reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

volcan z tymi szyjkami i skurczami to nie dobrze ale nie jestes sama jest nas tu takich więcej ja też niestety leżenie i leżenie,Sara w szpitalu twardniał jej brzuszek,Julia w szpitalu sączą jej się wody więc coraz więcej nas problemowych
 
reklama
Witam
Nie było mnie przez kilka dni, bo umierałam z bólu nerek:wściekła/y: Na szczęście piasek już się chyba wypłukał, bo nie mam już bóli i wyniki moczu są w normie. Avanti85 i Caro81 dziękuję za słowa wsparcia. Większa ilość płynów i żurawina pomogła...choć przez dwie noce spałam, a raczej drzemałam w bólach na siedząco. Pocieszało mnie tylko to, że maleństwo było cały czas żwawe jak zazwyczaj :-)

Modroklejka mnie to wygląda na zatrzymywanie się wody w organizmie - też tak miałam i musiałam zmniejszyć ilość płynów:no:, co niestety później odpokutowałam:wściekła/y:

Volcan trzymaj się. Będzie dobrze, tylko odpoczywaj i stosuj się do zaleceń lekarza.
 
Maniulka , wyslalam Tobie moj numer:-)
A tak ogolnie to widze , ze problemow z donoszeniem ciazy przybywa.Matko , co za niesprawiedliwosc!!!Ja sie w szpitalu tyle naogladalam , ze stwierdzilam ze zycie jest strasznie brtalne i zero w nim sprawiedliwosci.
Ja kochane uciekam teraz troche polezec bo znow mam brzuch jak skala i skurcze , a chce pobyc troche w domciu.
 
Witaj Volcan, dobrze, że w domku jestes, ale uważaj na siebie i się nie przemęczaj. Leż jak każą lekarze.
Myfa nie martw się z tym cukrem, u Ciebie est napewno wszystko dobrze.
Katka jeszcze trochę i ty też aktywniejsza będziesz. W marcu-kwietniu zaczną się spacerki z dzidziusiem, więc wtedy nie będziemy już takie bezczynne:tak:




 
Witajcie jak nocka ??
u mnie spokojnie, tylko jak za długo leże na lewym boku to biodro mnie boli :-p
widzę że coraz więcej małych i dużych problemów się pojawia, ale to chyba takie uroki końcówki ciąży... już nie długo dziewczyny, damy radę :-):-)
 
Nilli cieszę się, że jest lepiej. Mnie poki co też już nerka nie boli i mam nadzieje,że tak zostanie do konca ciąży, bo w przeciwnym razie musze mieć jakąś szynę (Drenaż) włożony do nerki:-(



 
o jejku Caro81 to straszne wieści ale miejmy nadzieje że będzie to zbędne..ale z 2 str jak ma to pomóc tobie i dzidzi to dobre rozwiązanie, głowa do góry na pewno będzie dobrze :-)
 
volcan odpoczywaj, nogi wyżej podobno to pomaga :tak:ja zaraz wyslę ci mój numer jak cos to bedziemy w kontakcie a ja będe informować dziewczyny na forum
Myfa80 ja miałąm zatrucie ciążowe z synem i do niego potrzebne jest jeszcze albo wysokie cisnienie albo białoko w moczy albo i to i to wię miejmy nadzieje że u modroklejki to nie to wczoraj czytałąm w jakiejs gazecie że im ciąża bardziej zawansowana to takie dolegliwosci mogą się pojawić jak opuchlizna
nili oby ból już nie powrócił :tak:
nefka mnie to tyłek boli w nocy jakos leżenie mi nie służy a oni mi leżeć każą straszne Caro81 oby też już ból nie powrócił :tak:
 
maniulka hehehe ;-) mnie to tyłek boli jak za długo przy kompie siedzę
no ale jak każą leżeć to cóż zrobić trzeba polecieć i przecierpieć :-p
a mam pytanie czy kupiliście już pościel do łóżeczka???
 
reklama
nefka na razie nie, miałam mieć teraz na początek tylko kołyskę ale teraz się zastanawiam nad łóżeczkiem bo przy kołysce nie mam przewijaka i kiepsko trochę a posciel do kołyski narazie mam jedną myslę nad drugą juz nawet upatrzyłam jedną na necie
 
Do góry