reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

hehe Ty mozesz sie spieszyc , moj musi jeszcze posiedziec w brzucholu;-) a ja teraz bede sie relaksowac.Chyba , ze cos sie zacznie w Warszawie , jak to mi siora caly czas klepie i urodze malego "warszawiaka";-) hehe , ale oby NIE!!!
 
reklama
avanti a co do tych "przytulanek" to czy one moga przyspieszyc porod? :happy:
tak pytam z ciekawosci ;-) heheh
chociaz kiedys slyszalam ze pod koniec powinno sie powstrzymac od tego typu zabaw:-D ale nie wiem jak to rzeczywiscie jest...
 
avanti a co do tych "przytulanek" to czy one moga przyspieszyc porod? :happy:
tak pytam z ciekawosci ;-) heheh
chociaz kiedys slyszalam ze pod koniec powinno sie powstrzymac od tego typu zabaw:-D ale nie wiem jak to rzeczywiscie jest...


niby przytulanki nawet są wskazane w końcówce ciąży i jak się jest po terminie wiesz taka naturalna oksytocyna :-);-)
 
podobno nie powinno sie jak ja to nazywam "gilac";-) 4 tyg. przed terminem porodu , bo przyspiesza.

ale po tym co napisala avanti to juz sama nie wiem!
 
Ja też sobie nie wyobrażłam żeby mojej mamy nie było,byłam bardzo z nią związana.Do końca miałam nadzieję że bedzie żyła,miała dopiero 50 lat.A jednak stało się inaczej i niestety nie mamy na to wpływu.Ale zawsze wierze że ona jest przy mnie.
A moja mama skonczyla 31maja 40lat a 1czerwca zmarla:-:)-:)-:)no::no::no:.
Tak wiec widzisz ile zycia nasze mamy mialy przed soba.

Co do przytulanek to podobno pomagaja,ja tam mam zamiar stosowac takiego typu przyspieszacze.Mialam dzis zaczac ale chyba nie dam rady bo,wszytsko mnie boli,wracaja skurcze te bardziej bolesniejsze....

Gosia miedzy mna a moium mezem jest 5lat roznicy(on jest starszy).
Mam nadzieje ze zawsze bedziecie szczesliwi ze soba:-)
 
Ewelcia mój mąż też jest starszy odemnie o 5 lat :-)
Ewelcia moja mama ma 42 lata i nie wyobrażam sobie jakby mogło jej nie być jestem bardzo związana z moją mamą :tak: a Wam dziewczyny bardzo współczuję :-(
 
reklama
Do góry