reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Corazon no ta poduszka strasznie droga... Ja miałam w pierwszej ciąży coś w tym stylu DLA KOBIET W CIĄŻY Uniwersalna PODUSZKA 190cm!!!! (2500715117) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i uważam to za najlepszy zakup... szczególnie, że mósiałam pod koniec leżeć. Ale nawet bez konieczności leżenia to była niesamowitą pomocą i dla mnie jest fajniejsza od tej morgenrood (czy jak się nazywa) bo można ją różnie ułożyć w zależności od wielkości brzuszka... No i cały rok przy karmieniu ją wykorzystywałąm... Nawet jak przysnęłam na siedząco przy karmieniu to mała bezpiecznie leżała i dla mnie było bardzo wygodnie. Tak więc terraz dalej na pewno się przyda...
Droga ale przydatna dla mnie a potem dla malucha. Mam zaufanie do tej firmy, mała ma śpiwór a i teraz zamierzam kupić kocyki, otulaczki itd z tej firmy:)
A nie będę karmić piersią więc do tego akurat nie...
Tą Motherhood też można używać w taki sposób.
Kochane Marcówki, piszę na szybkiego, że nie będzie mnie przez ok. 10 dni. Lecimy do Polski dziś w nocy i właśnie kończę pakowanko. Będziemy tydzień nad morzem się relaksować, więc mam nadzieję, że pogoda dopisze i Julek dobrze to zniesie.
Wam życzę samych przyjemnych dolegliwości ciążowych, pozytywnych wieści na wizytach lekarskich i żeby kropki zdrowo rosły. Odezwę się po powrocie. Nie zapomnijcie o mnie. Buziaki :*

Acha... Dziękuję ślicznie za życzenia urodzinowe dla Julka :)
Miłego wypoczynku:)
Ja leżałam 2h na leżaku, pod parasolem z gazetką, wystawiałam nogi do słonka:)
 
reklama
Corazon no ta poduszka strasznie droga... Ja miałam w pierwszej ciąży coś w tym stylu DLA KOBIET W CIĄŻY Uniwersalna PODUSZKA 190cm!!!! (2500715117) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i uważam to za najlepszy zakup... szczególnie, że mósiałam pod koniec leżeć. Ale nawet bez konieczności leżenia to była niesamowitą pomocą i dla mnie jest fajniejsza od tej morgenrood (czy jak się nazywa) bo można ją różnie ułożyć w zależności od wielkości brzuszka... No i cały rok przy karmieniu ją wykorzystywałąm... Nawet jak przysnęłam na siedząco przy karmieniu to mała bezpiecznie leżała i dla mnie było bardzo wygodnie. Tak więc terraz dalej na pewno się przyda...
Pierwszy raz widze taka poduchę, ale może sie rzeczywiście przydać. Chyba sobie zamówie, bo ja już teraz nie mam jak się ułozyc do snu bo zawsze na brzuchu zasypiałam a teraz czuję wielką piłkę w środku jak się na brzuszku kladę...

Mam wyniki z bety. 31 403 mIU co daje 6-7 tydz. więc sie troszkę uspokoilam i już chyba dotrzymam ten tydzień do soboty do wizyty... :)
 
Heledorka udanego wypoczynku ! ja jutro wyskakuje na dzień do Sopotu :-)
Madziarrka betka ładna czekaj spokojnie do USG będzie dobrze :-)

a mnie dziś kilka razy zakuło z prawej strony na dole niżej niż jajnik i wystraszyłam się i się położyłam. Ale napewno też panikuję ;-)
 
dziewczyny mam do Was jeszcze tylko jedno pytanie-pisałyście, że niejedna z Was przeszła poronienie-czy miałyście łyżeczkowanie? strasznie boję się tego zabiegu... po jakim czasie od łyżeczkowania zaszłyście w ciążę?
 
ewcik ja mialam zabieg 5 kwietnia. wspolczuje ci bardzo az mi sie beczec chce:-(w czerwcu zaszlam ponownie w ciaze.
 
