reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

A jak z jablkami i polewa czekoladowa-chodzi mi o to jak to sie robi???


ewelcia zamiast dżemu to ja smażę jabłka pokrojone w kosteczkę posybuje troszkę cukrem i na koniec jak jabłka są miękkie to dodaje cynamonu troszkę żeby się zagęściły później studzę i smaruje naleśniki i polewam polewą czekoladową lub czekoladowo-marcepanową :tak: pycha :-D
 
reklama
ewelcia zamiast dżemu to ja smażę jabłka pokrojone w kosteczkę posybuje troszkę cukrem i na koniec jak jabłka są miękkie to dodaje cynamonu troszkę żeby się zagęściły później studzę i smaruje naleśniki i polewam polewą czekoladową lub czekoladowo-marcepanową :tak: pycha :-D

avanti takie jabłuszka robię do szarlotki i wylewam potem gorące na surowe ciasto i wstawiam do piekarnika, dla mnie sa po prostu super i ich trochę zawsze ubywa..:szok::-D
 
ja tez takie jablka robie to szrlotki tylko bez cynamonu bo go nie nawidze,sam zapach mnie odrzuca a co mowic smak,moze kiedys sie naucze go jesc tak jak ryz,tez go nie lubilam a teraz mi smakuje hehehe.
 
Hehe dziewczyny, takie naleśniki to orgazm po prostu :-D u mnie sa jutro z serkiem mascarpone i żurawiną. M nie lubi cynamonu wiec ani nie moge sobie ryzu z jablkami zrobic ani szarlotki ani takich nalesniczkow.. tzn moge ale pozniej bym musiala cała blache ciasta jesc :-D nie zebym nie dala rady ;-) ;-) ;-)ale skora by mi pękała na brzuchu z obżarstwa,

Ewelcia usmiałam się jak cholera z Ciebie i Twojego Męża z tym odsuwaniem ręki w nocy.. mój jakbym mu powiedziała, że odsunął ręke to by sie obrazil ze go okłamuję. On jest zwarty i gotowy zawsze. wraca z pracy pyta za ile obiad bo moze by tak przed jedzeniem cos wykombinowac.. oczywiscie sie nie zgadzam - bo ja tak nie moge hop siup..
No ale po obiedzie czemu nie.. no to jak dochodzi co do czego zamiast sie skupic to on juz mnie pyta czy powtorzymy to jeszcze raz dzisiaj.. a mi rece opadają..

Agusia to współczuję, ja nosilam gore rok a dól 7 miesiecy, bo miałam bardziej kosmetyczna poprawkę na moje widzimisie, ale bedac studentem jeszcze miałam przywileje i nie płaciłam za wizyty wiec skorzystałam.

Co co odejścia czopa to mi lekarz powiedzial ze moze odejsc juz 2 tygodnie przed porodem i jesli jest czysty to spokojnie mozna funkcjonowac a podbarwiony krwią swiadczy ze "Za pare dni... za dni pare..." lalala..... I czytałam, że czop odchodzi tylko 15% kobiet w ciązy wcześniej a tak to przy porodzie.
 
Ostatnia edycja:
Madzik a najlepsze było jak Pani doktor powiedziała raz mojej mamie przy mnie że "musi Pani się liczyć z tym ze może pani więcej córki nie zobaczyć po tym zabiegu" :szok: że jeden z najpoważniejszych zabiegów na ciele człowieka. Nie wiem czy miala zly dzien czy co.... A to już bylo po tym jak krwi zapomnieli zamówic, i nic wczesniej nie wspomnieli ze to taki poważny zabieg. Teraz nie wiem czy sie zdecyduje, tej wady u mnie prawie nikt nie widzi mam przesunietą szczeka troche w lewa strone hmm ale kto o tym nie wie to jak sie dowie to sie przyglada i probuje mierzyc czy serio mam przesuniete :-p. Do tego zabiegu potrzebny jest aparat na zębach, więc może kiedyś jeszcze raz założe.
 
Mój brzdąc się dzisiaj mało rusza.. tak bym chciała juro zrobić niespodziankę meżowi i urodzić.. ale to nie ode mnie zalezy.. chociaz mam tendencje do robienia niespodzianek w jakies święta.. test robiłam 23 czerwca w dzien ojca.. wiec zrobiłam prezent mojemu kamilowi i mojemu tacie :-)
 
hehe no ladnie Madzik hehe :-D:-D :-D to macie wesoło. A u nas zadko, ciezko i jakoś zupełnie inaczej niz było przed ciążą.:( Brzuszek duzy przeszkadza i nerwy stres czuje sie nieatrakcyjna duza i beznadziejna :(. Ale coz jeszcze trochę bede musiala się pomęczyc zanim znow bede lekka... obym tylko była. :(
 
Ewelcia usmiałam się jak cholera z Ciebie i Twojego Męża z tym odsuwaniem ręki w nocy.. mój jakbym mu powiedziała, że odsunął ręke to by sie obrazil ze go okłamuję. On jest zwarty i gotowy zawsze. wraca z pracy pyta za ile obiad bo moze by tak przed jedzeniem cos wykombinowac.. oczywiscie sie nie zgadzam - bo ja tak nie moge hop siup..
No ale po obiedzie czemu nie.. no to jak dochodzi co do czego zamiast sie skupic to on juz mnie pyta czy powtorzymy to jeszcze raz dzisiaj.. a mi rece opadają..

.....
...........za ile obiad....albo za ile kolacja ....hehehe u mnie jest to samo:-D:-D:-D
A po S..... zawsze mowi ze nie wiem jak TY ale ja mam ochote to znow powtorzyc na rece tez mi opadaja hehe....FACECI.....

moj malz tez jakis leniwy,Justina a moze my we dwie jutro na porodowce wyladujemy:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry