reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Ostatni posiłek do syta zjadła wczoraj wieczorem o 22.....przez całą noc nic nie jadła i dopiero o 11 rano zjadła 4 łyżeczki owsianki z owocami i do tej pory nic. Co jej pierś wystawiam to albo się śmieje, łapie za nią i szczypie, albo zaczyna płakać, ale nie pociągnie. No nic mi nie pozostaje jak czekać na rozwój wydarzeń.
Jeśli piersi nie będzie chciała do 17 to obiadek i tak mam dla niej gotowy, wystarczy tylko podgrzać.
 
reklama
Bry.
Ewciulek
proszę proszę kolejny ząbek na wierzchu, gratuluję.
Deizzi takie wypadki się zdarzać będą, niestety nie przed wszystkim jesteśmy w stanie uchronić nasze dzieci. Gabula tez ostatnio nos rozwaliła i krew się polała a guzów na głowie ma już kilka. Proszę, rządzicieli już w domu masz :-)
Ewelinka dziecko może samo zrezygnować z piersi, czasami tak jest.
Truskaffka a gdzie fotka Misia? Mnie też nachodzi na pierniki, w tamtym roku mi za bardzo nie wyszły ale może zmotywuję Oliwię i coś wymyślimy :-) Może przepis podrzucisz?
Żabka niestety takie są terminy, moja mama się do endokrynologa zapisała na wrzesień przyszłego roku... Ale dobrze, że udało się wcześniej znaleźć :-)

Mnie udało sie wczoraj zakupić kurtkę zimową i Oliwii buciki, muszę jeszcze kupić Gabrysi jakieś ciepłe botki, bo zima się zbliża wielkimi krokami i kombinezon, teraz ma przejściowy a taki cieplejszy jest na 80, wiec za duży :-( A Wy w taką pogodę jak ubieracie swoje Maluchy na spacery?
 
kaniu ja dostalam kombinezon od kolezanki 80 i jest za maly. nogawki sa za krotki. kupililsmy mu ciepla kurtke,wczoraj buty.spodenki ocieplane tez mamy. a na spacer to go ubieram w kurtke i spodnie bo na nogach ma ochraniacz z wozka i jeszcze daje mu kocyk cieplutki na nozki.
ja sie doczekalam tego ze moje dziecko zaczyna juz wszedzie stawac :)
 
Cześć
Jeszcze nic nie czytałam ale wpadkami powiedzieć dzień dobry
Ethan jeszcze śpi to korzystam z czasu
U nas mega zimno -2st
Śniegu brak śle widziałam ze w Polsce biało. Dzieci szczęśliwe a moja Lala wciąż pyta kiedy będzie biało.
Dzieci puki co zdrowe. Weekend mieliśmy zabawowy no śle u nad to norma.
Czeka mnie impreza zakończenia roku i chyba to już za 2 tyg bo powoli chłopaki (pracownicy) bedą zjeżdżać na święta.
Jednym słowem nawal pracy ale tylko logistycznej. Nie bede gotowała dla 30-40 osób :)) zamówie catering :)
 
Dzień doberek:)
Kania ja moją ubieram zazwyczaj w pajajcyk,na to delikatny sweterek i spodenki, na to kombinezon ocieplany,szalik,czapka....tak ją ubrałam wczoraj przy śniegu i mrożnym wietrze...
anka fajnie ,że masz imprezowe weekendy , zawsze to daje kopa i energię na kolejny tydzień ......my teraz Andrzejki świetujemy więc też poszalejmy w sobotę......
 
To widzę, że ja chyba moją Emilka ubieram za lekko. Po domu "chodzi" tylko w body i rajtuzkach a jak idziemy na dwór to zakładam jej sweterek i na to jesienną kurteczkę, na nóżki spodnie i dwie pary skarpet....i to tyle. Wiadomo jeszcze na głowę czapka, ale bez szalika i rękawiczek przy temperaturze 0 stopni. W wózku jeszcze na nóżki kładę kocyk i to wszystko.

Rozglądałam się za jakimś kombinezonem zimowym, ale w tej dziurze co mieszkam to ciężko cokolwiek dostać.
 
Ostatnia edycja:
Gabi na spacerach ma rajtuzy, body, bluzę ze spodniami, skarpetki, kurteczkę, czapkę i rękawiczki, chusteczkę pod szyję.
Na nogi zawsze mam kocyk, jak mam śpiwór to rajtuz nie zakładam.
W domu w bodziakach i spodenkach śmiga albo rajtuzach.

Ania dasz radę, obrotna kobieta jesteś :-)
Żabka 80 za mały? Moja się topi w takim. Gratuluję Arturkowi, teraz oczy dookoła głowy :-)
Ewelinka na allegro poszukaj.
Ewciulek udanych Andrzejek :-)
 
Moja w domu też w body plus spodenki śmiga , lub rajtuzki i sukienka , my jej od początku nie przegrzewaliśmy i tego się trzymamy , a na dworzu nie przykrywamy jej niczym jest dostatecznie ciepło ubrana , o kocyku pomyślę w zimę na nóżki ......

P.s Dziewczyny wczoraj jej przywieżliśmy z mężem od teściowej w sumie 3 kartony (zabawki plus książeczki) po najmłodszej siostrze mojego męża ,kurcze ma dziewczyna radochy tyle,że hej....stare zabawki już się znudziły, interesują ją tylko przez minute, od wczoraj nie mam dziecka , tak się bawi:)
 
Ostatnia edycja:
hej
u mnie wszystko w porzadku:) zwiazek kwitnie:) wiec jest super. Przynajmniej mam troche pomocy w weekendy:)
Kubie chyba zęby ida bo jest strasznie marudny... tylko chce byc noszony.. wtedy nie placze..ma spuchniete dziasła i lekka temperature. pozatym stara sie chodzic. jak go trzymam do chodzi bardzo szybko i sie bardzo z tego cieszy. musze kupic kojec bo jak jestem sama to nie moge nawet czasem zjesc;/.
powiedzcie mi czy to możliwe aby Kuba tak się przyzwyczaił do mojego nowego partnera ze placze za nim?? on jest z nami od pt do pon:) cały czas.. i zajmuje sie kuba czasem tez wstaje w nocy.aby dac mi dalej spac..
Ewulciek zazdroszcze Ci:p. mozesz odpoczac chwile...gratuluje zabkkow również:)
Kaniu to super ze juz staje.

Mysłalyscie juz nad prezentami pod choinke??? bo ja myslalam o chodziku jezdziku pchaczu fp ten pies szczeniaczkowy:)
 
reklama
Kaniu no maly bo jak stoi to ma nogawki powyzej kostki. moze numeracja zle okreslona.
po mieszkaniu Artur tez smiga w rajtuzach i bodiziakach. chodzik mamy i zasuwa w nim na calego.
 
Do góry