reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Czesc Kobietki

Sorki, ze tak na szybko, ale tyle rzeczy mam na kuchence, panie do powieszenia, maly do nakarmienia...

Kaniu, soda bardzo dobra, wsypuje 2-3 duze saszetki do miski i mocze pare godzin. Potem plukam i piore. Zawsze bezpieczniejsze niz Vanish.

Wiecie, moczylam cala noc w Vanishu do bialego i nic:-( Przeczytalam, ze ocet moze jeszcze pomoc - w nim cala nadzieja...
 
reklama
U nas nastroje nie bardzo w poniedziałek zmarła nam bliska ciocia-babcia:no: Ukochana siostra mojej babci...pogrzeb mamy w poniedziałek więc pewnie do tego czasu w domu będzie nieciekawie:/ Gabi chyba też wczuł się w nastrój bo wczoraj był nie do ogranięcia...ukochane słówko nie i cokolwiek bym się nie zapytała to było głośne "nie"

Nic mi się dziś nie chce więc pewnie na obiad nałatwiznę pójdę i zrobię leniwe zgodnie z nastrojem:-) Tak więc już nie smęcę i czytam co u WAs:-)
 
Witam wszystkie przyszłe mamy :) Tak się składa, że ja również zostanę mamusią w marcu, oczekujemy chłopczyka, który na dzień dzisiejszy zapowiada się sporym dzieciątkiem :) Mam nadzieję, że dzięki Wam rozwieją się wszelkie moje wątpliwości i pytania :) pozdrawiam marcówka :D
 
Monisia niestaty musisz zacisnac zeby i przemilczec. Ja to mam taki charakter ze nie znawdze jak ktos mi mowi co mam robic. A mama pedantka moze uprzykrzac zycie. Troche Ci wspolczuje ale pamietaj ze na szczescie z mama nie mieszkasz a to znaczy ze wolnosc Tomku w swoim domku;-)
Roksaa ja to faktycznie robokop jestem:rofl2: zawsze bylam energiczna osoba i usiedziec w miejscu nie moglam. Pewnie dlatego bylam lekkoatletyczka by te energie gdzies rozladowac. Niestety nawet po dwu godzinnym treningu mialam problem zeby zasnac:happy2:
trytytka dobrze ze ja nie mam tak blisko do Ikea bo bym tam czesto siedziala, chociazby dla sniadan:-D U mnie tez czas czkawek. Synus ma przynajmniej dwa razy dziennie a ja nie bardzo lubie jak mnie cos tyka w jednym miejscu:baffled:
Asinska czas na zakupy!!! Powodzenia przy wyprawce;-)
marcowka witaj na forum
 
Hejka
ja od rana latam po labolatorium, znów picie glukozy..sama przyjemność:baffled:
teraz czekamy na wyniki, ciekawe co wyjdzie...

Mati spał u babci i dziadka i tak mu sie spodobało że dziś też ma zamiar tam spać :p a niech korzysta...ferie są, a my też korzystamy z wolnych wieczorów:-D
choć śmiejemy sie że jedna taka mała o sobie nie daje zapomnieć, brata nie było ...a ta szalała wczoraj wieczorem tak, jakby przez pępek zamierzała wyjść i też lecieć do babci spać :-D

Jutro robimy sobie wolne od przedszkola i zwijam młodego do mojej przyjaciółki, ma wolne, weźmiemy dzieciaki na sanki, będzie szaleństwo ;) zima fajna, śniegu dużo, tempka odpowiednia to trzeba korzystać ;)

lece doczytać co u was ;)
 
Basiatoja będzie to nasze pierwsze długo oczekiwane maleństwo.Pierwsza ciąza 16 lat temu skonczyła się niepowodeniem była martwa,duzo lat minęło zanim sie pozbierałam w międzyczasie próbowaliśmy ale nic z tego nie wychodziło.Teraz to poprostu jakiś cud dla nas się stał, pewnie dla tego tak się boję i z tymi zakupami zwlekam bo czasami wydaje mi się to tylko piękny sen....człowiek nawet boi się cieszyc ja niestety tak nadal mam mam nadzieję ze zaczynam powoli myśleć pozytywnie.
 
