reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Jeju jeju oczy mi się w pracy zamykają :( zjadłam batonika czekoladowego moze minie sennośc :D

A wy jak się czujecie... dziś u mnie pomidorowa na obiad a u Was?
jutro chyba zrobie sos serowy z makaronem...
 
reklama
A wy jak się czujecie... dziś u mnie pomidorowa na obiad a u Was?
u nas dzisiaj klopsy z sosem pomidoro :)

Ech, jakoś nie potrafię się wkręcić w temat. Mój bąbel jeszcze przez lekarza nie potwierdzony, więc trochę ostrożnie do tego podchodzę. Jeszcze 'tylko' 6dni, w poniedziałek sobie chyba miejsca nie znajdę cały dzień, bo wizyta dopiero o 20:30 :baffled:

Z objawów ciążowych jak na razie posiadam ból piersi, sztuk 2., ale to jedynie w nocy mi przeszkadza ;)
No i 'gul' w gardle, na wieczór mnie trochę mdlić zaczyna.

pozdr.
 
Mój mąż mówi, że przecież testy pokazały, to Bąbel na pewno siedzi na miejscu i mam nie myśleć inaczej :-)
Ja uwierzę, jak zobaczę ;P

Jedziemy dzisiaj do teściów, mąż by im najchętniej już powiedział, ale poprosiłam, żeby się jeszcze tydzień wstrzymał. Boję się ich reakcji, brr. Najchętniej bym wykrzyczała już całemu światu, ale nie teściom ;D
 
Ja zamiast obiadu robie muffinki :-) wlasnie sie pieka.....
Meza nie ma dzisiaj w domu wiec nie bede gotowala obiadu dla samej siebie :-) w sumie to juz nie dla samej siebie hmmm.....ale wiecie o co chodzi :-)
 
Mniaaa, muffiny. Moje nigdy nie wychodzą takie jakbym chciała.
Może to kwestia tego, że mam stary piekarnik gazowy, bez górnej grzałki i mi tak ślicznie nie 'pękają' u góry ;<
 
Dawajcie dziewczyny przepisy ;) Ja już robiłam z różnych (nawet te z gotowej mieszanki) i fakt, rosną, ale nie pękają u góry. Jakbym dłużej potrzymała to spód jest spalony ;/
 
reklama
Jejuuu, mdli mnie cały dzień...
My byliśmy na obiedzie w restauracji, zjadłam pizzę i lasagne...teraz odpoczywam znowu...
 
Do góry