reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

reklama
Jak na moj gust to nie "chora na ciaze" tylko zwykla pipencja za przeproszeniem:nerd: Po co jej te dzieci, skoro sa taaaakie absorbujace?

Inna sprawa, ze z tymi moimi przebojami w ciazy nie poradzilabym sobie sama...
 
kociatka bidulko, ciągle Cie cos bierze. nie no w końcu pójdzie wszystko precz!

a ciasteczka mniej wiecej wyszly tak :)
 

Załączniki

  • ciasteczkamalane.jpg
    ciasteczkamalane.jpg
    33,5 KB · Wyświetleń: 14
Hej Dziewczyny, ja na razie na kilka sekund, bo nie mam neta od wczoraj..:dry:

U mnie wszystko ok, dostałam leki (krem i globulki Pimafucin tylko większą dawkę, niż poprzednio)... a za 5 dni wizyta także zobaczymy, czy coś pomogą.

Wieczorem Was poczytam.

Buziaki!
 
Makunia ja mam dokładnie te same leki:))

Betina co do truskawek to mrożone rzecz jasna:)) Jakąś fazę mam na owoce dziś zrobiłam sernik z malinami, a najlepsze,że potem taksie na to napatrzę iż nie jem...za to moi panowie są prze-szczęśliwi:D

Co do płci powiem Wam szczerze, że już ie mogę się doczekać poznania płci maluszka...do wtorku już blisko więc zaraz już będę wiedzieć:D Mąż twierdzi,że będzie Nela a mi jest naprawdę wszystko jedno:) Wcześniej marzyłam o córce a teraz jak zaskoczyliśmy doszłam do wniosku,że marzę o ślicznym różowym bobasku a płeć dobra każda...My chcemy mieć jeszcze jednego szkraba więc jak teraz by był chłopiec to chciałabym córkę...ale też bez większego parcia:-)
 
Hej Dziewczynki

No właśnie widzę fajna dyskusje o płci naszych maleństw w brzuszkach i powiem Wam że jak każda z nas marze o zdrowym dziecku urodzonym w terminie. Mam juz córeczke i mam tez 3 siostrzeńców w podobnym do niej wieku. Fajnie jest (chyba) miec parke zazwyczaj każdy tak chce ale ja kompletnie nie mam uczucia co bym wolała tak na 100%. Ale chce wiedziec kto tam sobie siedzi, tak z babskiej ciekawości:-DSerio byle było zdrowe po tej dawce leków które brałam/biore. Ale wiem jedno chce zeby było podobne do mnie tym razem hehehehehe bo córa to "skóra zdarta" z mojego M.;-):-Dpozdro
 
Moj synek tez taki podobny do tatusia :) Nawet ludzie na ulicy zartuja, ze to nie moje dziecko:-D Co jak co, ale ze moje to jestem pewna, a przy tym podobienstwie M sie nie wyprze;-)
Jestem taaaaka ciekawa tego drugiego urwiska. Jaki bedzie? To jest dopiero zagadka!
 
Hej DZIEWCZYNKI
Nie było mnie wczoraj na forum, bo nie miałam nastroju, wcześniej wczytałam,że mężowie Was denerwują, aż w końcu mój mnie zdenerwował...
I dziś też nie najlepiej w sumie, jadę na klachy z mamą, pozdrawiam Was, nie piszcie za dużo, bo potem ciężko nadrobić:-D

Kaniu to miłego imprezowania
Szczebiotko wczoraj koleżanka, która ma dwóch synów mówiła, że jak z tym drugim zaszła w ciąże to miała straszne "ciśnienie" na córeczkę i jak się dowiedziała, że to znowu syn to była wręcz załamana. A teraz mówi, że nie chciałaby żadnej najpiękniejszej, najcudowniejszej dziewczynki zamiast tego drugiego synusia. :)
ps. i napisałam to tylko tak, a wiem, że będziesz się też cieszyć z syna :)
natalia88 jasne wykorzystuj brzuch a co :)
Betina mogą krwawić dziąsła i np z nosa, bo wszystko jest bardziej ukrwione, to normalne
Ala będziesz wiedzieć o ile się nie będzie wstydziło tak jak u niektórych dziewczyn:)
Kaso dokładnie każdy chce mieć zdrowe, w ogóle mi jest strasznie głupio odpowiadać na pytanie " a co byś wolała chłopca czy dziewczynkę" ja mogę sobie co najwyżej pomyśleć, ale nie przyznam się, bo mi się ta druga płeć w brzuszku obrazi jak nie trafię :)
 
reklama
Patula, to tak wlasnie jest (mysle o przypadku Twojej kolezanki) -jak sie juz urodzi, nie mozna sobie juz wyobrazic nikogo innego:-) Tym bardziej nie chce sie zamienic na egzemplarz przeciwnej plci:-D

Tak sobie myslac o naszych dyskujach o plci, przegladnelam jeszcze raz statystyki imion nadawanych w ostatnich latach (bardzo nie lubie nadawac tych najpopularniejszych, sama takie nosze...), przemyslalam sobie nasze dyskusje z M o imieniu dla nowego dziecia i juz wiem!!!

Bedzie Jego Wysokosc Krol Julian czyli JULEK :-D
No chyba, ze beda jakies jaja i na polowkowym sie okaze, ze jaj jednak nie ma......:-D:-D Wtedy dopiero beda jaja!!!:cool2:

P.S. Lepiej mi, ale strasznie mnie ta biegunka oslabila... Leze wiec (na odmiane;-)). Gadalam znowu z doktorkiem, mam trzymac dietke (akurat jak przyjezdzaja goscie i czeka nas chodzenie po knajpach:sorry2:) i nie martwic sie. Doktorek zapewnial, ze dzieciowi nie zaszkodzi. Uffff... Kamien spadl mi z serca. Juz widzialam sie podlaczona do kroplowy na caly weekend, brrrrrr
 
Ostatnia edycja:
Do góry