reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

reklama
patrycja mnie tez kluja i ciagna rozne miejsca...:confused2: nie masz co sie przejmowac. a co do lekarza to jak czujesz sie ok to nie idz, ja mam tylko 3 wizyty przez cala ciaze i jakos zyje

agula to zycze zdrowka dla malej! dobrze ze to wirus, nie trzeba antybiotyku

anka bo macica musi cwiczyc, a magnez ja troche stopuje, dlatego zaleca sie odstawienie okolo 34. tyg.

mala dopiero padla... niezniszczalne dziecko. mnie sie oczy zamykaja chociaz spalam chyba 10 h dzis. wnioskuje wiec ze to z przespania. zrobilam sobie czerwona herbate, moze sie obudze troche. spacer zaliczony, sklep rowniez. mieso sobie dobre kupilam i wlasnie sie piecze.

milego dnia dziewoje!
 
my juz po szkole rodzenia, zakończylismy edukacje, reszte sprawdzimy w praktyce..
nie wiem czy to przez to siedzenie kilkugodzinne ale brzuch twardy jak kamien.. dlatego sie klade i olewam planowane sprzątanie

trytytka
rozwaliłas mnie tą piosenką.. Masakra co sie ze mna dzieje, dzisiaj na szkole rodzenia w kilku momentach prawie sie rozpłakałam.. Mam nadzieje ze taka emocjonalnosc minie po porodzie bo az sie nie poznaje..
 
Witajcie dziewczyny :) nie dawno wróciłam ze szkoły,na szczęście nie musiałam dzis siedzieć za długo i jutro tez luz bo w ogóle nie jadę :) zjadłam obiad,ale czuję,że zaczyna mi się powoli pusto robic w brzuszku :D nie długo zajrzę do lodówki :) a wieczorkiem będę robić hot-dogi:) kupilam 2 rodzaje surówek,będzie pysznie :) po drodze ze szkoły sobie myślałam co tu wieczorkiem zjeśc i wymysliłam to;) hehe

Widzę, że kwaśny smak ogórkowej udzielił się Wam:) hehe

NomiMalone kurcze, o 1 w nocy nie spisz jeszcze ? ja bym głową uderzyła w komputer napewno :D

Patrycja ja myslę że nic nie szkodzi :) przecież jak cos poczujesz nie tak to jesteś w kontakcie z doktorką :)
 
Herbata teraz to ja juz wiem dlaczego z Laura nie mialam skurczy przepowiadajacych:-D:-D
Przy Laurze bralam magnez do 39tc:-D:-D nie wiedzialam:-DLekarza tez nie pytalam.
Ja jak dostalam skurcze to byly to juz porodowe co 3 minuty:-D
Betina to teraz byle do porodu.
Basiatoja zastrzele za hot-doga:rofl2:
 
ja dziś nareszcie zebrałam się i zrobiliśmy zakupy światęczne...jako, że ja ciastowa więc same pyszności kupowałam:-D Już nie mogę się doczekać robienia!!! Muszę dokupić jeszcze owoców ale to w czwartek/piątek żeby były świeże:-) Jutro ubieramy choinkę więc już przebieram nózkami na samą myśl...obudził się we mnie duch świąt i to pełną gębą!! Więc Was zarażam kochane:happy::happy::happy:
 
ala a owoce do czego Ci beda potrzebne? moze jakims ciekawym przepisem sie podzielisz ;) Ja w przyszlym tyg musze dorobic ciasteczka
zabka powiedz jak planujesz swieta z mierzeniem cukru? bedziesz jesc wszystko? wtedy chyba nie ma sensu mierzyc cukru.. sama nie wiem..

Pogoda srednia ale juz sie umowilismy wiec wychodzimy na kosciola i na kawke.. A wieczorem koncert, ciekawe jak sie spodoba mlodemu ;)
 
Hej :-) Jakoś do tych świąt nie mogę się dobrać, ani nie mam siły na zakupy, ani na gotowanie.. Chyba sobie w tym roku odpuszczę i będę na sępa :D Zrobię może sałatkę, może z mamą bigos na pół zrobimy, jakieś ciacho.. Lenia mam strasznego!
 
reklama
Patrycja i jak lepiej??? Nigdy tak nie miałam z tym kłuciem w środku...

Basieniak musiało mi umknąć- łkałkam jak bóbr przy tym...

Ania to dobrze, że Ci się poprawiło:)

Maryńka klasycznej jeszcze nie przerabialiśmy, dziękujemy za sugestie:)
Po angielsku polecam na youtube kanał super simple songs - rewelacja;) same hity:p

Herbata jak druga córka będzie równie energetyczna - to ja Ci dziewczyno mocno współczuje!!!

Betina hehe mam tak samo, pewnie trochę przejdzie ale mam wrażenie, że już zawsze będę bardziej wrażliwa byle nie przewrażliwiona:p

Baiatoja o taka parówkę to mogłabym zjeść:)

Byliśmy ze znajomymi w knajpie wczoraj popołudniu/wieczorem - oj jak ja lubię jak się wszyscy wstawią a ja jedna trzeźwa:p jak rozwoziłam towarzystwo do domu i każdy miał inna wizję którędy jechać -ciśnienia chyba z 200.... dziś M. zdycha - jak zup nie lubi to się rosołku doprasza:p:p
 
Do góry