reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Maniulka pewnie, że napisz. Moze Ewelcia ze szczescia juz o nas zapomniała. Jelsi nie bedzie mogla to nie odpisze.
 
reklama
no jasne maniulka prosimy :-D :-D

na pewno coś się wyjasniło albo w ta albo w tą.. jak jest po cc to moze odpoczywac ale na pewno sie ucieszy :-)
 
Hej dziewczynki, ja dzisiaj już przed 6 nie mogłam spać.Coraz trudniej jest mi się ułożyć w łóżku, tak żeby było wygodnie.
Czekam z niecierpliwością, zresztą tak jak Wy na widomości od Ewelci. Więc Maniulka jak tylko coś się dowiesz, to daj znać.




 
Przeczytałam no to miejmy nadzieję że dziś już Ewelcia urodzi.
A ja dziś mam taki power że szok normalnie tam mnie nosi że chciałabym wszystko zrobić na raz .
Mój organizm chyba wariuje .:szok:
Wczoraj wieczorem znów skurcze 3 dzień pod rząd ale po kilku godzinach ustają i są co pół godziny więc oki.
Nic miłej niedzieli WAM życzę bęę zaglądała oczywiście czy sa jakieś wieści od Ewelci.:rofl2::rofl2::rofl2:
 
Hej dziewczyny.
Ja tylko na chwilke sprawdzic co sie dzieje:-)
Biedna ewelcia , tak dlugo sie meczy.Mam nadzieje , ze teraz bedzie z gorki.Maniulka , pozdrow ja od marcowek:-)
Ja wczoraj mialam jechac do Warszawy zawiezc syna na ferie do siostry i nie pojechalismy , bo ze mna jakos kiepsko bylo , dzis niby troche lepiej ale jakos caly czas mi niedobrze:-( Jak mi przejdzie to pojedziemy jutro , a jesli nie to chyba wysle moich mezczyzna samych.
Milej niedzieli zycze.Ide sie polozyc i wypic herbatke z malin:-) Buziaki
 
Justyna pochwalę się może wieczorkiem jakims zdjęciem:tak:

Kurcze dziewczyny no i teraz łażę i myslę o Ewelcii, trzymam mocno kciuki.:-D
Mąż zszokowany i przestraszony, mówi że my się chyba wobec tego na połowę marca możemy szykować, ale ja mówię do niego że może tak a może i na koniec marca albo i później:szok::-D skurcze przedwczesne były ale jak to będzie z końcówką to zobaczymy. Na razie sie trzymamy.:-D

Moja ciocia wczoraj była u rodziców bo tak mnie chciała zobaczyć, oglądając mnie powiedziała że mam mały brzuch!!:szok: (hehe no nie wiem czy 120 cm w obwodzie to mały brzuch:-D:-)) że myślała że jak mnie zobaczy to ja już jakaś wielka będę:szok: hehe każdy co mnie widzi to co innego mówi. Chyba ,nie tak pocieszają?

Moja koleżanka fryzjerka jak mnie zobaczyła to mówi do mnie "Chyba duży dzidziuś będzie!!:szok:"a ja na to ze właśnie brzuch mam duży ale dzieciaczek mały wg USG:-D Skwitowała też że mężowi ciąża służy:-D podziwiała jego brzuszek:-D a mąż tylko się śmial. Dziś mi rano oznajmił że w pracy koleżanki też podziwiają jego brzuszek:-D Fakt przytył jakieś 6-8 kg:-D
 
Volcan, cieszę się, że się lepiej czujesz :-D
Madzik, ja też mam 120 cm w brzuchu i też wczoraj jedna znajoma, która wcześniej widziała mnie w listopadzie, skwitowała - nic Ci ten dzidziuś nie urósł! Cóż, jak widać pewne komentarze nic nie znaczą.
 
reklama
Hej
Ja jestem jak z krzyza zdjeta...usnelam po 3 ej,Walenty zakonczyl sie sexikiem i myslalam ze urodze :szok: po godzinie od baraszkowania.Skurcze,bole brzucha...juz zapowiedzialam mezowi ze od dzis "wstrzemiezliwosc seksualna az do odwolania".Wystraszylam sie w nocy bardzo,termin cesarki mam juz zaklepany ,nie chce niespodzianek.
Siedze w kuchni (juz wysprzatanej po wczorajszym kafelkowaniu)i ostro obiad robie.
Milej niedzieli dziewczyny.
 
Do góry