reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Basiatoja ja tez milosniczka kwasnego wiec taka ogorkowa bedzie mi sie dzis snila :)
Natalia &&&&&&
Herbata trzeba bylo fotke zrobic:-D:-D:-D:-D a dlaczego Magnez do 34tc ?
yyyyy zapomnialam:baffled:
Maz z Laura juz spia a ja jakas niezdecydowana.
Gardlo jakby lepiej ale nos zawalony:baffled: oby jutro bylo juz dobrze
 
reklama
Mi dzisiaj brzuch twardnieje. Ale nospe wzięłam.
Dziewczyny a stanie się coś jak nie pójdę do lekarza w tym miesiącu? Byłam pod koniec listopada i było wszystko ok. W środę mam USG 4d. A wizytę mam 7 stycznia. Nie mam po prostu kasy żeby iść do lekarza w tym miesiącu a od stycznia idę do innej pani doktor na NFZ.
 
hello ;)

witam się jako słomiana wdowa ;) mąż we Francji, winkiem sie opija a ja siedzę w domciu ;)
ale już mu powiedziałam, że go zostawię z trójką i jade do SPA na wiosne albo w lato :-D oczywiście tego nie zrobię, bo strasznie by mi brakowało dzieci, ale kto wie... teraz takie fajne oferty weekndowe na grouponie są, że kto wie :-)

oczywiście zaczęliśmy od Mai wirusa - 39,2 dzisiaj o czwartej.... cały dzień ją męczyło, zobaczymy jaka będzie nocka... mnie tez coś bierze, bardziej katarowo.... wezwałam panią dr do małej, bo wolę sama na weekend nie zostać z dzieckiem nie wiedząc co mu jest... potwierdziła wirusówkę, dobrze, że mamy weekend, bo może dojdzie do siebie - bo rola Maryi już w środę... nawet mam już pozyczoną dla niej od sąsiadki sukienkę komunijną plus 2 narzutki niebieskie.... oby wyzdrowiała...
chociaz myślę, że część tej choroby to stres z powodu wyjazdu taty.... no ale służba nie drużba....

anka - mam nadzieję, że antybiotyk pomoże!!!!!!!! zdrowiej....

natalia - niedobrze z tymi nerkami - niech tam w szpitalu przypilnują wszystkiego porządnie....

Herbata - niezły numer z tej Twojej córci - chyba oczy dookoła glowy musisz mieć :-D

co do Świąt, to ja wyciągnęłam MMa w środe wieczorem na zakupy, kupiliśmy karpia - do galarety - oprawiłam go i zamroziłam juz pokrojonego.... oprócz tego dzwonka z łososia do smazenia.... nie będe potem stac w kilometrowych kolejkach... oprócz tego będzie barszczyk czerwony z uszkami, pierogi z kapustą, śledzie i jakas sałatka - pewnie jarzynowa.... a na Święta upieke 2 kaczki ;) będzie na 2 dni i spokój ;) zresztą w pierwszy dzień idziemy do znajomych, to już kolacja odpada....
tylko zostaje choinka - ale jako, że MM wraca 23go dopiero wieczorem, to kupimy w Wigilię rano ;)

Kania - a czemu tyle tych badań Ci robili??? i po co ten magnez???

Szczebiotka - jak żyjecie?? jak Szczepcio?? kiedy Wy lecicie??

buziaczki kochane i dbajcie o brzusie :tak:
 
ewelinka - nie wszystkie śpią , ja nie śpię i moja mała kruszynka w brzuszku też nie ;-) mnie co prawda w brzuszku nie burczało, ale tak mnie zaciągnęło do lodówki i 1 kanapkę z wędlinka pochłonęłam :zawstydzona/y: nie ukrywam , że mi sie lepiej zrobiło a mała przestała mieć czkawkę :-) pewnie zajęła sie połykaniem wód i smakowaniem "dobre czy nie dobre ... oto jest pytanie" :rofl2:

Patrycja - myślę , że nic się nie stanie jak na ta wizytę nie pójdziesz, chyba , że ci coś dolega. A tak przy okazji badania 4D możesz podpytać o coś co cie niepokoi . A w styczniu wizytę masz na początku miesiąca , czyli dość niedługo.
 
Ostatnia edycja:
Ania kuruj się szybciutko!!! Zdrówka dla was wszystkich!!

Natalia jak Ci się objawiają te zastoje w nerkach?? masz ataki kolki nerkowej?? szybkiego powrotu do domu!!!!

Ala, Betina nie straszcie nawet, oby dzieciaczki siedziały w brzuchach jak najdłużej oczywiście do 40 tyg;) później to niekoniecznie!!!

Basiatoja chyba mi smaka zrobiłaś na taką ogórkową ogromnego!!!

Herbata słodziak i urwis w jednym ta Twoja córcia!!!

Patrycja ja byłam na wizycie 4 grudnia, następną mam 8, tam gdzie chodzę lekarka tylko we wtorki przyjmuje!! a 25 grudnia, 1 stycznia wiadomo odpadają. Powiedziała, żeby dzwonić jak by coś niepokojącego się działo i powiedziała kiedy mogę ja w innym gabinecie między świetami złapać, także też ponad miesiąc między wizytami. Wyszło tak że po problemach z moczem tydzień po wizycie normalnej byłam i przed świętami jeszcze będę ale to taka sytuacja kryzysowa. Jakby się nic nie działo to tak jak Ci mówię - ponad miesiąc odstępu!!

Agula - nie wyobrażam sobie zostać sama z dwójką i trzecim w drodze.... zdrówka dla was, głównie dla maji!!

Ewelinka, Nomi - ja spałam ja suseł.

Pralka skończyła, muszę powiesić pranie, na obiad pomysłu brak:( łojejku....
 
trytytka już kiedyś umieszczałam ten link ale nikt nie zwrócił uwagi chyba;) tam nawet w komentarzach jest napisane, że każda kobieta w ciąży się popłacze;) Ja nie wiem ile razy już przy tym płakałam;)
 
reklama
czesc

Patrycja ja tez czasami mam takie klucia. Bardzoi niefajne uczucie:baffled:
Agula zdrowka dla malej. Do srody napewno sie wykuruje i bedzie zdrowa jak rybka:tak:
Trytytka ja lubie Arke Noego wiec piosenki sa mi znane i nie martw sie placz tez:-D

Ja dzis czuje sie lepiej, chyba antybiotyk dziala:tak:
Upieklam dzis szarlotke i teraz mam karczek w piekarniku, potem jade na zakupki a jutro mamy obiad w restauracji:tak: ze znajomymi takie pozegnanie roku:rofl2:
 
Do góry