reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Ja też się już nie mogę doczekać poznania płci....będę bardzo niepocieszona jak dzidziuś się na mnie wypnie :-(

Cały czas za mną chodzi chęć kupna kotka, albo yorka....normalnie już się zdecyduję, że kupuję i nagle mnie strach oblatuje wrrr!!! Jak tu nie zwariować??? :-(

Dzisiaj niestety cztery razy przytulałam się z kibelkiem....nawet nie jestem w stanie się wody przegotowanej napić ....ratujcie
 
reklama
Kania zdecydowanie jest mi już lepiej dziękuje:)

Kociątka codziennie coś bidulo się Tobie nowego przyplątuje:(

Ewelinka buuuu zapomniałam co to przytulania z kibelkiem - niedługo na pewno przejdzie!!!

Uciekam bo mnie M. na randkę zabiera, miłego wieczorka dzewczyny!!!
 
Kociatko fajnie z tym Julianem, pewnie będziesz miała z nim w domu wesoło :)
Ewelinka teraz chcesz przed dzidziusiem kupować małego pieska,albo kotka? No powiem Ci odważna decyzja..:) To też trzeba na początku mnóstwo uwagi poświęcić. ps. współczuje z tym kibelkiem
 
Kaniu ja wiem, że nic złego na myśli nie miałaś, dlatego tu sobie właśnie piszę co mi na sercu leży bo wiem, że Wy kochane:-)
Mam nadzieję, że dzisiejsza nocka będzie u Was spokojniejsza, może Oliwka po prostu za dużo emocji wczoraj miała. Fajnie, że w week-edn Wam imprezka z Rodzinką się szykuje. Strasznie chciałam takie dla Szczepka, myśleliśmy,że 2gie mu zrobimy w Polsce ale w obecnej sytuacji raczej do Polski w lutym się nie wybierzymy:-D

Kociatka Ty to jesteś biedna z tymi "przygodami" Trzymam kciuki aby to była już ostatnia i od teraz ciąża Ci książkowo, albo jak najbliżej w Twoim przypadku możliwie do książkowej, przebiegała.
Julek super imie!

Natalia jasne, że korzystaj z brzucha jak możesz, trochę ulg nam się należy w końcu nosimy w sobie nadzieję na lepszą przyszłość:-)
Ta dziewczyna o której pisałam w domu nawet nic nie robiła a teraz dla jasności nie jest w drugiej ciąży, Ona po prostu taka "delikatna"

Trytka udanej randki:-)

Betina może byś podrzuciła trochę ciacha? Mnie dziś na jabłowe naszło ale rozpadało się na dobre więc już nie doszliśmy do cukierni tylko uciekaliśmy do domu ale może to i lepiej, napiję się soczku z żurawiny też trochę słodki:-D

Co do płci jeszcze to wiecie może na początku skłaniałam się bardziej ku dziewczynce ale to chyba dlatego, że marzy mi się by to dziecko było spokojniejsze:-)a jakoś to kojarzyło mi się z płcią piękną ale ostatnio poznałam trochę dziewczynek przy których mój Szczepcio to aniołek wcielony i podziałało to jak zimny prysznic:-D
Nie zmienia to faktu, że jak zdecydowana większość z nas, chciałabym już wiedzieć, wybierać imię, kupować ciuszki.
Mam 2 usg w przeciągu 2tygodni więc mam nadzieję, że na pierwszym już się Maluch się ujawni a drugie to potwierdzi :-)

Mnie dziś strasznie głowa boli:-(to chyba przez tą pogodę bo leje, wieje, rano wzięłam tabletkę, średnio pomogła, sen też nie, kawa na chwilkę, mam nadzieję, że do jutra przejdzie
 
Basieniak na bieżąco może nie oglądam ale w ramach przypomnienia :-)
Kociatka teraz biegunka? Banany jedz, pomagają a poza tym współczuję również nocki a imię świetne :-) Moja córa to też skóra zdjęta z tatusia :-) Nie wyprze się.
Betina79 ciasteczka wyglądają smakowicie :-)
Makunia to dobrze, że u Ciebie wszystko ok, tak samo jak u Trytytki :-)
Ewelinka współczuję rozmów z muszlą, teraz naszło Cię na zwierzaczka?
Patula bo mężowie mają to do siebie ;-)
Szczebiotka oby ból głowy do jutra przeszedł :-) I spokojnej nocki życzę :-)
Dobrej nocki Wam życzę, i spokojnego weekendu. Nie sądzę by udało mi się zajrzeć przez te dwa dni, ale podczytywać postaram się z tel i być na bieżąco.
 
