reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

ewelcia - gratulacje :)))

kingula - szczerze zazdroszczę, myślałam ze już za późno na smoczek a wiele bym dała żeby zamienił kciuka na smoczek!! :)

gosia - to ja pisałam :))) a kit z wyglądem ;)))
zaletą tych fotelików jadących przodem jest to że mały nareszcie wszystko widzi i jest happy
 
reklama
ewelcia gratki moderatorko :-D
Drusia w krzesełku przodem do kierunku jazdy jeździ od 2 tygodni. Teraz waży 7500, ale w nosidełku już się nie mieściła jak ją cieplej ubraliśmy.
 
Gabula ciągle jeździ w nosidle ale już ledwo co się mieści zwłaszcza w zimowym ubranku. Na dniach kupujemy fotelik. Oblukałam co nieco w sklepie. Jeszcze tylko przymiarka do samochodu została, ale na 90% bierzemy Coneco Zenith.
 
Oj to widze że faktycznie sporo dzieciaczków jeździ już w starszym foteliku,mała waży 8 i pół kilo do 11 grudnia jeszcze miesiąc więc może do 9 dobije tak myślę nad zmiana na wyjazd do Pl,Marti nie bardzo lubi jeździć i liczę na to że jak będzie jeździła przodem to bardziej jej się spodoba tylko tutaj kupić fotelik to normalnie masakra cztery do wyboru cena powalajaca mniej niż 4 tysiące koron to nie znajdę a to jest 2 tysiące złotych mało tego jeszcze nie taki jak chciałam zależało mi strasznie na systemie latch ale nigdzie niema :-(z Ameryki nie chca nam wysłac i dupcia blada że tak powiem
 
Maniulka ja się tyle naczytałam opinii o fotelikach, zanim kupiłam ze cieszę się że mam już to z głowy. A jak się będzie sprawował to zobaczymy, w każdym bądź razie w testach dobrze wypada. Zastanawiałam się między maxi-cosi tobi/priori a własnie romerem i we wszystkich sklepach byłam chyba w 6 polecono mi romera bo ponoć jest bezpieczniejszy, no ale i też droższy.
 
Dziewczyny my tez kupiliśmy już fotelik romer king plus TS. Mam nadzieję, że będzie dobrze się sprawował. Poki co Dominik jezdzi jeszcze w starym, ale w następnym miesiącu zamierzamy zmienić.
 
reklama
Do góry