Kociatka no właśnie mi po MAtim też też sporo ciuszków pożółkło :( u mnie zdecydowanie źle przechowywane, na strychu w pudle..
Kania z tą pieluszką na noc było tak, że myślałam że tragedia będzie, bo on straaaasznie dużo sikał w nocy. Tymczasem ku mojemu zaskoczeniu jak pozbyliśmy się pampersa w dzień, to w nocy zaczął sikać coraz mniej..w sumie jakieś dwa tygodnie po pozbyciu się pamka w dzień, to nocne zaczęły być suche. Jeszcze przez tydzień, dwa mu zakładałam na noc, ale że były cały czas suche, to mu ściągnęłam. Więc w sumie bezproblemowo to nam wyszło.
Wieczorem przed spaniem tylko pilnowałam żeby siku było zrobione, potem w nocy spokój. Noo raz na jaaakiś czas się budził w nocy na siku-tak jak pisałam Szczebiotce z płaczem i bólem że musi przerywać sen i siku zrobić. Ale nie sikał przez sen do łóżka, tylko się budził na wycieczki do kibelka.
Cieszę się że z Oliwką lepiej :D
Makunia hihi pięknie rozpieszczasz małą gorącą czekoladką...ach aż mi ochota przyszła :-p
i moja mała też bardziej z prawej strony, mam podobne wrażenie jakby w poprzek leżała, choć właściwie wszędzie ją czuję, więc zmorka nieźle szaleje :p na dole na pewno ma łapki bo tam takie delikatniejsze smyranie, a reszta..pupka z prawej strony, nogi chyba wszędzie hehe bo czuję raz z prawej, raz z lewej, na pępku.. :p

Herbata
szalejecie z córą na śniegu :p dobrze dobrze, wymęczy się to w domu może spokojniejsza będzie hehe

Rokssa dobrze że się u Ciebie uspokoiło, no i fakt, trzeba uważać na te ślizgawice...

Monisia nieźle załatwiłaś rodzinkę krupnikiem hehe

Aniulkas nie czytaj za wiele.. a maluch może sie obróci, może nie, taka loteria
mój młody jak się uparł to do końca na tyłku siedział...
jak sobie robisz pasemka?

Anka Ty Szalona Bestia Jesteś :-D

Basia ja ciachnęłam w ciąży włosy i to dość radykalnie :-D
teraz jeszcze kolor muszę zrobić, bo odrosty wyłażą...

Martuśka miłego wypoczywania ;)
brawa dla małego narciarza :D

Trytyka bąbelek niech sobie trenuje układ oddechowy tymi czkawkami, na zdrówko ;)

Żabka cierpliwości
a siostrzeńca masz udanego :D

Ala przykro mi :(
[*]

Marcówka Gratki :D

Asińska
:( ciężko was życie doświadczyło
ale macie swój mały cud, gratuluję :)


Co do ciąży i wieku, ja po sobie widzę że czas się posunął hahaha z młodym chodziłam w ciąży jak miałam 24 lata i czułam się znacznie lepiej, mimo że brzuch podobny, waga też to wtedy śmigałam do końca i byłam aktywna. Nawet 5 dni przed cc tańcowałam na weselu przyjaciółki..Teraz już mam wrażenie że chodze jak kaczka, szybko się męczę, plecy bolą, nogi bolą, krzyż, na dole coś rwie i generalnie jestem bardziej rozlazła, powolniejsza...
 
