reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Witam się również w te przepiękne wiosenne południe :-D W lubuskim pogoda przecudna, słoneczko, bezchmurne niebo, lekki wietrzyk, ale taki mniamuśny :tak: Nic tylko pierwszego eSa wdrożyć w życie...no i mówicie o tej pełni, która nas wieczorem czeka. Schodów u Nas brak, może S jak sprzątanko, a wieczorem S jak gwałt :zawstydzona/y: ?
 
reklama
heh a u mnie dzisiaj noc minęła na wędrowaniu do wc nie każdej nocy tak mam, ale jak juz mam to :( tym bardziej, ze dzień wczorajszy minął mi kiepsko
 
Witajcie!
Miotlica, z tego co opisujesz, to na pewno był to czop :tak:Myślę, że mi też wkrótce odejdzie, bo od wczoraj mam mokre majtki, dużo białej wydzieliny, w tamtych ciążach po czymś takim odchodził mi czop. Ja też bym chciała dotrwać do cc (20.03), a przynajmniej do piątku - wtedy wraca mąż i zostaje na urlopie.

Jak czytam Wasze posty to każda ma już jakieś objawy przepowiadające - ta końcówka jednak tak się wlecze!

Mi wróciła ochota na krzątanie się po domu - wreszcie! Ostatni tydzień to było czyste lenistwo. A teraz mam poczucie, że wielka chwila bliska - i chcę jeszcze jak najwięcej zrobić. Ale na 3S pozwolę sobie dopiero w piątek jak mąż wróci - do tego czasu zaciskam nogi, bo chcę być z nim w czasie porodu.
Na mojego Michała 3S nie podziałało :crazy: Urodził się w 42 tc, robiłam co mogłam by go wypchać... nawet skakałam przez skakankę:szok: - człowiek młody był i głupi ;-) - a i tak dopiero po oksytocenie wyszedł ze mnie...
 
Właściwie to chciałam się o coś podpytać , bardzo duża część z Was chodzi na KTG , a ja nie miałam robionego jeszcze ani razu. Wizytę u prowadzącego lekarza mam w piątek...ostatnią zresztą. Myślicie, że da mi skierowanie na badanie? Może ja jeszcze mam na nie czas?
 
miotlica vinniki jesli to czop to ja jestem zawiedziona...bo mi takie cos po kawalku juz od dawna wychodzi...nie codziennie....ale jak mam problemy z zaparciami i sie namecze to i taka biala kluska wyskakuje:)...nawet jak pessar mialam to sie trafialo....ale jakos z czopem mi sie to nie kojarz
 
Tanu a moze Twoj synek nie chce chodzic akurat do tego przedszkola do ktorego uczeszcza?? Moja kuzynka miala taki problem ze swoim synkiem a kiedy przeniosla go do innego wszystko sie zmienilo dziecko z radoscia szlo do przedszkola:tak: Moze nie odpowiadaja mu przedszkolanki koledzy..
Trzymam kciuki aby sie wszystko wyjasnilo bo bidulek sie tylko meczy :blink:


Vinniki to Ty dobra bylas z ta skakanka :-D a to tak mozna ? :confused: ;-)
 
No wlasnie Vinniki...ciezkie sa rozstania....wiem,ze w ciagu dnia troszke zapomina i jest w miare okej...ale ja czasem sobie mysle ze moze mu krzywde robie....taki smutny rano jest....ehhh
ale moze i on sie przekona tak jak i Twoje dzieciaczki....wrażliwiec mój mały....
 
reklama
Właściwie to chciałam się o coś podpytać , bardzo duża część z Was chodzi na KTG , a ja nie miałam robionego jeszcze ani razu. Wizytę u prowadzącego lekarza mam w piątek...ostatnią zresztą. Myślicie, że da mi skierowanie na badanie? Może ja jeszcze mam na nie czas?
Trotylia ja jestem w podobnej sytuacji.....ale jakos specjalnie sie tym nie przejmuje, w pierwszej ciazy KTG mi dopiero zrobili w szpitalu przy porodzie......
 
Do góry