reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

MAdzik ja kiedys to zawsze mialam ogromna ochote ale jak zaczelam brac tabletki to jakos mi sie ta ochota zmniejszyla,nie mowie ze nie mialam ochoty ale tak inaczej juz bylo.Potem jak odstawilam tabsy to dopiero mialam ochote,ja mysle ze u Ciebei tez to moze byc bo u wiekszosci kobiet tak jest..

No ale dzis to przeszlas sama siebie w nocy!!???:-D:-D:-D
 
reklama
Madzik, szef jest fajny, chociaż czasem miewa humorki, ale to chyba jak każdy szef.;-)
W niemczech jest tak, że 6 tygodni przed i 8 tygodni po rozwiązaniu nie pracuje się i dostaje się 100% wypłaty, a potem przez rok można wziąć wychowawcze i wtedy dostaje się 67% wypłaty plus rodzinne na dziecko. Więc chyba nie jest źle;-)




 
narobilyscie mi apetytu na slodycze i nalesniki na slodko!Przez Was musialam potuptac do kuchni i wlasnie zazeram sie ptasim mleczkiem;-) , ale to nie to samo niestety co pysznosciowe nalesniczki!

acha Justina , dziekuje Ci bardzo za odpowiedz i pomoc:-)
 
Justyna retainery to ta wkładka? ;-) hi hi ja nazwy nie znam, też powinnam nosić 24h na dobę ale też trochę oszukuje he he. A od marca to tylko na noc mam zakładać. Wadę miałam następująca a mianowicie miałam na górze cofniete dwojki do tylu dosyc sporo. W sumie to wyregulowało się po około 2 latach noszenia aparatu, potem miałam założony aparat również na dół. Pozniej miałam wyrywane dolne 8semki bo miałam miec zabieg tylko na żuchwie, ale jak przyszłam po pół roku to powiedzieli że takich zabiegów już nie robią i musieli mi wyrwac równiez gorne 8semki no i znowu pol roku czekania, jak w koncu trafiłilam do szpitala na zabieg juz obuszczekowy to w dniu operacji okazalo sie ze zapomnieli krwi zamowic :szok: a podali mi juz glupiego jasia. He he to bylo jakies 3 lata temu a pamietam jak by to było wczoraj, wtedy to mój mąż był tylko moim kolega, i teraz jeszcze czasami sie smieje z tego co ja mu wtedy pisałam :-D:-D (nic nie pamietam) do brata napisalam smsa na 3 strony :-D też nie wiem co w nim było, a kuzynka dopiero po tygodniu rozszyfrowała mojego smsa :-D. Pozniej Pani doktor powiedziała że najlepiej by było jak ja bym sama dla siebie oddała krew, pierwsze oddanie 450 ml zniosłam dobrze, ale drugie nastąpiło po niecałym miesiącu (znowu 450) jeszcze w miedzyczasie miałam okres :baffled:i dostałam 43 stopnie gorączki, piłam przez butelkę dla dzieci :crazy: i tak przez około tydzień, lekarze po tym mówili że organizm musi dojśc do siebie przez rok, potem były strajki itp. :-p no a od 8 miesiecy jestem w ciazy ale oni pewnie i tak dalej strajkuja :-p. Zdecydowałam sie wiec w koncu zdjac aparat :-). Madzik temu tak długo :-D:-D.
 
maniulka , mi czop sluzowy zaczal odchodzic w 29/30 tyg. w szpitalu mi podali leki na podtrzymanie i kroplowki i jakos jeszcze nie urodzilam UFFF:-) mi jak odszedl to taki brunatny kolor to byl , taka maz dziwna.
 
Madzik, szef jest fajny, chociaż czasem miewa humorki, ale to chyba jak każdy szef.;-)
W niemczech jest tak, że 6 tygodni przed i 8 tygodni po rozwiązaniu nie pracuje się i dostaje się 100% wypłaty, a potem przez rok można wziąć wychowawcze i wtedy dostaje się 67% wypłaty plus rodzinne na dziecko. Więc chyba nie jest źle;-)

Kurde a u nas?? owszem mamy nie 8 a 20 tygodni macierzyńskiego ale potem wychowawczy bezpłatny:-( chyba że się zarabia poniżej 504 zl na osobe to wtedy wychowawczy tez jakies marne 400 zł, ale my i tak się nie łapiemy na to..:-( zresztą co to jest 400 zł:-(
achh ta Polska...

ewelcia pewnie nadziewane powidłami z jabłek a na zlożonego polewa:-p
a co da tabsów i tabletek to ja brałam jes tylko rok na samym poczatku naszego związku, wtedy to juz totalna porazka bo migreny, tyciie a raczej zatrzymywanie wody itp.. Potem po odstawieniu o niebo lepiej ale nigdy nie byłam jakby to śmiesznie nazwać seksoholiczka:szok::-D tzn nie miałam dużych potrzeb.. No i tak od 3 lat żyliśmy bez tabsów a potem starania o dzidzie

volcan ptasie mleczko.. hmmm kiedys byłam wielkim jego wielbicielem ale podczas ciązy mi wcale nie smakuje, czemu to nie wiem:baffled:
 
reklama
Agusia o masakraa... że się tak wyrażę:szok: Ty to mialas przejścia niebagatelne...
aż sie przeraziłam:szok::szok::szok::szok: Dobrze ze już masz to za sobą... Tyle że zabieg jeszcze przed..:baffled:
 
Do góry