reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Dziewczynki - 100 lat sie nie odzywałam, ale przez ostatni tydzień nie wiem w co mam rączki włożyć, nie przemęczam się, przynajmniej się staram ale mnóstwo załatwień:( teraz też na chwilę wpadłam - muszę po M. jechać do pracy bo nam jedno auto zdechło:( uwielbiam przejażdżki w godzinach szczytu ale co zrobić, nie mogłam bez auta zostać dzisiaj..

Mam do Was pytanie... czy to normalne, że moja córcia nie przekręca się w ogóle i wszystkie ruchy, kopniaki czuję bardzo nisko (nawet bym powiedziała pod brzuchem)??? trochę się obawiam bo o ile w ciągu dnia ją buajm i śpi to wieczorem jak się kładziemy to mnie kopie bardzo nisko, po szyjce chyba i boli mnie niesamowicie, taki ucisk w pewnym momencie na spojenie łonowe czuje, wizytę mam we wtorek, w piątek planuje na weekend do Wawy jechać ale chyba muszę iść gdzieś żeby mi jakiś lekarz tą szyjkę zobaczył... sama nie wiem...

Pozdrawiam
 
reklama
trytytka ja też ciągle się zastanawiam jak to jest, bo mimo, że szyjka u mnie jak na razie ok, mały ułożony główką w dół i tylko rączki może tam przecisnąć to ja i tak ciągle czuję te ruchy strasznie nisko... Dzisiaj nawet widziałam jak mi się brzuch rusza (o ile to jeszcze brzuch można nazwać) pod blizną od cc... ja nie wiem jak ten maluch to robi.... no ale ciągle kręci się od dawna tak nisko a na badaniach jest wszystko ok...
 
Krolowa w kurtce pewnie bylas to nie zauważył ;)
kiniusia zapomnialam ze Ty masz problemy ze spojeniem. slyszalam od kolezanki ze to boli bardzo.to ja juz nawet nie wylatuje z użalaniem sie nad moimi plecami..
makunia niska glukoza to tez zle?
kociatka oby synkowie przeziębienie przeszło szybko
Inka250 witaj wśrod marcówek :)
trytytka mnie tez mlody kopie bardzo czesto niziutko, to normalne raczej

buleczki udane, lece na egz i do rodziców. milego wieczora!
 
Witam wszystkie nowe mamuśki!

Patrycja
podobno mezczyzna na wiesc o ciazy tez jest ciezko i trudno do nich dotrzec. moze jak zobaczy swoje dziecko, to cos do niego dotrze...
Królowa hehe ;-) ty to masz zawsze przygody :tak:

Ale mialam przebojowa noc! Dzidek maly, niedojrzaly o godz. 11 w nocy zaczal tak straznie szalec, kopac, rozpychac sie jak nigdy dotad. myslalam ze przez brzuch mi wyjdzie! Dzwonie do meza roztrzesiona i mowie mu, zeby go sobie wzial do brzucha na druga polowe, bo ja sie go boje a i sprawiedliwosc jakas powinna byc... Dobrze wiedzial, ze tatus w innym miescie i sami zostalismy, to zgotowal mamie pieklo ;-) maly urwis rosnie :tak: w sumie spalam 2 godziny :sorry2: jestem wykonczona, sprobuje jak najdluzej wytrzymac na nogach i do wyra odespac. moze sie przestawie na tryb normalny :tak:

milego popoludnia, wieczorka i nocki :-)
 
Inka250 Witaj serdecznie i powodzonka ;) trytytka Mój maluszek tez jest ułożony główka w dół,bynajmniej tak było na wizycie, ale jeśli chodzi o ruchy to czuje je raz bardzo nisko raz bardzo wysoko. Wydaje mi sie że wysoko to nóżki synusia ;)

Straszna historia Julii... :( i weź tu zaufaj lekarzom...
 
