reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

He he a u Nas w związku to raczej ja się za bardzo martwię o dzidzie :-p a tak w ogóle to jak tu się skupić na partnerze jak mi się dziecko w brzuszku rusza :-D
 
reklama
hehe co do seksiku to moj maz ma straszna ochote , ale ma problem z brzucholem:-) Jak to powiedzial "rozprasza go , bo on tu cos zaczyna a tu nagle brzuchol wygina sie na wszystkie strony" Ale mialam ubaw:-)
 
ehh zazdroszcze... ja tam nie wiem co to wyginania brzuszka podczas przytulanek...
U nas to tak ze ja na poczatku nie miałam ochoty do 3 msc a on wielką, potem ja zaczęłam miec ochote to on przestał.. no i tak pozostalo juz do końca ciaży. Teraz u mnie się wzmogło i mam wieką ochotę, mega wielką a on żadnej.. Ale co tam czasem go inaczej molestuje, a jak się nei daje to przez sen:-D:-D:-D:-D:-D
a co musze mieć jakąś radochę:-D

Agusia nosilas aparat aż 8 lat?? o matko a czemu tak długo??
Mój mąż nosil ponad 2 lata, prawie 2,5. zdjął dół jakies 3 msc temu a góre jakies 2 msc temu, miał czyszczone i jest w maire ale straaaasznie mu zażółkly:baffled:
 
madzik nic sie nie stanie. tak samo trzeba wyrzucac owoce nadgnite a ja tylko odkrawam zepsutą część a reszte zjadam, bo mi po prostu szkoda wyrzucać.

volcan hehe moge jeszcze polecić corsodyl - płukanke z apteki ale nie mozna jej stosowac dluzej jak 2 tygodnie po zawiera chlorcheksydyne ktora przebarwia zęby. dobre efekty tez daje płukanie jamy ustnej woda utlenioną rozcieńczoną z wodą. Jeśli Cię bolą to przynajmniej smaruj zeby pastą i przepłukuj wodą i ten żel jest dobry. Brawo dla mężusia :)

irmaa przepraszam, ze nie odpisałam Ci nic na Twoje zapytanie co to jest dermatoskopia ale wlasnie wtedy tez mi wcielo posta. Mam teraz nie wiem skąd opcję na forum ze jak sie pojawi nowy post to ładuje mi sie automatycznie a kiedys musialam odswiezac strone i tak mi sie te moje bazgroly kasuja jak juz posty przechodza na nastepna strone.. wiec badanie to polega na laserowej ocenie zmian skornych, brodawek, pieprzyków, plam i lekarz bada rdzeń w skórze, jak głęboko on sięga i na monitorze pojawiają mu się kolory które wskazują na głebokosc i po tym stwierdza niebezpieczenstwo danych zmian i ewentualnie tych ktore mozna usunąc laserowo czy operacyjnie. Ja na przykład mam na szyi brodawki ze 3-4 ktore chce usunąc bo jak nosze swetry czy golfy to mi zahaczają. a poza tym koło ucha mam pieprzy ktorego chce sie pozbyc bo rosną zniego włoski i pensetą nie mozna ich ponoc wyrywac i codzien bawię się nożyczkami. jest to męczące.
 
Ostatnia edycja:
Ja prawie dwa tygodnie temu zdjęłam aparat stały z ząbków i teraz szczotkuje je kilkanaście minut dziennie hi hi :-D i ostatnio też mi zaczęły trochę dziąsła krwawic ale to może od szczotkowania. Aparat na górę nosiłam 8 lat :szok: więc jakieś ślady były, a teraz już nie ma ;-). Miałam mięć operacje obuszczęskową, ale niestety do niej nie doszło, a przy dziecku to nie wiadomo kiedy bym się zdecydowała najszybciej.


