reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

reklama
Iwona gratuluję z całego serca córci.
Dobrze, że to już za Tobą i poród nie taki długi :-)
Czekamy na zdjęcie Oliwii.
 
zrobiłam drozdzowe zawijance, teraz wcinam..

Ja torby spakowanej nie mam. A dzisiaj mam bole podbrzusza jak na okres i troszkę niekiedy plecy mnie bola :(
pakuj w takim razie torbę jak tylko ból trochę przejdzie. lepiej być w gotowości..

betina - plan porodu w ogole maczasami zaskakujące pytania. U nas np. jest pytanie czy chcę rodzićw atmosferze intymności i poszanowania godności (na pewno masakobiet wybiera NIE). Co za zmiany szykujecie? Poza dzieciątkiemrzecz jasna
Ile czekasz na GBSa? Z tego co mimówiła babka w laboratorium, to czeka się gdzieś 5 dni (zawoziłamw środę mam odebrać w poniedziałek)
oj tak niektóre pytania miazdza..
gbs robiłam w pn, liczyłam że do końca tyg będą wyniki..
a zmiany poważne, mieszkanie, miasto, praca, no nie liczę już pojawienia się naszego synka na swiecie

Hejka!!
Dziewczyny w ramach uzupełnienia tabelki, które Mamy już wybrały imiona dla swoich dzieciaczków?? Po proszę na PW :-)
wstyd się przyznać, 2-3 tyg do rozwiązania a my jeszcze pewności co do imienia nie mamy..
:szok::-D:-);-):-D:confused2::-Dmiesiące, odkąd jestem mężatką. Aż się wierzyć nie chce:rofl2:. Chociaż.. z drugiej strony mam wrażenie, jakby już z pół roku od tamtego dnia minęło :-D.
gratuluję dwu miesiecznicy :)

Dziś o 14.15 urodziłam oliwie 2950 i 55 cm poród trwał 4 godz w szpitalu i z 3 godz lekkich skurczy w domu. Czujemy się dobrze :-)

gratuluję !
 
Iwona GRATULACJE!!! Super, że córeczka jest już z Wami!

Dziewczyny poradźcie mi - zaczęłam się pakować, zgodnie z planem miałam się spakować w dwie torby w małą walizkę dla mnie - taką co do samolotu można wziąć i torbę dla małej. Na razie wrzuciłam do walizki swoje rzeczy (szlafrok, 3 koszule, 2 ręczniki, klapki, klapki pod prysznic, wkłady poporodowe, majtki jednorazowe, skarpetki i stanik oraz kosmetyczkę) i jest już pełna! Na kanapie zaczęłam składać rzeczy dla małej - już sam rożek i poduszka do karmienia nie zmieszczą mi się do torby, którą planowałam zabrać do szpitala. Nie wspominam o ubrankach, pieluchach i kosmetykach. W co Wy się pakujecie??? Muszę kupić większą torbę bo nie będę brała 2 walizek. Nie chcę też brać wielkiej walizy ani 5 różnych toreb bo potem pozostawiam połowę rzeczy. Doradźcie coś bo się kompletnie pogubiłam... :/
 
Iwonas ogromne gratulacje:-) Niech córcia rośnie zdrowo:tak:I oczywiście buziaki od ciotek z BB. Zaczęło się, a ile raptem minęło od odstawienia leków, o matkooo:szok:

Dziewczyny trzeba założyć wątek gratulacyjny.
Królowa ja nie brałam rożka ani poduszki, bo u nas nie ma takiej potrzeby. Rożki są szpitalne, a poduszka do karmienia zwyczajnie nie była mi potrzebna poprzednim razem, to tylko średnio 3 dni, więc może też bez niej sobie poradzisz. Dla dziecka spakowałam jedynie pampersy, krem do pupy i chusteczki nawilżane. Ciuszki na wyjście mąż mi przyniesie, jak będziemy wychodzić, a w szpitalu dają szpitalne. Z rzeczy dla siebie które wymieniłaś to nie ma co ująć, bo wszystko konieczne.
 
Ostatnia edycja:
Iwona GRATULACJE!!! Super, że córeczka jest już z Wami!

Dziewczyny poradźcie mi - zaczęłam się pakować, zgodnie z planem miałam się spakować w dwie torby w małą walizkę dla mnie - taką co do samolotu można wziąć i torbę dla małej. Na razie wrzuciłam do walizki swoje rzeczy (szlafrok, 3 koszule, 2 ręczniki, klapki, klapki pod prysznic, wkłady poporodowe, majtki jednorazowe, skarpetki i stanik oraz kosmetyczkę) i jest już pełna! Na kanapie zaczęłam składać rzeczy dla małej - już sam rożek i poduszka do karmienia nie zmieszczą mi się do torby, którą planowałam zabrać do szpitala. Nie wspominam o ubrankach, pieluchach i kosmetykach. W co Wy się pakujecie??? Muszę kupić większą torbę bo nie będę brała 2 walizek. Nie chcę też brać wielkiej walizy ani 5 różnych toreb bo potem pozostawiam połowę rzeczy. Doradźcie coś bo się kompletnie pogubiłam... :/


65cmhannibal.jpg ja mniej więcej w taką torbę się spakowała i jest jeszcze luz. Są pampersy, chusteczki, podkłady, ręczniki, rzeczy dla dziecka, koszulki moje, szlafrok, majtki, rożek itd. Nie mam tylko kosmetyczki swojej tam jeszcze i klapków. Ale spokojnie się zmieszczą.
 
Betina u nas tak samo. pewności do imienia nie ma. bezimienny człowieczek. Mąż raz się zgadza na Ignasia a za chwilę pyta czy nie lepiej Adaś... A może jednak Ludwik? I tak w kółko macieju... A podobno to kobiety nie są zdecydowane... U mnie GBS - 3 dni.
 
roksaa u nas nie dają ubranek dla malucha, trzeba wziąć swoje, rożek też jest na liście. Ewentualnie poduszki mogę się pozbyć...
z listy szpitalnej - powinnam jeszcze dorzucić ręcznik papierowy...

no i jest o pieluchach (dla matki) zakładam, że wystarczą podkłady, pieluchy sobie nie założę!
 
Królowa raczej chodzi właśnie o podkłady;-) No to ubranka dla dziecka musisz mieć, ale one raczej niewiele miejsca zajmują. Ręcznik papierowy też brałam i papier toaletowy:tak: U nas jeszcze trzeba mieć swoje sztućce i kubek, więc też spakowałam. Torbę mam nawet mniejszą niż ta, co Deizzi wkleiła. Zmieściłam się, tylko kosmetyczkę, podkłady i papcie wzięłam w reklamówkę, ale jak się przebiorę w szpitalu to spokojnie wejdą do torby:-)
 
reklama
szkoda ze na starynkiewicza nie ma listy na stronie podanej co trzeba miec ze soba. a sztucce tez masz na liscie bo to to ja na pewno wezme
 
Do góry