reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Dziewczyny, ja od początku ciaży smaruje się balsamami na rozstępy i oliwką, ale niestety w miejscach w których brałam zastrzyki( w brzuch raz po prawej, raz po lewej stronie) porobiły mi się rozstępy, poprostu moja skóra była tak posiekana igłami, ze nie wytrzymała takiego rozciągania:-(
 
reklama
Witam kobietki:-)
vinniki , niestety lozysko jak bylo przodujace tak jest , ale nie nachodzi mi na ujscie ,jest w odleglosci 3 cm. od niego i lekarz powiedzial ze moze jeszcze sie podniesie , zobaczymy.A Tobie sie podnioslo? Jak wysoko?Ile cm.od ujscia masz? Bo ja sie boje jak cholera!Bo jak bylam w szpitalu to jeden lekarz stwierdzil , ze tu chyba bedzie mozna rodzic silami natury wiec nic nie wiem!
Wczoraj wieczorkiem moj wspanialy maz sie strasznie rozkleil i zaczal plakac jak male dziecko:-( a mi zrobilo sie strasznie glupio i nawet nie umialam go pocieszyc i powiedziec kilka sensownych zdan , zatkalo mnie i tyle! Wiem tylko , ze plakal bo ma obawy i nie umie juz sobie z nimi poradzic.Boi sie czy bedzie dobrym ojcem dla obojga dzieciaczkow i czy nie bedzie wyroznial i czy jest dosc odpowiedzialny aby byc ojcem.
Jedyne co umialam mu powiedziec to tyle , ze skoro pokochal mojego syna jak wlasnego i jest dla niego ojcem i skoro ma takie przemyslenia to tez swiadczy o jego odpowiedzialnosci.
Mowie Wam kochane , ze poprostu bylam w szoku!!!
A Wasi mezczyzni tez niekiedy tak sie rozklejaja?
 
Volcan, mój płakał, jak pierwszy raz poroniłam, on wtedy starał się być twardy i nie pokazywał jak cierpi, a ja nie mogłam tego znieść i wyrzuciłam to jemu i wtedy on się rozkleił i strasznie płakaliśmy i wiesz to nam pomogło, to było takie oczyszczenie....
 
Dziewczyny,
chciałam Wam powiedzieć, że moja kuzynka, która miała termin na 9 marca, dziś urodziła zdrowego chłopca 2900g, 55 dł. Wszystko w porzadku, mimo, że miała ciążę zagrożoną i lekarz dziś zdecydował, że zrobi cesarkę :-)
 
Ja z OM też mam termin na 9 marca, więc teraz jestem trochę spokojniejsza. Midka, fajnie, że maleństwo Twojej kuzynki ma się dobrze:tak:
 
Ale tu spokoj panuje:baffled:.
Ja troszke ogarnelam w pokoju,wymoczylam butelki i smoczki w Miltonie ugotowalam obiadek a teraz czuje sie nie najlepiej.brzuch na maxa twardy i bolido tego krzyz:crazy:mam nadzieje ze jak poleze troszke to przejdzie.

Jakos nie mam humoru dzis,na dworzu ponuro i zimno wrrr.
kurde 4grudnia zrobilam przelew za cyfrowy polsat z gory za pol roku,a oni dzis sms-a na Polski nr.przyslali mezowi ze trzeba niezwlocznie zaplacic 10.40zl ciekawe za co???? a tak wogole sie zastanawiam czemu oni tak pozno napisali sms-a,ze im niby brakuje kasy.:baffled::baffled::baffled::nerd::nerd::nerd:
Pod koniec maja tez placilam za pol roku i bylo ok.
 
Ostatnia edycja:
Myfa a jak te krosti wygladaja?? Ja mam na brzuchu takie dziwne malutkie krosteczki ale tylko po prawej stronie!! Wygląda jak wysypka ale tylko po jednej stronie-PRAWEJ.
Co to jest ta cholestaza? To coś z tym teraz się robi?
Kurcze tłumaczyłam sobie ze to od kremu może na Ziajke uczulona czy jak, ale na drugiej stronie brzucha nie mam wcale:szok:
Aaa i ogólnie to mnie skóra na brzuchu swędzi, ale tłumaczyłam sobie ze to dlatego że mi się rozstępy tworzą(smaruje sie kremami), choc ostatnio swędziała mnie jedna stopa..Ale to sie czasem człowiekowi normalnie zdarza no nie??



A co do rozklejania się, to mój może nie płaczę ale często ciężko wzdycha i widze ze o czyms duma, jakby przestraszony...:tak:


Zazdroszcze dziewczynom co już sa albo zbliżają sie do bezpiecznego terminu.. jejku a mi tyle jeszcze zostało;-)
 
reklama
przestraszyłam sie tych krostek i zadzwoniłam do lekarza... bo mnie też stopy swędza oprócz brzucha...:wściekła/y:wrr Na razie nie panikowałam i nie pytałam sie czy to ta cholestaza.
Kazal mi zrobić Aspat,Alat,Bilirubina,Sole kwasów żółciowych. Teraz trzeba umówić się na badania.

A tak swoją droga to co tu taki brak ruchu??Wszystkie przygotowaniami zajęte??:-D

A mi cieknie z piersi, raz z jednej a raz z drugiej.. chodzę z takimi plamkami na koszuli bo przeciez musiałabym ją zmieniać co pół dnia.
 
Ostatnia edycja:
Do góry