reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

reklama
Hej dziewczyny,
Tak sie aklimatyzowałam w domu po wyjściu ze szpitala, że dzisiaj znowu wylądowałam na oddziale - zastój w obu nerkach :| I macica zaczyna się stawiać... Jak mnie wypuszczą, to dam zanać
Trzymajcie się ciepło i dbajcie o siebie

P.s. Buziaki i kciukasy dla Jotki i jej synka:*
 
natalia kurcze to nie wesoło:/ życzę zdrówka i niech macica przestanie si,ę buntować!!:-)

Anka niech antybiotyk zadziała ekspresowo!!

Herbata gust smakowy córki odbiega od mojego;-) Ja namiętnie jadła kostki ale cukru w dzieciństwie:-D tak się objadłam, że dziś nie słodzę

Ja właśnie czekam na odwiedziny mamy:-D Swoją drogą rozmawiałam dziś z mężem a propos pakowania torby do szpitala...mówię, że w styczniu się za to wezmę a on do mnie no najpóźniej bo czuje, że Nela będzie się pchała wcześniej na świat:szok:
 
kiniusia nawet jak nie zdążysz to najwyzej mąż będzie wszytsko załatwiał ;)
ala84 moj ostatnio tez cos powiedzial ze w zasadzie za miesiac mozemy juz rodzic

ja sie swiąt juz nie moge doczekac, teraz juz takie pierwsze przygotowania i kupowanie prezentow mnie milo nastraja, a w same swieta zobcze sie z tymi ktorych dawno nie widzialam. Tylko zadeklarowalam sie ze piernik upieke, musze wczesniej przecwiczyc zeby nie bylo wstydu ;)
Dzisiaj polazilam z mama po sklepach w poszukiwaniu ostatnich prezentow.
A wczesniej sie uspokoilam bo poszlam jeszcze do innego gina sprawdzic glownie to twardnienie brzucha. Ale powiedzial ze wszystko jest ok, szyjka tez, rozwarcia nie ma. Na twardnienie tylko odpoczywac wiecej i ew. magnez. I na koniec posluchalam serduszka :)
 
betina79 co Ty mówisz za miesiąc juz rodzić? przerażaja mnie takie słowa;) wydaje mi się że do porodu jeszcze tyle czasu! heh gdzie jest przecież marzec...;D
Piernik możesz zrobic szybciej bo podobno im dłużej leży tym jest lepszy :) tak słyszałam:)

anka26,07 trzymam kciuki by antybiotyk szybko pomógł :)
barbia trzymam kciuki!!

Miałam dzis ochotę na ogórkową i wyszła wysmienicie kwaśna :) mój też na szczeście też taką lubi:)
A teraz ide oglądać Julię-ostatni odcinek:) zajrzę później:)
 
Dziękuję Wam za dobre słowo.
Natalia współczuję kolejnego pobytu w szpitalu, mam nadzieję że wszystko wróci do normy i wraz z Maluszkiem w brzuszku wrócicie przed świętami do domu.
Chorowitkom życzę dużo zdrowia, kurujcie się Mamusie.
Zmęczonym, zdegustowanym dużo sił i energii na każdy dzień.
 
betina79 - mi też często brzuch twardnieje, biorę magnez i no-spę ale szału w poprawie nie ma ... ale też mam szyjkę itp ok, w przyszłym tyg mam wizytę u lek. więc podpytam czy coś jeszcze da się na to zrobić. Ja odpoczywam prawie cały czas, prawie wcale z domu nie wychodzę a pomimo to brzuchol ciągle napięty :/ wkurzające to ...
 
03.2013 mnie lekarz potwierdzil ze nie ma sie czym martwic bo wlasnie od ok 30 tc macica przygotowuje sie juz do porodu i "cwiczy" skurcze. Gdyby byly jakies bardzo bolesne albo towarzyszylo im krwawienie to oczywiscie od razu do szpitala.
basiatoja ale mi smaka na ogórkową zrobiłas.. chyba mame poprosze bo samej mi nigdy taka dobra nie wychodzi ;)

kurcze kilka prezentów kupilam na allegro i teraz sie modle zeby zdążyły przyjśc przed świętami..
 
reklama
anka wspolczuje antybiotyku. zdrowka dla Ciebie :tak:

03.2013 mi tez twardnieje, glownie wieczorem ale nospa niewiele pomaga. pisalam wczesniej ze buskopan lepszy. poza tym nie ma sie co oszukiwac, teraz skurcze beda coraz czestsze. a magnez tylko do 34. tygodnia mozna brac.

basiatoja ja uwielbiam ogorkowa... smaka tylko mi robisz na wieczor kobieto :-D milego ogladania

ala ja torbe mialam spakowana za tamtym razem chyba z miesiac wczesniej i tak lezala w kacie... teraz nie musze nic brac bo po 6 h wyrzucaja. ewentualnie kapcie i wode no i ubrania dla malej

natalia wspolczuje ogromnie! oby cie jak najszybciej wypuscili! :tak:

ewelinka z moja corka zawsze jest wesolo, ostatnio wziela szczotke od kibla i zaczela myc nia sofy....:confused:
 
Do góry