reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Basieniak u mnie chociaz druga cora będzie nosic jakpierwsza nie zuzyje, ale Ty możesz zawsze sprzedac. Na allegro się uda na pewno!

Patrycja wspolczuje… każdy facet przechodzi chwile zalamaniaczy zwątpienia. To ze nie chce gadac no coz… mężczyźni z reguly trzymajawszystko w sobie. Mam jednak nadzieje ze się zmieni i troche bardziejodpowiedzialnie spojrzy na sprawy.3maj sie

Kiniusia super ze laptop dziala! Ummm golabki… dawno niejadlam. Podziel się! A ztymi pomocjami mam to samo, wejde po sok a wyjde z dziesięciomarzeczami…

Nomimalone Amelka teraz popularna, heh. A spodziewasz się corki?Fajnie ze naleśniki wyszly, mnie tez by pewnie znajomi nie poznali. Z dnia nadzien brzuchol wiekszy

Makunia super ze poczułaś Az tak wyraznie stope. Zobaczysz coto będzie pozniej… będziesz tez widziala. Moja się budzi akurat jak ja się klade…

Anka ja na wode to chyba z 3 razy dzis wstalam. U mnie oboklozka musi lezec, bo mnie wiecznie suszy. A na która corka chodzi doprzedszkola? Udanych zakupow!

Krolowadramatu to owocnego masazu zycze! Należy Ci się,niech tez bol wreszcie ustapi…

Agula super ze badanie się udalo i passer trzyma. A mysliszze nie wytrzymasz do marca??

Ewelina tu tez Amelka nie spotykane, wiec jeśli się zdecydujeto wlasnie dlatego. W Polsce był wybrala inne. Tez jeszcze nie jesteśmy zdecydowaniwiec rozumiem Cie dobrze.

Marynka Gustaw Adolf wymiata :-p

Asinka85 zazdroszcze ze maly lubi myc zabki… może u nas tez sięto kiedys zmieni. Julian mnie się strasznie podoba, jakby był synek to bym się kłóciłaz M.

Jotka fajnie ze maly dokazuje. Mam nadzieje ze szybkoogarniesz przygotowania i wreszcie odpoczniesz!

Deizzi napisze Ci ze super te buty… kurde musze namowicmojego na podobne

Kociatka super ze ciuszki ladne przyszly, mnie się tez jedenzakup udal. Ja się nawet za szafe nie biore bo nie skoncze. Mam nadzieje zemalemu szybko przejdzie

Kania 3maj sie dzielnie!! mam nadzieje ze szybko minie malutkiej... biedna

Ja nawet się dzis wyspalam, choc i tak zanim zasnęłam tominela wieczność. Cale szczescie moje dziecko pozwolilo mi łaskawie pospac do9.00. lece robic obiad!
 
reklama
jotka super wiesci z wizyty. mowisz ze juz prawie kilo wazy?? :szok: widze ze jestesmy na tym samym etapie, to moj synek pewnie tez podobnie w takim razie.

Mnie plecy zaczynaja bolec.. mimo ze cwicze, nie przemęczam sie. ostatni masaz byl boski wiec sie chyba znowu umówie, chociaz jakaś ulga chwilowa będzie..
 
Witam wszystkich serdecznie! Dzisiaj postanowilam do Was dolaczyc, przez ostatnie kilka dni tylko czytalam forum, fajnie ze mozemy wymienic sie swoimi spostrzezeniami. Napisze ktotko o sobie: mieszkam w UK z mezem i coreczka, obecnie jestem w 24 tc, termin na 14 marca, będzie chłopczyk ;-) a 2 marca nasza córeczka skończy 2 latka. Nie mamy imienia dla chłopczyka, może Antoś? Może jeszcze coś innego wpadnie w ucho...
 
Hej hej

Dzis jesem nie do zycia - ustawiam wszystkich po katach. Na szczescie malemu zaczal katar schodzic troche z tego nosa i moze obejdzie sie bez lekow (mam nadzieje).

Anka
, co do zasady masz racje - lepiej unikac RTG. Ale czasem sie nie da - jak w przypadku zeba Ewelinki czy mojej nogi. Moj gin mowi, ze jesli nie naswietla sie brzucha, oslania olowiowym fartuchem, i nie jest to I trymestr - to powinno byc OK.

Agula, jeszcze sie maly obroci - ma czas:tak: Moj urwis chyba wreszcie jest glowa w dol, bo przestal mnie kopac po szyjce... Passer spelnil widac swoje zadanie:-)

WItaj Barbia!

Patrycja, mam nadzieje, ze wyjdziecie na prosta... Sa tluste lata i chude, u nas tez roznie bywalo.

Jotka, gratki dorodnego dzieciecia i dobrych wynikow:-)

Inka, witaj i pozdrowienia od forumowiczek;-)

Kaniu, bardzo wspolczuje chorobska w domu i trzymamy mocno za zdrowko Oliwki.

