reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

BETINa
nie to Usg miało byc poprostu kontrolne, ale poszlismy prywanie, zapłacilismy duzoe pieniadza za zniecale 10 min w gabinecie z czego dziad denerwował mnie ze sprzetów w tym komp nie umial obsłużyc... u mnie tez piekna pogoda czekam do 15 i moge isc do domku :D
 
reklama
Basieniak na pewno i tak będzie przepyszne!!! nawet jeśli jedna warstwa trochę nie zdążyła nasiąknąć, ale mi zrobiłaś ochotę na takiego torta domowego;/

Kociątka trzymam kciuki żeby już skurcze nie wróciły!!z tą infekcją szybko coś musisz podziałać - dodzwoniłaś się??/ goście to faktycznie ostatnia rzecz jakiej potrzebujesz ale może się rozluźnisz trochę i Ci na zdrowie wyjdzie!

Makunia napisz co tam doktorek wymyślił, ja ogólnie mam problemy z pęcherzem, piasek na nerkach i takie różne, zapalenie pęcherza średnio raz w miesiącu, furagin zawsze przy sobie, ale odpukać od początku ciąży spokój, szybkiego powrotu do formy życzę!!!

Asinka ten Twój mały to nie do wiary że tyle śpi, ja też podobno grzecznym pod tym względem dzieckiem byłam,żeby mi tak dzieciak to po mnie odziedziczył:D:D i najlepiej od razu nie po 8 miesiącach:p

Heleodorka z tą deprechą to przy Waszej aurze nie trudno, w Krk słoneczko świeci i choć nie wychodzę to od razu na sercu mi lepiej:D

Kinusia, Anka
- trzymam kciuki za wizyty, chociaż anka to już po powinnaś być?

szczebiotka - udanego spacerku, moja gin każe mi 2x dziennie magnez brać nawet jeśli na opakowaniu przykazane jest 1x,

Kania od nas też zaśpiewaj małej 100 lat 100lat:D

Monisia trzeba być dobrej myśli, jeśli tak na prawdę póki co nie było żadnych przesłań że coś może być nie tak to na pewno jest dobrze:)

Aniulkas i dlatego wybierając lekarza największe znaczenie miało dla nie jego doświadczenie w ultrasonografii położniczej i sprzęt - żebym później szukać nie musiała i na takie "niespodzianki" nie trafiała:(
 
Co do lekarza prowadzacego to wybraam dobregoa le jesli chodzi o USG prywatnie to poszłam do tego co mi zaproponowali,,, ze gin robiący usg raz w tygodniu to zapisalam sie i czeklam ponad tydzien. W szpitalu panstwowym co prawda przez 15 min wizyty nic sie nie odzywal i myslalam ze cos nie tak jest... to w kazdym razie lezałam iw dzialam dzidziusa przez cale badanie a dopiero na koniec omowil...
 
nie chciałam znowu rozwalać góry tortu więc wcisnęłam tylko choć trochę tak w rogach z góry i już trudno.... Tak mi na tym zależało, bo generalnie takie kupne torty zawse kojarzyły mi się ze strasznie słodkimi a do tej pory pamiętam przepyszne torty mojej mamy i właśnie dobre nasączenie było bardzo ważne... no ale jak wyjdzie tak wyjdzie;)

asinka ja też zazdroszczę tych nocek... U nas z kolei jak mała była mała to ze względu na jej bardzo niską wagę kazano mi ją budzić w nocy na karmienie bo tak to by prawie całą przespała;) A teraz te wredne zęby:/ No ile one mogą męczyć dziecko.... wyobraźcie sobie że moja Wiki jak jest ok to spokojnie potrafi przespać całą noc i też śpi do 9 rano ale udało jej się to tylko jak skończyła rok zaraz po tym jak wyszedł jej drugi ząbek... i od tamtej pory cały czas ją męczą - raz mniej to obudzi się tylko ze dwa razy a raz tak jak kilka ostatnich, że budzi się co godz lub częściej dopóki nie dostanie czegoś przeciwbólowego (a staram się tego unikać). Więc drugi raz udało jej się tak przespać 2 noce kilka dni temu jak kolejny ząbek się przebił i teraz znowu... ile to biedne dziecko się musi nacierpieć:(
 