Agusia a mozesz mi powiedziac jaką miałaś wadę? bo uwielbiam ortodoncję i kazdy przypadek jest dla mnie niesamowity.. co aparat potrafi po naturze wyprostowac. Ja tez zdjelam aparat niedawno, dokladnie 15go stycznia czyli miesiac temu i męczę się teraz z retainerami, powinnam je nosic 24h na dobe poza jedzeniem ale troche oszukuje.. :-)
 
Justina fajnie ze odpisałaś na ta dermatoskopie bo ja wysłałam mojego męża do lekarza bo słyszałam własnie w tv o takim badaniu, a pani dermatolog powiedziała ze nie ma czegoś takiego i jedynie operacyjne:szok: Mój mąż ma takie znamie na piersi, które dziwnie wyglada. Ja sie boję tego.. w sensie aby jemu nic nie było..:-( Nie powiększa się niby, tak mówi ale....
A to badanie się prywatnie robi i można iść bez jakiegoś skierowania? Gdzie tego szukac? w mojej tej prywatniej opiece medycznej napewno tego nie ma bo nie jest duza no i ta pani dermatolog nie wiedziała o tym:szok:
A co do plesni to ja też od częśc owocu odkraiwałam i tyle..

Uspokoiłyście mnie!!a ja swojego męza, powiedziałam mu ze w paranoje popada:-D
 
madzik usmiałam sie tym molestowaniem przez sen haha :-D :-D

w lublinie w prywatnym gaboinecie to koszt ok 150-200zł a w Luxmedzie 60zł ale do tego chyba dochodzi cena wizyty bo na samo badanie do nich nie mozna sie umawiac tylko wykonuja to na wizycie. ale mysle ze warto wydac te 120-150zł raz na 2-3 lata bo życie jest bezcenne.

Tak samo jeśli jestescie zainteresowane to polecam ra zw roku zrobic sobie morfologię, mocz, cholesterol ( w zalesnosci od diety) ale przede wszystkim marker nowotworowy CEA. pobiera sie krew i jest to ogolny marker ktory wskazuje na komorki nowotworowe. koszt ok 25-30zł wiec raz w roku mozna sobie pozwolic.
Ja od śmierci mamusi zaczęłam dbac tak o badania i cała moja rodzina na tym punkcie teraz szaleje i męża w to wciągnęłam.
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny :-)
a tak wlasnie mialam sie kiedys pytac na forum czy ktoras z was moze dzieli duza roznica wieku z mezem? bo u mnie to jest tak ze ja mam 20 a moj 34...:-) kolezanki źle mi wrozyly na poczatku a teraz mi zazdroszcza bo to ideal faceta:-) i same sie zaczely za "starszakami" ogladac :-D i musze powiedziec ze naprawde nasz zwiazek jest cudowny ale moze po latach to sie zmieni i sie boje:-( ma ktoras cos do powiedzenia??
ja jestem starsza od mojego męża o 1 rok i 7 miesięcy :tak:
A ja znowu lubie Was poczytać i wiem że to źle ale zazdroszcze że macie tylu kochających ludzi wokół siebie. Chciałabym tak chociarz jeden dzień w roku - ale marzenia się nie spełniają niestety:no: Widocznie tak jest zapisane tam do góry, taką droge mam obrana i przez nią musze iść:tak: Ale nie narzekam bo mam dzieci i nie jestem sama dostałam od losu najpiękniejszy dar - własnie dzieci a nie każda kobieta dostaje taki dar i to one sa nieszczęśliwe:-(, ja jestem wdzięczna:tak:
julia, pięknie napisałaś o dzieciach - jesteś bardzo silna i trzymam kciuki aby Ci się w życiu poukładało :-)
dziewczyny jak Wy patrzycie na termin porodu ja juz sama nie wiem wg ostatniego usg to niby 22 marzec wyszedl a wg om 31 marca.... dwa tyg temu na usg mlody mial wielkosc glowki i nozek jak w 34 tygodniu.......teraz bylby 36....hmmm z Hubertem az takiej rozbuieznosci nie mialam terminow... (mial 2 lutego urodzic sie wg OM a wg usg 1 lutego....a urodzil sie 29 stycznia...) kurde
Myfa, generalnie powinno się patrzyć na datę z OM, natomiast to jest przy założeniu 28 dniowego cyklu... a data z usg to podobno miarodajna jest z badania do 12tc - ja z córką miałam termin OM na 6 czerwca, z usg w 11tc na 26 maja i urodziłam 27 maja

madzik, ale ten Twój mąż się przejmuje :rofl2:

tyle przeczytałam, że już nie wiem co pisać jeszcze ;-)
 
reklama
Do góry