Inka-witaj na forum.Super że będziesz miała parkę.Antoś to śliczne imię.Ja ma w rodzinie chłopczyka o imieniu Mieszko(zdrobnienie Miesio).Podoba Ci się?
kociatka-u mnie w domku też przeziębienie się pojawiło.Córcia i mężulek zaczeli się smarkać.Mnie póki co omija:-p
makunia-u mnie tez jakas niska glukoza.Co prawda w granicach normy ale minimum.Czy to znaczy że mamy zacząć jeść więcej czekoladek:confused:
królowa-dramatu-dobre dobre z tym policjantem.Dla Ciebie plus że nie wyglądasz jeszcze na ciężarną,bo aż facet nie zauważył brzuszka w 6m-cu:eek:
daga90-tylko się nie przeciążaj a do zawieszania firanek poproś kogoś.Nie ma żartów.Trzeba dbac o brzuszek;-)
maryńka-rzeczywiście urwisek z tego twojego synka.Wyspać się nie da mamuni:-)


A u mnie aktywnie.Popołudniami malujemy z mężem kibelek,w sumie to będzie jakieś 6,7 warstw (grunt,dwa rodzaje farby...).Córka się smarka/Sprzedałam ją do mamy na noc.
A w niedzielę planuję torcik bo mój urwis kończy 3 latka i przyjdą najbliźsi-w sumie jakieś 10osób(łącznie z dziećmi).Troche mi się nie chce szykować tych sałatek,przygryzek itp bo trochę krzyz mi dokucza no ale jedną córkę mam to muszę coś zrobić dla rodzinki i dla niej;-)

ZAbieram się za ciąg dalszy malowania i sprzątania


miłego wieczoru
 
brzuch już duży, nie da się go nie zauważyć - ale byłam w kurtce i na siedząco to może nie zauważył... Ale z tym AA to wbił mnie w siedzenie :-D chyba w ramach rekompensaty powiedział, że wobec tego nie każe mi dmuchać ;)
 
Trytytka mysle ze normalne, to zalezy gdzie ulozy się dziecko.Ja np. czuje glownie przy pepku i na jednym boku. Widocznie taka sobie wybralapozycje. Nie masz co się martwic.

Marynka wspolczuje skopania. No coz… moja była urwisem wbrzuchu i jest nim zdecydowania nadal. Przygotuj się na ostrzejsza jazde

Monisia udanego sprzątania i malowania. A urodziny toniestety kupa roboty… dobrze ze mam teścia piekarza

Betina umawiaj się, nie zaluj! Mnie tez by się przydalmasaz, ale lydek!

Kociatka dobrze ze malemu już lepiej z katarem. Dla takiegodziecka to istny koszmar, dla nas niestety tez…

Kiniusia lacze się w bolach kroku, hehe… :-)niestety caly dzienna nogach jestem i wieczorem usiąść normalnie nie umiem. Musisz wiecej lezec…

Krolowadramatu to się policjant zdziwil! Hah dobrze mu przygadałaś.Może ze zmeczenia na pijaca wyglądałaś :-p

Ja ledwo zyje, jak zwykle wieczorami. Mala jest marudnastrasznie od poludnia, nie wiem co w nia wstąpiło. Chodzila i płakała na zmianez krzykami. Ooo mamo dobrze ze ten dzien się konczy!
 
reklama
witam wieczorkiem

Na poczatku witam nowe mamusie i gratuluje im zafasolkowania:-)
Dzis mialam dosc aktywny dzien i w sumie nie myslalam o jedzeniu :)
Ostatnio mam tyle terminow ze nie wiem gdzie wlozyc rece:eek: Na szczescie przzypomnialo mi sie ze jutro mam gimnastyke i odrazu ustawilam przypominanie:-D
Ciesze sie ze mialyscie udane wizyty i ze dzieci zdrowe z piekna waga :)
Jezeli chodzi o ruchy dziecka to u mnie tez atakowana jest dolna czesc podbrzusza. Syn tak sie rusza ze brzuch podskakuje:-D
Herbata mam czas do 9 od 7:15 :)
 
Do góry