reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

reklama
Ewelinka a czujesz Maluszka? Mam nadzieję że ten upadek to nic poważnego. Magnez i nospę zapodaj sobie.
Zdrówka Chrorowitkom życzę, ponoć grypsko panuje więc uważajmy na siebie.
Betina79 super wieści po wizycie na usg :-)
A codo Sylwestra to my spędzimy go raczej w domu, szczerze mówiąc chciałabym żeby już było po...
 
Ostatnia edycja:
Ewelina podpisuję się pod dziewczynami, mam nadzieję że maluch daje o sobie znać ;) i magnez, nospę na wszelki wypadek weź sobie ;)
Alfa mój mały miał takie czkawki, miałam wrażenie że ciąąąąągle go męczą ;)
natomiast córcia czkawek często nie ma, albo nie czuję :p
 
hej :)
mam nadzieję że po świętach wszystkie dobrze się czujecie :)
Ja się troszkę objadłam, ale że nie dam rady zjeść jakoś strasznie dużo to wszystko z głową.. :) aczkolwiek na wagę boję się stanąć hehe
Ewelinka trzymam && żeby było okej, ja w poprzedniej ciąży upadłam na kolana, w przód poleciałam, też ok 7 msca, ale wszystko okej było, tam maluszek ma niezłą amortyzację :)
 
Witamy się i my poświątecznie:))

Ewelinka jak na pupę to tylko mogłaś obić sobie kość ogonową więc spokojnie:-)

Ja w te święta zdecydowanie nie miałam apetytu...mała tak się usadowiła, że cały czas mi jakoś ciężko na żołądku:-( Dba o moją linię :-D

Święta były cudne...cały czas spędziliśmy z najbliższą rodzinką więc było tak jak lubię:-D A ja cały czas myślałam jak będzie za rok kiedy będziemy jeszcze większą gromadką:)) Dziś pojechaliśmy z Lukiem an wyprzedaże więc dzieciaki obkupione i pozostaje mi tylko pranie, prasowanie i pakowanie torby i mogę już rodzić:cool2:
 
Monisia - sylwester u znajomych, raczej posiadówka, żadne tam tańce:( przynajmniej odpadnie odwieczny powrót zamawiania taksówki (co w Krk w sylwestra jest rzeczą skrajnie niemożliwą)...

Truskaffka - ja nie wiem jak to się stało, dużo zanim jeszcze zaczęłam brać euthyrox, natomiast mój stan kg na + już osiągnął 17 kg.... a dużo nie jadłam, załamana jestem.... wszyscy mówią że nie widać bo faktycznie na twarzy nic!!! wszystko poszło w brzuch i tyłek, jak weszłam na wagę w święta to było +18..... Jak kiedyś już rzucałam palenie po półrocznej przerwie od nałogu też było +12 także mam chyba odpowiedź skąd tego tyle!! Zdrówka życzę!!

basieniak - też raczej ten stan mi nie służy:p\

Betina super zazdroszczę planów, my w sumie nigdzie nie jedziemy bo ja panikara, wolę dmuchać na zimne i mieć blisko szpitale!!! Synek już kawał chłopa:):)

Ewelinka daj znać co tam u was??

Alfa kuruj się szybko!!

Ala ja też po shoppingu, trochę tego kupiłam:p w sumie cały dzień bo galeriach jeździłam! ale w różnych rozmiarach także nie zginie mam nadzieję. Kupowałam tylko dziecięce bo w normalnych sklepach było miliony ludzi i km kolejki do kas i przymierzalni:(:(
 
ala fajnie ze zakupy sie udaly, ja nic wczoraj ciekawego na wyprzedazach nie znalazłam. może dzisiaj po lekarzu cos upoluje, bo jutro juz na sylwestra jedziemy

A z tym szpitalem i gotową torbą to masz rację - w końcu zaczynamy 8 miesiąc!!! :szok::rofl2:

zaraz wybywam na pierwsze KTG, potem jakies zakupy, moze pazurki uda sie zrobic na miescie. i wieczorem pakowanie..
 
Ewelinko jak możesz to najlepiej podskocz do ginka albo na IP choć pewnie jest ok jak sie maluszek rusza. Koleżanka w 9 miesiacu miala wypadek samochodowy na brzuchu odbił sie jej normalnie pas bezpieczenstwa pojechala do szpitala i Mała fikała koziołki a urodzila sie cała i zdrowa:tak:powodzenia
 
Hej :-)

Dziękuję za troskę.....dzieciątko się ruszą więc chyba wszystko ok :-) bolą mnie plecy i pupa, ale to normalne po stłuczeniu.

ala-84 ja też cały czas myślę i sobie wyobrażam jak będą wyglądały następne Święta już z naszym dzieciątkiem :-)
 
reklama
Dzień dobry :)

Ala ŁaaaŁ niezłe przygotowanie ;) ja to w lesie jestem:-D ale ale..zaczęłam oglądać wózki, leżaczki..hehe
Trytyka no niestety po rzuceniu palenia kg przybywa nie wiadomo skąd :baffled: pozbędziemy się brzuszków i będziemy się dopingować wzajemnie w drodze powrotnej do przyzwoitej wagi ;)
ja na codzień może nie czuję się taka duża, ociężała..ale na zdjęciach...matkooo serio ciężarna pełną gębą:-p
Betina ulalala faktycznie, niektóre z nas już 8 miesiąc zaczynają :)
ja to na szarym końcu:-D dopiero przyzwyczajam się do myśli o 7 miesiącu:-D
Ewelinka współczuję stłuczonej dupci, ale najważniejsze że maluszek bryka ;) pupę mężulo wymasuje i będzie dobrze ;)

Miłego dnia ;)
 
Do góry