reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

dziewczyny podczytuje Was ale dalej wegetuje bez komp wiec trudno każdej odpisac..
chcialam sie tylko zameldowac i pochwalic ze bylismy na porodówce w szpitalu ktory wybralismy i mam suuper wrazenia :)
 
reklama
Niesamowite, moje dziecie dzisiaj samo zasnelo:szok::szok::szok: Chore jest??? Czy wreszcie zalapalo???? Tak czy tak, jestem w szoku:-D

Monisia
, watek trzeba zalozyc! Jak brzuchol boli, poloz sie i odpoczywaj.

Lilikasia, ACE to chlor i to juz nie jest cos, co latwo usunac z ubranek. Nieidealnie biale ubranka to zaden problem - moczysz przez noc w wodzie z soda oczyszczona (pol szklanki na miske wody), potem pierzesz i jest super. Na pewno dziecku nie zaszkodzi, ten sposob poleca sie wlasnie do wybielania dzieciecych ciuszkow. Inna sprawa to paskudne, zolte plamy i zacieki, ktore byly na moich ubrankach po starszaku (chyba przez niewlasciwe przechowywanie). Te trudno jest usunac, ale chyba woda utleniona pomogla!
Twoj narzeczony powinien uznac dziecko w lonie matki (z tego co wiem) i wtedy bedzie traktowany jak kazdy tata.

Kaniu, jak Ci skurczybyki nie rozwalaja szyjki, to lykaj magnez i bedzie OK. Mialam okropnie duzo skurczy w pierwszej ciazy, teraz malutko - doktorek kazal lykac 6 tabl Asmagu (3 razy po 2) i dziala! Do tego nie mam zaparc, bo magnez troche pomaga i w tej kwestii;-) Woda utleniona pomogla. Pewnie kazdy specyfik przyczynil sie do usuniecia tych zazolcen, ale woda je dobila. Zrobilam chyba blad piorac w wysokiej temp zanim plamy calkowicie zeszly. Partia ubranek na 68 moczy sie wlasnie zlana woda utleniona i Vanishem white i wydaje mi sie, ze lepiej tutaj schodzi. Dam znac, ktory sposob najlepszy.
 
Kociatka gratuluję postępów w zasypianiu :-)
Magnez łykam jak jest już źle, czyli jak już skurcze mnie dobijają.
Betina79 to super wiadomość :-)
Zmykam do łóżka, bo Gabrynia szaleje i nie mogę siedzieć.
 
Dziecie śpi... Młodsze szaleje... Jak nie jedno to drugie... Mąż mi oświadczył dzisiaj, że pomyślał, przemyślał i może być Ignaś. Aż uwierzyć nie mogę. Zapierał się że ewentualnie Adaś i już dla świętego spokoju tak do niego mówiłam. A tu teraz takie oświadczenie. Buzia mi się uśmiecha. I muszę (niestety) powiedzieć że to zasługa teściowej. Bo jej się też Ignaś bardzo podobało i tak oby dwie wierciłyśmy dziurę w brzuchu. Trochę mi smutno, że jak ja chciałam takie imię to było stanowczo NIE, ale jak już mamusia chcę to jest. No cóż... Trzeba się pogodzić z tym... Ale będę miała Ignasia moje wymarzone imię :)

Kostki mam tak spuchnięte że masakra. Od kiedy regularnie biorę nospe i magnez nie mam skurczy i nerki też na razie spokój. Ale boję się przestać.

Co do Jotki i Kiniusi to źle zrobiłyśmy że żadna się nie wymieniła z nimi numerami telefonu, wiadomo telefon masz zawsze pod ręką. Nauczka na przyszłość więc żeby trochę między sobą numery powymieniać.
 
Witam się wieczornie, ale ziewa mi się niemiłosiernie więc długo nie zabawię.. :p

śnieżne szaleństwa zaliczone, zjeżdżanie na sankach, turlanie się po śniegu itp też...znaczy Matik, ja byłam głównie obserwatorem :-D
i ogólnie dzień miło zleciał w dobrym towarzystwie..ale teraz już padam na twarz


MArtuśka NAJLEPSZEGO!!!!!!!

Pozdrawiam mamuśki ;)
 
A mnie dzisiaj strasznie kłuje w pochwie i niekiedy różne miejsca na brzuchu. A w pochwie tak niekiedy kłuje ze z bólu nie moge. Czy też macie takie kłucia? Bo troszkę zaczynam się martwic :( wizytę u gin mam w poniedziałek wiec na pewno jej o tym powiem.
 
Właśnie jakoś przed godziną mnie tak kłuło ale tylko w ... pochwie :/ po jakiś 15min przeszło i odpukać jest ok.
Ale strasznie denerwujące uczucie.
Tak sobie pomyślałam że może to przez to że moja mała dziś od samego rana bardzo aktywna i cały dzień się rusza, prostuje i wypycha we wszystkie strony.
Kurcze jak za mało się rusza to się denerwuje aaa jak za dużo to też zastanawiam się czy aby wszystko na pewno ok ...
Już powoli naprawdę wariuję i cieszę się że już tak niewiele (patrząc na to ile już mamy za sobą) zostało ...
 
Dzień dobry dziewczynki, ja dziś dzień z allegro zamierzam już kupić wszystko czego mi brakuje i chociaż ten komfort psychiczny posiadać:)(oprócz wózka, grzecznie czekam na nowe kolory)!!
noc miałam ciężką - moje koty wpadły w jakiś amok (czasem im się zdarza) łącznie z tym że na ziemię poleciał Led'owy Tv, który kupiliśmy może rok temu, jak M. zbierał go z podłogi byłam pewna że kilka tyś. w plecy a tu niespodzianka:) cały i zdrowy, tylko jakaś wtyczka od HDMI wyrwana - to go podobno uratowało, że spowolniło lot ku ziemi:p czas zakupić uchwyt na ścianę... i oduczyć wchodzenia kotów do sypialni ale nie mam pojęcia jak to zrobić:( ale boję się że będą się do dzidzi przytulić chciały i jej krzywdę zrobią....

Patrycja, 03.2013 Nie miałam takiego kłucia ale nie zazdroszczę, zadzwońcie do lekarzy dla świętego spokoju...

Truskaffka fajnie że się Matik wyszalał:)

Deizzy ważne że efekt osiągnięty:) a że teściowa pomogła no cóż takie te chłopy mamin synki i cóż zrobić!! Także apel do wszystkich dziewczyn które mają, będą mieć synków - nie wychowywać na mamin synków - proszę w imieniu mojej i wszystkich naszych córek;)

Betina z Żeromskiego taka zadowolona jesteś??

Kociątka to trzymamy kciuki żeby z tym zasypianiem tak zostało!!

Kania ja biorę 3x2 no może jak mi się zapomni to 2x2 dużej dawki magnezu a skurczę się pojawiają - wczoraj jeden z wieczora bardzo bolesny:( trwał dosłownie chwilkę ale nie wyobrażam sobie jeśli tak ma to wyglądać kilkanaście godzin.... nawet nie chce wiedzieć co by mi się działo bez tego magnezu więc na razie biorę:)

Aniulkas zazdroszczę zdolności - u mnie w domu jedyną osobą która w miarę obsługiwała maszynę do szycia był ojciec - reszta baby wszystkie lewe ręce do tego;)

Maryńka miłeo pobytu w Pl:) faktycznie Ewelinka się dawno nie odzywała, ostatnie info o córce chyba....

Anka prosimy o oszczędzanie się teraz!!!