Basiatoja będzie to nasze pierwsze długo oczekiwane maleństwo.Pierwsza ciąza 16 lat temu skonczyła się niepowodeniem była martwa,duzo lat minęło zanim sie pozbierałam w międzyczasie próbowaliśmy ale nic z tego nie wychodziło.Teraz to poprostu jakiś cud dla nas się stał, pewnie dla tego tak się boję i z tymi zakupami zwlekam bo czasami wydaje mi się to tylko piękny sen....człowiek nawet boi się cieszyc ja niestety tak nadal mam mam nadzieję ze zaczynam powoli myśleć pozytywnie.

Rozumiem. Też straciłam jedno maleństwo 3 lata temu. Ja pomimo młodego jeszcze wieku też miałam strach kupować,też nie chciałam zapeszać, teraz trochę tego żaluję bo muszę siedzieć w domu i leżeć a tu tyle rzeczy do kupienia. No ale jakoś to się da. Życzę aby wszystko było dobrze, żeby dzidzia była zdrowa i silna :) :*

truskafffko korzystaj,korzystaj jak możesz :):) i dzieciaki będą miały radochę :)

marcówka witaj na forum!! :) ile waży ten Twój skarb skoro mówisz że jest spore??:) na kiedy masz termin dokładnie?

Przerwę sobie zrobiłam bo ręka mnie boli od pisania i od ciągłej tej samej pozycji :)
 
Bry.
Monisia 33 wiosny to piękny wiek :-)
ANka u mnie w ciąży teraz i z Oliwią włosy rosną na potęgę, po prostu w szoku jestem. Fakt wypadają ale po odroście widać ile urosło od ostatniego farbowania. Mnie na boczek wczoraj naszło, a i chrzan roboty mojego taty na okrągło bym jadła teraz.
Roksaa miłej wizytacji księdza :-) A mąż czemu się wymigał? Pracuje?
Szczebiotka to Oliwia była znacznie spokojniejsza w brzuchu niż Gabi, może tamta ciąża była o wiele spokojniejsza i dlatego.
Trytytka dzięki, że pytasz, Oliwia już znacznie lepiej. Dziś to w ogóle całkiem dobrze się czuje, zjadła śniadanie, ładnie się bawi choć nadal kaszle, jutro mąż do kontroli ją zabierze. Nocki mamy kiepskie, bo non stop się budzi i chce bym któreś z Nas spało z nią. Pamiętam że mój też miał mi za złe, że narzekam na brzuch a wiecznie gdzieś chodziłam. Teraz siedzę od prawie dwóch tyg w domu, nie nadwyrężam się a brzuch mnie boli codziennie, i nie tylko wieczorami.
Żabka a widzisz, nie ma co się zadręczać bo sytuacji nie zmienisz a to nie Twoja wina była.
Asińska powodzenia w zakupach, teraz już wszystko będzie dobrze !!! :-)
Kociatka trzymam kciuki, buy ocet zdał egzamin :-)
Ala-84 strasznie mi przykro z powodu śmierci bliskiej Wam osoby, trzymajcie się dzielnie.
Witaj wsród Nas Marcówko :-)
Truskaffka trzymam kciuki za wyniki glukozy i spokojnych szaleństw na śniegu :-)

Oliwia drzemie, a ja leżakuje przed kompem, od wczoraj ból brzucha mi nie przechodzi, zjadłam już z rana dwie nospy, wypiłam magnez i teraz się nie ruszam. Nawet nie mam sił na jakąś zabawę z dzieckiem :-( :-( :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam marcowke:)
asinka na zakupy zawsze jejst czas:)moja siostra jak urodzila to szwagier wozek i lozeczko kupowal i inne gadzety:)
juz wiem co mnie czeka jak moj syn bedzie mial 11lat:confused2:musialam zadzwonic do P zeby Gabi uspokoil bo sie cyc maly stawia do mnie.az sie z nerwow zatrzeslam. byla na polu,grala na kompie to teraz pora poczytac ksiazke ktora przerebiaja po feriach.placzu tyle jakby jej ktos krzywde robil.
 
Do góry