reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Hej
Ale odwalilam skecz
Wczoraj zapomniałam nastawić budzik i rano wstalam o 7:30. 7:55 Laura zaczyna lekcje. Cóż to był za ruch, wszystko robiłam na raz. Ubieranie. Mycie, śniadanie Ethan s kombinezon i szybko do auta.
 
reklama
Deizzi współczuję nocki... Ja przy Tymku też tak miałam i to trwało cały tydzień. A próbowałaś Camili? To jest to coś do picia na ząbkowanie. U Nas super się sprawdziło i właśnie w tych najgorszych momentach. Spróbuj też :)
 
Dziękuję za buziaki dla mojej młodej coraz starszej:-p:-):-)

Asinka Ewciulek no właśnie, Melka też ma tą wersje tańcowania na siedząco- że tyłeczkiem podskakuje i na raczkach się buja. Ale przyznam że tą swoją wersją pogowania na stojąco to rozłożyła nas na łopatki:laugh2:
no i cieszę się że się panienka rozhulała tanecznie, bo mój Mati tancerz pełną gębą od maleńkiego i czekałam czy Melka też złapie zajawkę :)
buziaki dla waszych roztańczonych perełek :* i dziękuję :)
Żabka WooooW moja mała je na dobranoc 180ml hihi nic dziwnego że taki kawal faceta z Artura, niezły ma apetyt :)
a moje pierniczki już upieczone, czekają na dekoracje, tylko muszę kupić pare rzeczy..
Asinka zdrówka dla dzieciaków, trzymajcie sie dzielnie
Deizzi biedak mały :( u nas druga górna jedynka się przebija właśnie, dziś widziałam w paszczy dziury w dziąśle, na noc teraz dałam przeciwbólowy syropek..
i brawa za nowe umiejętności :D
Anka haha to sobie podniosłaś z rana poziom adrenalinki :p
 
Brrrrrry.... zimnica taka, że szok.
Anka
dla Ethana też coś wymyślisz:-) Czasami takie spóźnienie procentuje, człowiek się szybciej wyrabia, niż gdyby wstał godzinę wcześniej.
Ewciulek a u Was jak nocki? Polepszyło się coś?
Truskaffka najlepszego dla Amelki :-) Super, że Twoja Gwazdka taka roztańczona a uśmiech ma po prostu zniewalający :-)
Dziękuję za przepis :-)
Żabka to niezły Artur ma spust, moja max 120 kaszki zjada. Gabrysia często się tak budzi, nadmiar emocji, zęby to moje wytłumaczenie.
Asinka zdrówka dla Twoich Dzieciaczków, przyjedzie porządny mróż to wszystkie bakterie wymrozi, trzeba przetrwać ten trudny okres tak sobie powtarzam. Moja Gabi też cały czas zakatarzona, zaflegmiona, dodatkowo zęby jej idą więc się to teraz wzmogło.
Deizzi współczuję wczorajszej nocki i mam nadzieję, że dziś się wyspałaś i cała rodzinka też. Może Ignasiowi dawaj czopka na noc, żeby spokojniej spał. Twój Ignaś rozwija się w zawrotnym tempie :-) Gratuluję.

U mnie po staremu, Gabi daje mi popalić, zwłaszcza wczoraj miała kiepski dzień i mamy z oczu nie spuszczała.
Miałyśmy iść na spacer, to przed samym wyjściem zwymiotowała, potem nie chciała dać się ubrać.
Drzemki max 45 minut, na wieczór się uspokoiła.
Jak dziewczyny poszły spać, to z mężem zrobiliśmy zakupy Mikołajkowe dla Dzieciaków z rodziny, jeszcze został mi do kupienia jeden prezent dla mojej chrześnicy, ale muszę skonsultować go z sis.
 
Witam :)
U nas też zimno, wietrznie i mżawkowo, także ze spacerku lipa,dobrze, że wczoraj wyszłyśmy :)
Moja pannica od 2 dni jak jej się bardzo chce spać to z fochem mówi lalala, to wtedy wiadomo,że nie ma przeproś , trzeba dziecko kłaść spać (bieże się to stąd.że zawsze przed snem nuce jej jedną piosenke zwykłym "lalala") to jej się kojarzy ze spaniem i daje mi tym sygnał ,że "niestety mama muszę już , teraz, natychmiast iść spać")....bo czasem da się ją przetrzymać trochę....
asinka buziaki dla Twoich chorowitków,żeby wyzdrowiały i tatusia jutro jak najbardziej zdrowe pożegnały:)
kania nocki kiepskie, pobudki niestety są ,kręcenie się po łóżeczku , ale póki co zęba nie widzę, pewnie się wykluwa dopiero...
Ja też muszę się za prezenty wiząść mikołajowe , ale w tym roku pomysłów mi brak .....
 
Deizzi współczuję nocek i doskonale Cię rozumiem bo my też to z mężem przerabialiśmy....Emilia zasypiała na godzinkę i pobudka, godzinka snu i pobudka i tak w kółko! Oby szybko Ignaś uporał się z ząbkami. Emcia cycusia już przeprosiła, ale trochę jej z tym zeszło. Jeśłi chodzi o ten płyn camila (czy jakoś tak) to go nie polecam....jeśli dobrze pamiętam to jest to środek homeopatyczny a ja w działanie homeopatii nie wierzę.

Moja gwiazda spała dzisiaj do 8.30 :-) i obudziła się w nocy tylko dwa razy.....już nie pamiętam kiedy ostatnio się tak wyspałam :-)
Jeśli chodzi o kolczyki to mamy z mężem ochotę jej uszka przebić, ale trochę się boję bo moja córcia jak jest senna to uwielbia się tarmosić za uszka :-D ciągnie je....drapie ipt. i boję się, że jak pociągnie za kolczyk to sobie uszko rozerwie.
 
Ewciulek moja jak zmęczona to popłakuje i woła aaaa, zawsze jej śpiewam aaaa kotki dwa.
Ewelinka fajnie, że się w końcu wyspałaś :-)Co do kolczyków, uwierz mi że nie ma szans dziecko ich samo zdjąć, chyba ze jakieś ferelne zapięcie ale te kolczyki, które zakładają w salonie są mocne, przy uszku i Emilka nie da rady ich sama sobie odpiąć ani zerwać uszka. Oliwia też przy zmęczeniu łapała się za uszy, Gabula robi to samo więc u większości dzieci ten odruch jest normalny. My pewnie przed świętami przebijemy :-)
 
reklama
żabka
kawał byka z Arturka :)

Moja dama sobie drzemie, ja wcinam śniadanko, póżniej będziemy chyba przemeblowywać pokój ,żeby Nika miała więcej swobody, bo raczkuje i przemieszcza się na całego, gumki w ruch poszły bo wszystko otwiera .....To kto baluje jutro w Andrzejki?
 
Do góry