Basieniak nie przeżywaj...bo najwazniejsze że wkłada się serce w to co się robi...a ty włożyłaś bardzo dużo!!!
Ważne są chęci ze chciałaś dobrze, a najlepszemu kucharzowi mogło sięprzydażyć :)
 
ja tak na szybko dziewczynki bo dopiero wrociłam
Najpierw zaliczyłąm wizyte- wszystko ok
Potem poleciałam na zakupki i nie uwierzycie ale kupiłam sobie kurtkę na zimę za całe 40 euro. Była przeceniona w Madonnie z 80 euro. Przymierzyłam pasuje wiec kupiłam. Jak znajde czas to machne fotke i Wam wkleje. Czarna, puchowa, z kapturem i futerkiem, pasek pod biustem i sięga prawie do kolan:rofl2: Za tę cene nie było sensu sie zastanawiać;-)
Robię na szybko obiadek i jade z Laura na sport. Wróce po 17 i chyba pójde spać bo coś mnie łąmie sen:sorry:
 
Kania, 100 lat, sto lat, niech zyje nam... Oliwka!

Basieniak, rozumiem, ze opreracja na zywym torcie udana?:-D na pewno beda pysznosci:-p

Anka, fajny zakup:tak:

Wiecie, olalam to na razie. Nie widze, zeby tam cokolwiek bylo na nowej wkladce, moze to wiec jakis jednorazowy wypadek... Leze grzecznie, palcem nie ruszam i zobaczymy. Skurcze i tak mniejsze niz wczoraj, moze sie to do jutra uspokoi. Pamietam z poprzedniej ciazy, ze w okresach wzrstu brzucha bardzo mnie meczylo jakies 2 dni, potem odpuszczalo. Jesli odpusci do jutra, to ok, jesli nie - pojade do szpitala i tyle.
 
Takie infekcje są bardzo nieprzyjemne :no:
a czy Wy dziewczyny bierzecie Luteinę dopochwowo ?
Bo ja od początku ciąży i wiem że ona może czasami podrażniać i cewkę i okolicę,
raz na kilka dni też mnie trochę podszczypuje i zauważam wtedy że muszę co chwilę biegać do łazienki a prawie nic nie udaje się wysiusiać a jeśli już to te siuśki są ciemniejsze niż zwykle (przepraszam za obrazowość) wtedy za każdym razem szybko robię sobie dużo herbaty z cytryną i po niej jest mi dużo lepiej tzn mam wrażenie że wysikuję to wszystko co szczypało i kolor itp wraca do normy.
W sumie nawet zapomniałam o tym wspomnieć na wizycie u lek.ale mam nadzieję że to normalne ...
Już dawno nie badałam moczu a mam przykazanie żeby to teraz zrobić, muszę się zebrać i to zrobić.
Może to głupie ale spróbujcie na te problemy z pęcherzem :)
Jak często badacie mocz i robicie morfologię w ciąży ?
 
reklama
Hej:)
Po napisaniu pierwszego rozdziału jednej pracy mgr. WRACAM do Was na stałe:) Mam trochę więcej luzu, chociaż w weekendy jeszcze pracuje, a w tygodniu studia, ale dam rade;) Syn mi rośnie jak na drożdżach, a razem z nim mój brzuch :)

Kociatka - co Cię tak brzuch męczy? może to ze stresu? Mi lekarz przepisał nospe forte na te bóle brzucha, ale nie biorę, bo aż tak nie cierpie mocno
Kania - STO LAT, STO LAT dla CÓRUCHNY :D ucałuj ją od ciotek :D

Jeszcze się zimno nie zrobiło, a ja już zdążyłam się przeziębić, ale z tego co przeczytałam na forum, to nie ja jedna, więc zalecam Wam to co sama zażywam : duuużo czosnku w każdej formie i herbatkę z cytryną i miodem :D
 
Do góry