reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
jesli chodzi o walnetynki to spedzimy je najprawdopodobniej w domku-o ile zgodnie z zapowiedzia przyjada do nas brat meza z zona i synkiem-a jesli nie przyjada to moze małza wyciagne na chinczyka bo mam od tygodnia straszna ochote...

kurcze-jestem nieprzytomna ze zmeczenia-a jak sie kłade to odechciewa mi sie spac...chyba włacze sobie jakis nudny film...
 
Dziewczyny mam pytanko! Wlasnie malo zawalu nie dostalam! Poczulam cos dziwnego w ustach i okazalo sie ze strasznie krwawia mi dziasla i zupelnie odeszly mi od zebow:-( mam wrazenie ze zaraz wszystkie wyleca.Dzwonilam do dentysty i w srode ide zobaczyc co sie dzieje , jak narazie kazal mi nie myc tylko plukac w plynie do jamy ustnej , ktory mam kupic w aptece.Jak mam nie myc tyle dni?!Dziwne to! Czy ktoras z Was ma klopoty z dziaslami? I co stosujecie?
 
Volcan mi też jakiś czas temu zaczeły krwawić dziąsla więc kupiłam bardzo mięciutką szczoteczkę i delikatnie myje.Czytałam że tak może być w ostatnim trymestrze ciąży.
 
ja z dziaslami mialam klopot prawie od poczatku ciazy...zauwazylam ze jak bralam przez okres krotki cerutin, ktory ma rutyne przestaly mi krwawic... teraz znowu zaczely jak myje .... dlatego delikatnie myje zeby i plocze zimna woda jak juz cos poleci .... jesli to bardzo usciazliwe spytaj sie ginekologa czy mozesz rutyne wziasc....albo cerutin witaminac plus rutyna...rutinacea tez ja ma ale jeszcze jakies dodatki...
 
Poczulam cos dziwnego w ustach i okazalo sie ze strasznie krwawia mi dziasla i zupelnie odeszly mi od zebow:-( mam wrazenie ze zaraz wszystkie wyleca.

gdyby nie ciaza mozna by pomslec ze to chorowa na p...


mamy dwie specjalistki od zebow :-) moze sie wypowiedza cos wiecej na ten temat :)
 
volcan ojej dopiero w środę do dentysty?? kurcze a nie mógł tak przelotnie gdzies między wizytami Cię zobaczyć??:-(
gosia jeśli chodzi o różnice wieku to tak jak w sumie sporo dziewczyn między nami jest 5 lat, jakoś dopiero ten trafił się normalny:-D mnie moi rówieśnicy kompletnie nie pasowali, ale to moze na takich trafiałam.:-)

dziewczyny co do straty mamy albo też taty to współczuje:-( ja staram się do siebie jakoś nie dopuszczać tej mysli:-( choć wiem że życie nie trwa wiecznie.:-(

a jeśli chodzi o walentynki to mojemu mężowi zakupiłam portfel, tylko nie taki jakiś drogi, wczoraj właśnie przyszedł (stary mu się rozwalał).Ja wiem ze dostanę zegarek. Przez przypadek ja się wygadałam o portfelu to i on mi powiedział.Ogólnie to wybieramy się do Radomia bo umówiłam się do fryzjera na rano ale tylko na cięcie, potem odebrać materacyk bo kupiliśmy przez allegro i tam do odbioru jest, a potem do moich rodziców i wieczorem powrót do domu. Moja siostra 15 lut ma 18 urodziny wiec na torta sie może załapiemy jak będzie w sobote:tak:

myfa, agusia ja polecam w Warszawie Kinoteke w pałacu kultury, co prawda sale nie są super fajne jak w tych najnowszych kinach, bo juz trochę to lat ma, ale jak dla mnie jest OK na tych dużych salach. Jak kupicie sobie karte za 5 zł w kasie, to macie wtedy bilety tylko po 13 zł, i możecie na ta karte zabrać jeszcze ze sobą 5 osób:-D My z mężem sie do tego kina przyzwyczailiśmy:tak: mi z końcem marca kończa się bilety ulgowe i chyba dopiero zaczynam czuć że sie starzeję:tak::-)
 
hej dziewczyny-
Ewelcia86 - dawaj dawaj :) hehe

ja byłam wczoraj u ginka i szyjka sie skraca i jest miękka ale trzyma i mam najlepiej 3 tygodnie wytrzymać i do tego czasu LEŻEĆ ciągle... ohmg.... chciał mnie w ogóle do szpitala dać ale uzgodniliśmy ze jak sie coś będzie działo to dopiero eh :/
 
reklama
dziewczyny jak Wy patrzycie na termin porodu ja juz sama nie wiem wg ostatniego usg to niby 22 marzec wyszedl a wg om 31 marca.... dwa tyg temu na usg mlody mial wielkosc glowki i nozek jak w 34 tygodniu.......teraz bylby 36....hmmm z Hubertem az takiej rozbuieznosci nie mialam terminow... (mial 2 lutego urodzic sie wg OM a wg usg 1 lutego....a urodzil sie 29 stycznia...) kurde


a mlode ma duza glowke jak i Hubcio bryyy masakra jak naturalby prod ;)
ponoc ush w tym okresie ciazy nie jest juz miarodajne jesli chodzi o okreslanie terminu porodu..
 
Do góry