Ala 10 min zawsze coś:)

Lilikasia w ujastku takie durnoty?? może tylko w przypadkach gdy w małżeństwie występują różne nazwiska - żona kuzyna po ślubie zostawiła swoje stare nazwisko (nawet nie połączyła) i ma straszne problemy z załatwieniem wszystkiego - z odpisem z aktu małżeństwa się nie rozstaje! ale żabka ma rację, na szkole rodzenia poruszali ten temat i najwygodniej podobno uznać dziecko przez ojca przed narodzinami! ale na pewno nikt nie robi problemów jeśli związek jest niesformalizowany (położna za każdym razem używała stwierdzenia "mąż, partner, narzeczony":) czyli jakby wsio ryba:p
 
Czesc znów Was odwiedzam :)

Odnośnie ojcostwa myslę ze nie bedzie problemów w kazdym szpitalu coś doradzą. :)

Ja siedze sama w domku bo męzus w pracy do północy. Z nudów uszyłam buciki z filcu :) Dawno nie szyłZobacz załącznik 534020 na maszynie ale się udało :) jutro ( bo musze zakupic klej) jeszcze chce zrobic misia do wózeczka z czerwoną kokardką chociaz w przesądy nie wierzę ;) ale czerwona kokardka i kolorowy Mis rozweseli nasz granatowy wózeczek :)

Ty to masz talent dziewczyno;)))

ala-no pewnie że 10min to już coś:)

Marynka-udanego pobytu w Polsce.A w tym tyg ciąży można latać samolotem??Ja słyszałam,że róznica ciśnień może wywołać poród.

betina-super,że masz dobre wrażenia.To jest bardzo ważne;)

kociatka-chyba założę ten wątek,bo przecież zaraz będziemy szły na porodówkę.Jak coś to dam linka żebyśmy się tam zagościły...
A mój brzuch był wczoraj twardy.Nie mogłam sobie znaleźc miejsca.Ani leżenie nie pomagało,siedzenie.Wzięłam nospe.
Dzwonili z gabinetu mojego ginka-mam dziś wizytę o 13.30
Powiem wam co i jak.
Ja mam wrażenie,że ta moja dzidzia jakaś słaba,bo nie wali mnie mocno po brzuchu.Troche się przekręca,czasem pacnie ręką lub nogą ale może taki jej urok-spkojniutka

truskaffka-super takie harce na świeżym powietrzu.Ja ostatnio nie miałam siły ubierać siebie i Gabi na dwór,więc czekałam jak wróci mąż o 16ej i juz po ciemku wychodził z córą na sanki,chociaż na 30min.Zawsze coś:)

patrycja-odpoczywaj sobie.Ja nie miałam takich ukłuc w pochwie.Za to wczoraj mnie pobolewało pod brzuchem z lewej strony.Powiem o tym dzis ginkowi.

03-2013- no właśnie ja tez się martwię,że moja mała mało się rozpycha w tym brzuchu.Zapytam ginka jak to jest.

martuska-najlepszego z okazji urodzin! :-):-)

Wczoraj rodzice wzięli Gabrynię do siebie do niedzieli.Chyba się trochę wystraszyli jak powiedziałam o moim brzuchu.Tata przyjechał po wnusię,więc do niedzieli jestem sama.Mój mąż w ten weekend ma zjazd na studiach i wróci z Wawy dopiero w niedzielę po 19ej.
Od wczoraj mam obiad a więc dziś leniu****ę.Jeszcze tylko tata zawiezie mnie do ginka(12km ode mnie) i sprawa się wyjaśni.Czytałam wczoraj artykuły w necie na temat ułożenia łozyska bocznie,zatykające ujście-nawet kochac się nie można bo grozi krwotokiem.U mnie tak jest z tym łożyskiem ale ciekawe czy się juz dobrze ułożyło,bo mój ginek mówił że łożysko lubi "wedrować" więc dowiem się jak jest dziś.

Ok,juz wam nie smęcę.
Tata przywiózł wczoraj dwie paki wypranych i wyprasowanych ubranek(przez mamę) i zostało mi dzis przejrzeć i poukładać w komodzie.

miłego dzionka !;-)
 
reklama
Też jestem za jakimś tematem. Może "wieści ze szpitala bez komentarzy" i wtedy jak jakas dziewczyna którejś napisze smsa to tam wpisze i będzie wiadomo :)
 
Do góry