na całą szkołę ma je 6 osób i po semestrze jest coś takiego jak weryfikacja semestralna i w regulaminie piszę, że w przypadku znacznego obniżenia średniej stypendium zostanie wstrzymane. Dziękuje i trzymam kciuki za Twoje wyniki :)

Dziś o 14.15 urodziłam oliwie 2950 i 55 cm poród trwał 4 godz w szpitalu i z 3 godz lekkich skurczy w domu. Czujemy się dobrze :-)

GRatuluje Kochaniutka :) Jejku mamy pierwszą maleńką kobietkę :) prosimy o zdjęcie jak już będziesz się dobrze czuła. Aż się buzia śmieje na takie wieści :) Długa kobietka :) Smykam dopisać Księżniczkę na listę :)
Deizzi, 52 cm:biggrin2:

Monisia, nie dziwie sie, ze chcesz wiedziec, na czym stoisz. Mam nadzieje, ze sie ta Chlamydie latwo wyprosi - mam przez nia okreopne bole stawow:baffled:

Basieniak, Chlamydia nie wychodzi na standardowym posiewie. To cholerstwo wchodzi w komorki i nie jest wcale latwe do wykrycia. Potrzebne jest specjalistyczne badanie, z Krakowa wysylaja probki w tym celu do Wroclawia.

Patrycja, to lepiej sie spakuj!

Natalia, wymaz sie bierze, ale musi byc specjalnie w kierunku Chmamydii. Nie wykrywa jej standardowe badanie bakteriologiczne.

Makunia, u mnie wlasnie te stawy... Bede to leczyc na 100%! Im blizej godziny zero, tym wieksze ozywienie na forum. Wiecej emocji:laugh2: Jak bedziemy sie ropakowywac, to dopiero bedzie

Iwonas, gratulacje!!!! Super, ze porod taki krotki!


A mój miał 54 cm :)
 
Do góry