Herbata, moje chlopaki tez pospaly jak mopsy, do 9.00:-)
 
Kiniusia, ja też nie potrafię wrócić z zakupów z lekką torbą. Ale uważaj z dźwiganiem!
Jotka, to trzymam kciuki, żebyście zdążyli na czas. Potem będziemy razem wspominać i obchodzić rocznice :-D.
No i gratuluję 900g szczęście, duży chłop Wam rośnie :-D.
Kania, dużo siły i cierpliwości dla Ciebie... Kociatka - Tobie też :)
Herbata, tak właśnie jak się kładę to zaczynają się szaleństwa :-p.
Betina, mnie też plecki bolą, może spróbuję masażu, skoro taki skuteczny ;-). A wczoraj to nawet miałam małe zakwasy po poniedziałkowej gimnastyce :szok:.
Barbia, Inka - witajcie na Forum :)

Odebrałam wyniki z glukozy i toxo. Toxo ok, glukoza jakaś dziwnie niska... Więcej w odpowiednim wątku...
 
Betinka ja gołąbki dziś pierwszy raz robię :tak: Zaraz się okaże co z tego wynikło.
Jotka Kawał chłopa z Twojego syncia już :) Ja miałam zachciankę na gołąbki od kilku ładnych dni i zachcianka wygrała ze strachem :-p Masz rację znieczulica wśród ludzi niesamowita. Ja nawet nie chciałam, żeby mnie przepuszczali tylko żeby mi kawałek miejsca do siedzenia zrobili, no ale za dużo wymagam widocznie :p
Patrycja współczuję problemów, mam nadzieję, że wkrótce się wszystko ułoży. A faceci jak się martwią to często zamykają się w sobie.
Kania, Kociatka współczuję chorowitków dzieci, oby im szybko minęło, a Wy jak najszybciej do formy wracać :)
Witam nowe mamusie!

A mnie bolą plecy masakrycznie, ale już przywykłam do tego..ale przedwczoraj doszła mi nowa dolegliwość, tak mnie boli w kroku jakby ktoś mi kopa zasadził normalnie...ledwo łażę przez to spojenie łonowe..masakra! :eek:
 
jotka gratuluję dorodnego chłopaka :)

Makunia Moja córa też dokazuje coraz bardziej, nareszcie się doczekałam mocniejszych kuksańców (jeszcze nie są to bolesne kopniaki ale zawsze coś), ostatnio aż mi bluzka się ruszała :)))

NomiMalone faktycznie niedługo się zacznie odliczanie od 100 w dół ;) A termin porodu z usg masz ten sam co z OM? Ja mam troszeczkę wcześniejszy (17.03 choć lekarz powiedział, że 4 dni to nawet się nie uznaje za termin odmienny więc liczę wciąż na 21.03 - ładniejsza data :)

Dzisiaj jechałam samochodem i zatrzymała mnie policja do kontroli - dowód osobisty, ubezpieczenie, prawo jazdy. Policjant pyta się mnie "a trzeźwa jest Pani" no to mu odpowiadam "Proszę Pana, od 5 miesięcy jestem trzeźwa"; on mi na to "AA??" a ja :szok: "eeeeee.... nie ciąża". A on "przepraszam, nie zwróciłem uwagi".
No to sobie pomyślałam - ładnie, w 6 miesiącu ciąży wyglądam bardziej na alkoholika niż ciężarną ;)))))
 
reklama
Witam sie po prawie dwutygodniowej przerwie. Nie dam rady was nadrobic na bank wiec tylko napisze co u mnie. W zeszlum tygodniu nie siadalam do kompa nawet bo mialam mezusia przy sobie bo akurat tak wyszlo ze musial wiac urlop ale dzieki temu w poniedzialek udalo mi sie go namowic zeby poszedl ze mna na szkole rodzenia, a we wtorek mialam wizyte u gin i pojechal ze mna :) i poraz pierwszy widzial nasza corcie na usg nie tylko na zdjeciu :) troche sie rozczarowal bo cora chyba sie zawstydzila ze tatus na nia patrzy i obrocila sie do niego tylem, a on zaczal to tlumaczyc ze to pewnie jednak synus i nie chce sie ujawnic zeby tatusiowi zrobic prezent przy narodzinach :) ale najwazniejsze ze z dzidzia wszystko dobrze i duza jest bo akutar wazyla ok 800g a to byl 25tydzien. W poniedzialek wreszcze wymieniali mi okna w mieszkaniu ale tak nabrudzili ze ledwo zyje i niestety opuscilam jedne zajecia w szkole rodzienia, bo jak wzielam sie za sprzatanie po ich wyjsciu tak zapomnialam o czasie a zreszta nawet mi sie nie bardzo chcialo isc bo chcialam jak najszybciej ogarnac chociaz z wierzchu zebym mogla normalnie spac, a reszte sprzatania zostawilam na wczoraj. Tak sie narobilam ze juz wczoraj wieczorem nawet siedziec nie moglam tak mnie plecy bolaly i jeszcze dzisiaj je czuje. Tak to juz jest jak nie ma sie meza na codzien w domu i wszystko spadlo na mnie. Dobrze ze brat mi pomogl poprzesuwac to co ciezsze a wieczorem mama przyszla to firanki powiesila bo sie na mnie darla zebym sie nie wspinala po krzeslach. No nic opisalam sie a teraz lece do rodzicow bo tam barszczyk czerwony na mnie czeka i mamie musze obrac i wstawic ziemniaczki zeby zjadla jak z pracy wroci bo na badania sie wybiera to zeby zdazyla :) Pozdrawiam was wszystkie i wasze dzieciaczki
 
Do góry