reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

właśnie przyszły mi paczki z allegro idę pooglądać bo już się cieszę jak dziecko :-);-)

hahaha a ja przeczytałam że własnie przyszły mi PĄCZKI:-D i pomyslałam że mąż wrócił, ale jak przeczytałam ze z allegro to już zczaiłam że to nie o to chodziło:-D
choc na pączki nie mam juz ochoty wcale.. zjadłam z 5 razy i mi sie przejadły..
 
reklama
ewelcia jestem za :-) juz na nas czas w s umie.. nie ma co sie opierrr :-)

madzik przeczytałam to samo :-D głodnegu chleb na myśli oj taaak :-)

Wyszła mi pyyyyszna pomidorówka.. nie czekam na męża tylko ide jeść :-) miłego wieczorku i do później ;-)
 
Justyna smacznego, no to dzisiaj miałyśmy to samo na obiad :-D :-).
Madzik Ja dzisiaj zjadłam 2 pączki i mi się już też przejadły :-p
 
Justyna smacznego!! Teraz to i mi się zamarzyła pomidorówka choć strasznie za nią nie przepadam:-D

Agusia nie no to ja z 5 razy przez całą ciąże, jak miałam z Ewelcią jakies napady:-D ale pączek był w tym tygodniu bo męzuś przywiózł wiec zjadłam.. Ale teraz to już zero ciągnięcia..:tak: uff na szczęście

A ja prasuje wreszcie ale na siedzaco.
 
Paczki???hmm nien wiem chyba juz dosc,maz sie smieje i ciekawy jest teraz na co tym razem bede miec ochote:-D:-D:-D.
Dzis chyba odgrzeje pizze bo mam ochote,mam z wczoraj fasolke po bretonsku,bo moj m za barszem bialym nie przepada wiec dla niego wieczorem gotowalam fasolke noi jeszce mam deserki mniam:-):-):-).
M tylko lubi bialy barszcz na kapuscie kiszonej,wybredna bestia,zupy moga dla niego nie istniec jedynie pomidorowa od czasu do czasu.On moze jesc nawet i same ziemniaki z sosem i surowka.
 
właśnie obejzałam zakupy jestem bardzo zadowolona te ozdoby na ścianę co zamawiałam slicznie wyglądają, karuzela do łóżeczka też fajna i kocyk milusi :-) jeszcze nie dostałam pościeli a nią najbardziej czekałam :-:)-D
co do pączków to bym zjadła :tak: a po bułeczkach z nutellą mam teraz cholerną zgagę :baffled: a synuś czkawkę :)
 
Ostatnia edycja:
Ewelcia no to nasi mężowie mają podobne upodobania co do jedzenia, mój też by mógł jeść same ziemniaki z sosem i surówką :-p he he u nich w domu codziennie są ziemniaki, nawet jak jest zupa to ziemniaki muszą być :-D a ja jak zupa to tylko z makaronem jem (pomidorową z ryżem), oprócz tego uwielbiam ryż ;-) he he czasami to nawet i kaszę :-). Na szczęście mąż już też zmienia swoje upodobania kulinarne :-D:-D i uwielbia moje ziemniaki puree ;-).
 
Hej dziewczynki,
ja mam wlasnie kafelkowanie podlogi w kuchni i nie wiem jak dam rade wytrzymac do poniedzialku,ale musze-nie mam wyjscia.
Uwielbiam remonty :baffled:...
Dzidzia coraz bardziej niecierpliwa ,boksuje mnie jak zawodowy bokser.
Milego weekendu.
 
reklama
Do góry