Ostatnia edycja:
Ewcik ja lyżeczkowania nie miałam. Poroniłam w 7 tyg i na zabieg się nie zgodzilam, dostałam lek (chyba ergotamina o ile dobrze pamietam) majacy na celu wywoływanie skurczy macicy i samo się ładnie wszystko oczyściło. Nie chcialam ingerować, naruszać macicy, wyczytalam gdzieś w necie, że jeżeli jest taka mozliwość to jest to dla nas lepsze. Lekarz nie protestował, zgodził sie i cierpliwie czekaliśmy. Trwało to tydzień. Na kontrolnym USG po dwóch tyg macica była już czyściutka. A w ciąże zaszłam 7 m-cy później.
Życze Ci kochana powodzenia i nie załamuj się chociaż wiem, że jest Ci ciężko. W szpitalu płakalam i później wiele wieczorów. Było mi lżej. Będzie jeszcze dobrze :* Musisz wierzyć!
 
zabka jak się czułaś fizycznie po łyżeczkowaniu? jakie było krwawienie?szybko udało Ci się zajść ponownie.. moja gin powiedziała, że muszę mieć co najmniej 2 @, zeby móc zacząć się znowu starać
 
fizycznie czulam sie dobrze.2 godz.po zabiegu mnie do domu puscili.krwawilam ok 4 dni.po 32 dniach dostalam okres byl obfity,a pozniej nastepny przyszedl regularnie po 26 dniach. i nam sie zaszlo po raz kolejny. bedzie dobrze ewcik.na wszystko trzeba czasu.

mnie musieli czyscic bo zostalo cos w macicy:-(
 
reklama
Czesc dziewczyny, mam nadzieje, ze mnie jeszcze pamietacie po tych kilku dniach.

Tak czytam wyrywkowo co u was i strasznie mi przykro Ewcik czytac tak smutna wiadomosc. Zycze calym sercem, zebys juz nigdy nie musiala przechodzic podobnych przykrosci. Badz silna i mysl pozytywnie.
Co do lyzeczkowania, to jest to zabieg czyszczenia macicy, ot, zeby wszystko zeszlo. Byc moze jak bys dostala krwawienie za pare dni, to organizm sam by sie wyczyscil, ale lepiej chyba jak zrobia to fachowo. Dadza Ci pewnie cos znieczulajacego i lekko usypiajacego. Najpewniej nic nie bedziesz pamietac. Trzymaj sie kochana. (bede pamietac o Tobie w wieczornej modlitwie):happy2:

Zabko, jak juz ci sie linea negra pojawia to znaczy, ze hormonki szaleja. Ja przy Alku mialam bardzo wyrazna, a przy Maryni ledwie ze. Tak sobie pomyslalam, ze to moze jakis wyznacznik plci? Zobaczymy, czy bedziesz miala chlopaka;-)

Mnie też się nic nie chce a w pracy jestem :( patrzenie na monitor doprowadza mnie do mdłosci.
Zjadąłm znów brzoskwinie, ...a teraz znow czuje ze mnie mdli...

Ja rozumiem takie są uroki ciąży, ale chciałabym już sobie poleżeć :(
Królowa drmatu żabka- mnie bolały piersi w tamtym tygodniu a teraz nie bola chyba ze dotknę, sutki najbardziej...ale za to ból piersi zmienił sie w mdłosci... :(
Mąż mówi ze widocznie tak musi być...to moja pierwsza ciąża wiec nie mam porównania...Na szczescie tylko mnie mdli a nie mam wymiotów bo bym musiala sie urwac z pracy :(

Tak tylko mi sie nasunelo, bo wiele dziewczyn myli wlasnie sutki z brodawkami sutkowymi. Sutki to inaczej piersi, cale, cycki poprostu, a te brazowe kuleczki to wlasnie brodawki (sutkowe). Tak sie domyslam, ze chyba o to Ci chodzilo. Lubia byc wrazliwe w ciazy. Jak ktos ma wklesle albo plaskie to dobrze jest je hartowac podczas ciazy, o ile oczywiscie sobie na to pozwola:rolleyes2:

Kochane Marcówki, piszę na szybkiego, że nie będzie mnie przez ok. 10 dni. Lecimy do Polski dziś w nocy i właśnie kończę pakowanko. Będziemy tydzień nad morzem się relaksować, więc mam nadzieję, że pogoda dopisze i Julek dobrze to zniesie.
Wam życzę samych przyjemnych dolegliwości ciążowych, pozytywnych wieści na wizytach lekarskich i żeby kropki zdrowo rosły. Odezwę się po powrocie. Nie zapomnijcie o mnie. Buziaki :*

Acha... Dziękuję ślicznie za życzenia urodzinowe dla Julka :)

Wspanialego wypoczynku zycze. Zazdroszcze, chcialbym starsznie nad jakies cieple morze.



Czytam dalej wstecz.
 
Do góry