Kania, fajny weekend Wam sie zapowiada, zycze, zeby sie wszystko udalo. I spijcie spokojnie tej nocki.
Dzis ryz, grysik i sucharki, bleeee

Szczebiotka, spokojniejsze??? Oj, to sie mozna zdziwic - moj brat ma dwojke: zywego chlopca, ale mlodsza, dziewczynka, to po prostu diabel wcielony... Bratowa mowi, ze trzecie, jesli w ogole, to ona chce tylko chlopca.:sorry2: Kupowanie ciuszkow super, poprzednio szybko mi lekarz potwierdzil plec i wlasnie w 5 miesiacu szalalam na zakupach. Ale to bylo przyjemne! Dobrze, ze tyle nakupilam, bo od polowy 6 mies lezlam plackiem:dry:

Ewelinka
, mnie tez sie ostatnio takie spotkania w kibelkiem zdarzaly:baffled: Jak masz mdlosci to w szczegolnosci nie pij wody przegotowanej. Dla mnie to bylby paw od razu:-p Sprobuj wode z syropem imbirowym i cytryna, albo piwo bezalkoholowe (mnie te 2 rzeczy bardzo pomagaly).
 
Witam spod kołderki...rozłożyło mnie, ale walczę z zarazkami

dzięki za życzenia zdrówka :tak: i Wam życzę Zdrówka !!!

dostałam dziś od brata fajny domowy przepis na wywar przy przeziębieniu- korzeń imbiru się trze, pora kroi się na cienkie plastry, to gotuje się w wodzie ok. 15 miut. Przecedzić, wypić TUŻ PRZED SPANIEM...dziś wypróbuję:tak:
Szczebiotka biedny Szczepek, na szczęście dzieciaki szybko dochodzą do siebie
Kociatka biedulo...dobrze że już ci lepiej
Ooo Król Julian może będzie hihi super :-):tak: u nas Michał Misiek:-):tak:
a czy będą jaja czy nie to się okaże hehehe
Betina ciaaasteeeczkaaa:-p

płeć ..temat rzeka :p pewnie każda z nas ma jakieś nadzieje, preferencje..ale zdecydowanie lepiej dla własnego zdrowia psychicznego i ze względu na dzidziorka -nie nastawiać się :) wiem, trudno się mówi i w podświadomości pragnienia są ukryte, ale grunt to trzeźwo do siebie przemawiać :p
Wiecie, jak zobaczyłam pierwszy raz trzepoczące serducho naszej Rybci, to nieważne było czy to serducho należy do chłopczyka czy dziewczynki, jest, bije i na zawsze jesteśmy połączeni..czy może być coś piękniejszego?
 
Witam :)

Przeżyłam dzisiejsze popołudnie w szkole :) Jutro od 10.30 do 17.00 a wieczorem urodziny okragłe babci Męża i nie mam się w co ubrać... Za chwilę się rozpłaczę normalnie... Masakra z ubieraniem w ciąży...
 
Witam :-)
Jestem styrana :-p Od 17.30 zrobiłam bigos, ciasto dla kumpla, bo Jego mama ma jutro urodziny, 2 pizze, bo kumple przyszli. Sz.zamarynował mięso, bo jutro odwiedza nas koleżanka "czerwcówka" i mamy grilla. Została mi jeszcze sałatka do zrobienia, ale to jutro i mega sprzątanie :dry:
Szczebiotka nie tłumacz się Nam, bo my doskonale wiemy jak to jest. Przynajmniej ja :-D na "czerwcówkach" jak tak pisałam o tej płci, to wyszło, że jakaś napalona jestem, bo chcę wiedzieć już i koniec :-D hahaha ale mam takie małe parcie, że chciałabym córkę i pewnie się na początku mega rozczaruję, że będzie syn, bo się tak już nastawiłam...
Kociatka u Nas też będzie Julian, jak okaże się, że będzie syn :-) super imię!! Strasznie z tą biegunką. Mam nadzieję, że szybko Cię opuści...
Natalia dokładnie, korzystaj z brzucha, bo później tak łatwo już nie będzie ;-)
Ewelinka współczuję wymiotów :-( U mnie na szczęście już przeszło.
Betina ciastka wyglądają przepysznie :-)
 
reklama
kociatka imię bardzo mi sie podoba, tez nad nim myslelismy :)
trytytka zazdroszcze randki ;) nam moze sie uda jutro..
Szczebiotka masz racje, niektórym dziewczynkom blizej do diabelkow.. ale regóły nie ma. A na ciacho zapraszam :)
truskaffka ten eliksir zdrowotny nie brzmi smacznie, ale moze chociaz pomaga.. daj znac jak rezultaty
asinka85 skad Ty tyle sily na to wszystko wzięłas??

ja juz w domu po milym wieczorze. wszystko fajnie ale ślinka jednak cieknie jak wszyscy na około zamawiają drinki a ja rzy herbatce.. ;)
 
Do góry