reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

reklama
03.2013 rany, badaj koniecznie ten mocz!!! Kobieto, ciaza to nie czas na samomeczenie:no: Mozesz miec zero objawow a na badaniu bakteriomocz, potem infekcje pochwy, a nawet i plodu... Jak ostatnio cos mialam te siuski podejrzane, robilam ogolne badanie co 1-2 tyg plus raz posiew dodatkowo. Ogolne badanie kosztuje 9,5 zl, wyniki sa za pare godzin.

Natalia, gratki napisanego rozdzialu.
 
Spokojnie, chyba się trochę nie zrozumiałyśmy :)
naprawdę nie znam drugiej osoby która robiłaby sobie więcej badań niż ja - zresztą już dawno przylgnęło do mnie określenie: hipochondryk więc na pewno nie grozi mi jakiekolwiek zaniedbanie badań itp.
Podrażnienia po Luteinie są normalne i dlatego zastanawiałam się czy któraś z Was nie myli ich z infekcją.

ps. nie dajmy się też zwariować żeby myśleć schematami "zero objawów a później ..." Jeśli będziemy w ten sposób robić to albo z laboratorium nie wyjdziemy albo niech kładą nas od razu na OIOM a w sumie najlepiej to już kłaść się i umierać ...

A mocz i krew zbadam nawet jutro :)
 
Takie infekcje są bardzo nieprzyjemne :no:
a czy Wy dziewczyny bierzecie Luteinę dopochwowo ?
Bo ja od początku ciąży i wiem że ona może czasami podrażniać i cewkę i okolicę,
raz na kilka dni też mnie trochę podszczypuje i zauważam wtedy że muszę co chwilę biegać do łazienki a prawie nic nie udaje się wysiusiać a jeśli już to te siuśki są ciemniejsze niż zwykle (przepraszam za obrazowość) wtedy za każdym razem szybko robię sobie dużo herbaty z cytryną i po niej jest mi dużo lepiej tzn mam wrażenie że wysikuję to wszystko co szczypało i kolor itp wraca do normy.
W sumie nawet zapomniałam o tym wspomnieć na wizycie u lek.ale mam nadzieję że to normalne ...
Już dawno nie badałam moczu a mam przykazanie żeby to teraz zrobić, muszę się zebrać i to zrobić.
Może to głupie ale spróbujcie na te problemy z pęcherzem :)
Jak często badacie mocz i robicie morfologię w ciąży ?
wciąż bierzesz luteine? Musisz ją brać do konca ciąży?
Mocz i morfologie robią przy każdej wizycie. Sprawdzaja cukier, hemoglobine, biało...
Przy pecherzu ponoc witamina C pomaga i duzo trzeba pic
Hej:)
Po napisaniu pierwszego rozdziału jednej pracy mgr. WRACAM do Was na stałe:) Mam trochę więcej luzu, chociaż w weekendy jeszcze pracuje, a w tygodniu studia, ale dam rade;) Syn mi rośnie jak na drożdżach, a razem z nim mój brzuch :)


Jeszcze się zimno nie zrobiło, a ja już zdążyłam się przeziębić, ale z tego co przeczytałam na forum, to nie ja jedna, więc zalecam Wam to co sama zażywam : duuużo czosnku w każdej formie i herbatkę z cytryną i miodem :D
gratuluje!!!
Kuruj sie za wczasu!!! Ja wlasnie pije herbatke z cytrynka :)

Kania najlepsze życzonka dla córuni!!!!!!

My po sporcie.
Kurcze dzis ukradli córce kurtke w przedszkolu.Obszukałam się jak szalona, przeszperałąm całe przedszkole i dupa blada. Wiec wziełam Laurę i kupiłam nową. Przecież musi w czymś biegac na placu zabaw. Podpisałam markerem:-D:-D:-D
 
wciąż bierzesz luteine? Musisz ją brać do konca ciąży?
Mocz i morfologie robią przy każdej wizycie. Sprawdzaja cukier, hemoglobine, biało...
Przy pecherzu ponoc witamina C pomaga i duzo trzeba pic

Tak cały czas biorę Luteinę i pewnie tak już zostanie,
właśnie o to mi chodziło ... dużo herbaty (dużo picia) z cytryną (wit.C) :)
 
Witam się...
przeziębiona:confused2: jakoś sie trzymałam, a dziś mnie zmogło..:confused2:
ale kuracja domowymi sposobami zapodana więc mam nadzieję że będę żyć..

Nomi fajna będzie pamiątka brzuszka:-):tak:
Kiniusia dobrze że tego bólu w sobie nie trzymasz, płacz wyzwala, oczyszcza i mam nadzieję że dorby nastrój szybko wróci :) trzymaj się
Betina mam nadzieję że Moc Była z Tobą cały dzień ;)
Kociatka dobrze że skurcze się nie nasilają, trzymaj się :)
Makunia ujć..koszmarne infekcje...współczuję i trzymam kciuki żeby udało się ich szybko pozbyć
Heledorka dawał łapkę wyłaź z dołka ;)
Monisia współczuję historii...
Aniulkas ehhh faktycznie dupiato usg poszło, boli tym bardziej że człowiek płaci ehhh..ale najważniejsze że maluszek ma sie dobrze:tak:
BAsieniak pysznego torcika:-):tak:
Oliwia biedna z ząbkami :(
Kania Buziak Wielki Słodki Urodzinowy Dla Córci!!!!!
:-):-):-):-):-):tak::tak::tak::tak::happy::happy::happy::happy:
Natalia,
to sobie rękę w niedoli możemy podać ;p też korzystam z tych sposobów na leczenie ;) dorzucam jeszcze maść dla niemowlaków-pulmex, fajnie wygrzewa, i imbir do herbaty

Wszystkim cierpiącym chorującym ZDRÓWKA!!!
 
Ja też brałam progesteron ale w 13 tygodniu odstawiłam
Dlaczego bierzesz tak długo? Badaja ci progesteron?hmmmm nie slyszalam jeszcze o tym zeby ktos bral wspomagacz tak dlugo:eek:
Lekarze wiedza co robia:tak:;-)

Betina czekamy
 
Biorę Luteinę ponieważ wcześniej straciłam 2 ciąże,
lekarz jeszcze nie określił jak długo będę ją brać ale moja koleżanka brała do 25tyg ciąży więc jeszcze dłużej ... (ona z kolei nie straciła wcześniej żadnej ciąży ale na początku miała krwiaka który wchłoną się coś około 10tyg a pomimo to lekarz kontynuował)
- badań progesteronu nie mam zaleconych, ona zresztą też ich nie miała a mamy innych lekarzy.
 
reklama
03.2013 żurawina jest najlepsza na pęcherz, powoduje mniejsze osadzanie się niepożądanych baterii (zwłaszcza e.coli) tam gdzie nie trzeba - np sok można pić do herbaty chociażby tylko w dużych ilościach!!!

Natalka witaj po przerwie:)
 
Do góry