reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Nasz synek waży już w tej chwili ponad 2kg... a to dopiero 32t.c :D Już się boję co będzie dalej, bo to nasze pierwsze dziecko:szok:

Ja na przebieg ciąży narzekać nie mogę, czuję się dobrze, mały jets bardzo ruchliwy, jedyne co denerwuje to problem z zaśnięciem :/
 
reklama
Królowa masz całkowitą rację z tą kanapą łozkładaną więc walcz rękami i nogami:-D Fajnie, że już ustawiasz pokój, ja może w przyszłym tygodniu ruszę ze zmianami w Szczepcia pokoju tzn dostanie duże łóżko i szafkę, jeśli w week-end wybierzemy się do Ikea, przyszły tydzień do środy non stop coś jak nie położna i pielęgniarka to znajoma przychodzi ale akurat fajnie bo Ł robi dyżury więc będzie wracał koło 22giej dopiero:-( w każdym razie na czwartek jeszcze planów nie mam to zamówię czyszczenie dywanów i wtedy już w week-end będę mogła za przetawianie sypialni się zabrać no i kolejny tydzień już z praniem, prasowaniem i układaniem wszystkiego ruszyć tak więc jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem powinnam być gotowa przed wejściem w 38tydz:-D

Anka Szczepciu mógłby cały dzień na dworze spędzić pewnie, gorzej że u Niego zmęczenie wcale nie oznacza spokojne siedzenie potem albo sen, wręcz odwrotnie szaleje jeszcze bardziej:szok: powodzenia z szorowaniem szafek jutro, jak często takie porządki robisz???

Marcówka, Deizzi ale mnie pocieszyłyście teraz, mnie na usg w 32tyg ginka powiedziała, że Córa spora a miała 1,8kg wtedy.
 
Dobry wieczor

Maly zasnal (jak zwykle o 22.00:sorry2:), ja wykapana i ide spac... Poczytalam, ale nie mam sily na pisanie, wybaczcie. Od kilku dni bardzo zle sypiam, ale wczorajsza noc byla juz koszmarna:-( Padam na twarz

Zamoczylam w tym occie, dam znac czy zadzialalo

Dobranoc
 
Dobra pora na poważne pytanie. Czop śluzowy. Zawszę musi być brunatny, brązowy czy przekrwiony? Jak dużo go jest? Bo miałam właśnie jakąś podobną przygodę i nie wiem czy to jest to. Niby jest tego trochę (ale wyobrażałam sobie więcej) i mocno galaretkowate, przezroczyste.
 
Deizzi - ewentualnie na tą chwilę wpisz sobie "czop śluzowy" w google grafika ... jest kilka zdjęć :) można porównać ...
Ja niestety nie poradzę bo też nie wiem.
 
Deizzi to może być czop śluzowy, jednak on może zacząć odchodzić nawet na miesiąc przed porodem, wspomnij lekarzowi na kolejnej wizycie po prostu
 
Dezzi to bardzo indywidualna sprawa...ja pamiętam, że u mnie był to spora ilość ciemno żółta z lekkim pasemkami krwi...

A ja zasypiam na stojąco:szok: Poszłam spać bo 2 bo nie mogłam się ułożyć, a młody wstało o 7 - w efekcie już czekam na drzemkę popołudniową co by też przytulić się do poduszki:-)
 
Nasz synek waży już w tej chwili ponad 2kg... a to dopiero 32t.c :D Już się boję co będzie dalej, bo to nasze pierwsze dziecko:szok:


Ja na przebieg ciąży narzekać nie mogę, czuję się dobrze, mały jets bardzo ruchliwy, jedyne co denerwuje to problem z zaśnięciem :/

Ej teraz mnie zaskoczyłaś,na zeszłej wizycie czyli tydzien temu,jak byłam w 32tyg dziecko ważyło 2 kg i lekarz nic nie mówił że to dużo jak na ten tydzień. Widziałam że jest to trochę więcej niż w filmach które ogladałam w internecie,ale nie brałam sobie tego do głowy. Matko teraz strach mnie ogarnął... :szok:


Dobra pora na poważne pytanie. Czop śluzowy. Zawszę musi być brunatny, brązowy czy przekrwiony? Jak dużo go jest? Bo miałam właśnie jakąś podobną przygodę i nie wiem czy to jest to. Niby jest tego trochę (ale wyobrażałam sobie więcej) i mocno galaretkowate, przezroczyste.

Właśnie sobie wpisałam w necie co to jest,nie wiedziałam do tej pory że czegoś takiego możemy się spodziewać :szok: Kurcze jak dobrze że ja Was mam :) teraz bynajmniej się nie przestraszę jak coś nowego wypadającego zauważę. Dzięki dziewczyny!:)


Alu miłego odpoczynku :)
 
reklama
Dzien dobry

Deizzi i jak tam? A masz jakies skurcze? Mnie poprzednio zaden czop nie odchodzil (albo nie zauwazylam), wiec nie pomoge. Czop swiadczy jednak o rozwarciu szyjki, warto to jednak sprawdzic. Jest mozliwe, ze rozwarcie nie jest wielkie, czop odejdzie a na porod mozna czekac i 2 tygodnie. Jestes w 36 tyg, znam niejedna osobe, ktora na tym etapie ciazy juz urodzila... Duze, zdrowe dzieciaczki, bez zadnych oznak wczesniactwa. A jak duzy jest Twoj synek? Przecietny czy raczej duzy?

Krolowa, duze strasznie to Twoje dziecko. W ogole duzo mamy tu duzych dzieci. Moj synek mial niecale 1,8 kg w 33 tyg a i tak lekarz twierdzil, ze to nieco powyzej sredniej.

Marcowka, witaj. Widze, ze tez sie spodziewasz malego paczusia:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry