reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

oj, zdarza sie najgrzeczniejszym dzieciaczkom, ze maja swoje gorsze dni. my tez nie zawsze mamy swietny humor, a dzieci w jedyny sposob jaki znaja, aby sie wyladowac, to wlasnie placz. wiec cierpliwosci - przejdzie!
a my wlasnie wrocilysmy ze spacerku, pogoda piekna, wiec trzeba wykorzystac jeszcze!
 
reklama
Justyna współczuję ja tak miałam przedwczoraj ale u mniemała miała gorączkę więc wiadomo czemu było tak a nie inaczej oby Zu przeszło a ty kochana jak znajdziesz chwilke to może zdrzemnij się bo na tej parapetówie w końcu uśniesz i ludziska pomyślą że przynudzali aż usnęłaś
A powiem wam cos dziwnego jak Martyna miała gorączkę to miała zimne czoło :szok:całkiem lodowate za to głowę miała jak piec zwłaszcza z tyłu dziwne bo zawsze czoło sie sprawdza czy jest temperatura i w zwiazku z tym nie sprawdził się termometr do czoła on pokazywał 37,3 a w pupie 41
 
Justyna no to nie fajnie.. moze sprobuj ja zabawiac jakos. moja mala jak ma zly dzien to chce zebym sie nia ciagle zajmowala.. ja wtedy staram sie jej duzo nie nosic tylko wole sie z nia juz pobawic na lozku czy podlodze:tak:
Tyle ze u nas raczej nie ma histerii.. tylko marudzenie, poplakiwanie itp
 
Justyna wspolczuje!!!
Moze Zu kupki nie mogla zrobic??Moj wlasnie strasznie placze wtedy i jak go trzymam na rekach to az mi nogami po brzuchu do gory wchodzi.

Maniulka a to dziwne z tym zimnym czolkiem a glowka goraca z tylu:confused2:

Moj szymko tez dzis strasznie nie spokojny nic mu sie nie podoba.ale to nic,ciagle chce na rece a po 2min wrzask i chce na podloge pobedzie z 5min z powrotem na rece - tez juz jestem zmeczona najchetniej bym sie zdrzemnela z 1h:eek:
 
Witam nowe marcowe mamuśki i dzieci :-)

Justyna - o matko!!!!! ale masz dziś przejścia z Zu.....:eek: mam nadzieję, że niedługo się poprawi i wróci ta grzeczna Zu :tak:
Ja dziś też na parapetówkę wybywam wieczorkiem:tak:

maniulka - łosoś i brokuły :tak: pyszny obiadek :-)

Jasiek coś usnąć nie może... znów się drze w łóżeczku, muszę lecieć
 
reklama
Witam nowe marcówki. Nie było nie kilka dni , a tu takie zmiany ;-)
U nas wszystko wraca do normy. U Drusi to była chyba trzydniówka. Wcześniej miała do 40 stopni gorączki , spała, albo przelewała się przez ręce, a od wczoraj wiem, że moje dzieciątko jest już zdrowe :-D:-D:-D Znowu marudzi, piszczy, plącze się po całym mieszkaniu i cieszy nasze serduszka :tak:
 
Do góry