reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Agula, basieniak - dla mnie wtorek też ok :) Agula, kupiłam 4 puszki mango (pulpa) ostatnio w Arkadii. na 3 koktajle wystarcza tak ok. 2/3 puszki (inaczej jest bardzo słodkie). I nie trzeba obierać :)

kociatka, niezły sen :szok:. JA też mam ostatnio dziwne, mało przyjemne..

Powodzenia jutro na wizytach!!! Noelka, Tobie powodzenia w pracy, nie forsuj się :)
 
reklama
Hej ;) Wpadam się przywitać i uderzam do Wrocławia spotkać się z kuzynką, bo przyjechała z Irlandii na parę dni ;) Także cały dzień na nogach mnie czeka.
Miłego dnia wszystkim! :-)
 
ja również witam wszystkie i zabieram się do pracy.
Kiniusia udanego spotkania
Noelka powodzenia w pracy
Patrycja ale sen, mi się śniło, że urodziłam córeczkę z zębami!

spokojnego dnia :)
 
Melduję się i ja z rana.
W końcu słońce wyszło więc mimo porannej rozmowy z muszlą nie jest źle ;-)
Dziś mężuś ma ur więc wieczór zabieram go na randkę (spacer) i może gdzieś pójdziemy posiedzieć i pogadać i coś zjeść :-)

Tere Fere
faktycznie chcesz wulkan energii (odnośnie rasy psa) ale zobaczysz jak Ci dziecko podrośnie, dwa razy więcej będzie miało energii niż ten piesek :-) Mnie się tez podoba jak dzieci wychowują się w domu, gdzie są zwierzaki :-)
Szczebiotka a Szczepcio da odpocząć mamie popołudniu, czy po prostu udajesz się razem z nim na drzemkę? Mnie wczoraj tak strasznie popołudniu muliło, ze nawet odpuściłam sobie spacer z dzieckiem, za to musiałam zając jej czymś czas :-)
Kiniusia ale się obkupiłaś, pochwal się no i miłego pobytu dziś we Wrocku.
Królowa Dramatu teraz już będzie tylko lepiej, więc głowa do góry :-)
Kociatka ale Wam fajnie na tej wsi, ehhh chętnie bym się pobyczyła :-) No i cieszę się, że mdłości zelżały u Ciebie a sny też masz ciekawe :-)
Patrycja widzę, że Tobie też dziecko się śni i to już na wylocie :-)
Noelka zatem miłego powrotu do pracy, oszczędzaj się ile możesz !!!
Iwona miłego pracowania :-)
 
Dzien dobry

Czesc Kania. Randka z mezem rzecz wazna i potrzebna;-) Bawcie sie dobrze!
Kiniusia, baw sie dobrze, ale uwazaj i nie przemeczaj sie za bardzo:wściekła/y:

Iwona, zdarzaja sie noworodki z zebami:szok:
 

Załączniki

  • DSC02772.jpg
    DSC02772.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 34
  • DSC02768.jpg
    DSC02768.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 34
Ostatnia edycja:
Kociatka ale masz przystojniaka :-)
Oczywiście że randki z mężem są potrzebne i czasami nawet powinny być bez szczególnej okazji.
Iwona mam nadzieję, że miło będzie :-)
 
Dobry:):)

Pojawiłam się i ja :) W końcu. Ostatnio tylko czytałam, złapał mnie taaaaaaki leń, że szok:|

Co do snów - ja też mam dziwne sny i takie realistyczne, że potem się budzę zlana potem i brzuch mnie boli (jak np. sni mi sie, że uciekam). Dzisiaj sniło mi się, że urodziłam moją siostrzenice, 2letnią, no i mówiła do mnie "ciociu" :|

Agula, Kociatka - ja też fanka kotów, mam 2 w domu:) psy też uwielbiam. Moi rodzice mają boksera i jest idealny do dzieci. Takiego spokojnego psa jeszcze nie widziałam.

Kiniusia
- udanej wizyty we Wrocławiu :)

Kania - najlepszego dla męża :D i udanej randki :)

Szczebiotka - pytałaś o sprawy z Sz. ... hmmm... no niby coś lepiej, ale myślę, że jemu chodzi tylko o Bobasa, a nie o mnie... zobaczymy jak będzie, próbujemy rozmawiać...
 
reklama
A dzisiaj mi się śniło że już w ciąży nie byłam, poszłam z Piotrusiem na spacer i gdzieś na placu zabaw znalazłam moje malutkie dziecko. :p Chciałam je nakarmić ale nie miałam pokarmu w piersiach i się denerwowałam że jest głodny a on tak na mnie słodko się patrzył :)
Po tych snach jestem taka zmęczona jak bym w ogóle nie spała.
 
Do góry